• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lisek93

Problem z włączeniem PS3

Pytanie

Hej,
Z racji powrotu na święta do domu i posiadania chwili wolnego czasu chciałam odpalić starą, dobrą PS3 i się trochę pobawić.
Pierwszego dnia śmigała bez zarzutu, zaktualizowałam system, posprawdzałam niektóre aplikacje i zostawiłam na noc podłączoną, żeby pobrała do końca The Last of Us, którą kupiłam przez Internet.

Dzisiaj - dnia drugiego - po włączeniu konsola się zwiesiła, więc ją zrestartowałam. Dostałam standardową wiadomość, że została źle wyłączona i należy posprawdzać wszystkie pliki itd . "OK, niech sobie posprawdza."
Przy kolejnej próbie włączenia jedynę co mogę zobaczyć to święcącą się na zielono diodę - ekran telewizora czarny.


Co mogę w tym wypadku zdziałać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.12.2014 o 13:43, lisek93 napisał:

Co mogę w tym wypadku zdziałać? :)


Nie znam się na konsolach, ale wydaje mi się że podczas aktualizacji coś poszło nie tak. Jest możliwość resetu urządzenia do ustawień fabrycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2014 o 13:56, Isildur napisał:

Nie znam się na konsolach, ale wydaje mi się że podczas aktualizacji coś poszło nie tak.
Jest możliwość resetu urządzenia do ustawień fabrycznych?



Hmm, próbowałam przejść do trybu serwisowego poprzez przytrzymanie przycisku włączania przez około 5 sekund. Po usłyszeniu dźwięku - tzw. "piknięcia" które powinno ''przekierować'' mnie do takowego systemu, jedyne co nadal widzę to niestety czarny ekran :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2014 o 14:30, lisek93 napisał:

Hmm, próbowałam przejść do trybu serwisowego poprzez przytrzymanie przycisku włączania
przez około 5 sekund. Po usłyszeniu dźwięku - tzw. "piknięcia" które powinno ''przekierować''
mnie do takowego systemu, jedyne co nadal widzę to niestety czarny ekran :/


No to nie wiem, musisz poczekać aż ktoś kto bardziej się orientuje w konsolach się odezwie.

Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj jeszcze tego:

1. Wyłącz PlayStation 3.
2. Przytrzymaj przycisk zasilania; System ponownie włączy i wyłączy się.
3. Kiedy system został zamknięty, ponownie naciśnij przycisk włączenia, aż usłyszysz 2 kolejne sygnały.
4. Po usłyszeniu dwóch sygnałów, zdejmij palec z przycisku włączenia.
5. Będziesz poproszony o podłączenie kontrolera przez USB, następnie naciśnij przycisk PS.
6. Pojawi się Recovery Menu.

Ponoć to częsty problem i ten zabieg pomaga.

Jak to nie pomoże to jeszcze piszą by sformatować dysk, ale jak to się robi tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>/

ha, teraz mam informację, ze nie można uruchomić/nie można znaleźć odpowiedniej pamięci masowej systemu.

Nic no. Informatykiem nie jestem i chyba się na ten serwis zdecyduję.
Dzięki raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować