Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - twórcom zostało już tylko poprawianie błędów

31 postów w tym temacie

Mają cztery miesiące na poprawę bugów i miesiąc na tłocznię. To całkiem sporo czasu. Pytanie tylko czy nowy Wiesiek na dzień dzisiejszy jest mocno zabugowany czy może przesuwając premierę dali sobie najzwyczajniej w świecie nieco więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek tam się dzieje, przełożenie premiery może im wyjść tylko na dobre. No i ludziom już przejdzie ochota na granie w Dragon Ejdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia co z wersją PS4. Nigdzie jej nie pokazali, mam nadzieje, że nie dopuszczą się ostatniej mody na durne "Parity" tylko przygotują porządną wersję na tę platformę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na procesie (długości) tworzenia gier, ale poświęcanie 4 miesięcy na samo łatanie bugów to dość dużo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę stan, w jakim były poprzednie części na premierę oraz to, jak wyglądają ich betatesty, nie spodziewałbym się zbyt dużej grywalności tytułu na premierę. Opóźnienie może najwyżej sprawić jeszcze, że część bugów po prostu dłużej pozostanie niezałatana, bo wezmą się za nie dopiero po premierze i skargach ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie znam się na procesie (długości) tworzenia gier, ale poświęcanie 4 miesięcy na samo
> łatanie bugów to dość dużo czasu :D
Kiedy programujesz to jakieś 20% czasu zajmuje samo pisanie kodu a reszta to właśnie naprawianie bugów. A naprawianie jednych bugów nierzadko prowadzi do powstawania kolejnych, więc to się ciągnie i ciągnie. Biorąc pod uwagę jak bardzo gra jest rozbudowana te cztery miesiące to nie jest jakoś przesadnie dużo. Najważniejsze to po łataniu solidnie przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 17:20, PrinceLaCroix napisał:

4 miesiące poprawiania, a w dniu premiery patch do pobrania: 50 giga i gotowe! : D


Bugi zawsze się znajdzie, nawet i po paru latach poprawiania.Porównajmy sobie 50-100 testerów w CDPR (o ile tylu tam jest :D), a parę set tysięcy graczy, którzy grając w grę przy okazji mogą znaleźć błędy.

Wg. mnie mistrzem w tej dziedzinie jest Ubisoft, który swoich gier w ogóle nie testuje, a robią to gracze po premierze gry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 17:30, Hepe napisał:

Bugi zawsze się znajdzie, nawet i po paru latach poprawiania.


Ale co to ma do rzeczy? Bugi zawsze się znajdą, ale ma znaczenie to, ile ich będzie i jak bardzo będą widoczne/rażące. CDPR ma tyle czasu w związku z przesunięciem premiery, że gra powinna być podana graczom na błysk. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech przesuwają premierę do skutku, chcę dopieszczoną grę, do której będę wracał przez lata (jak W1 i W2).

BTW: CDPR jak mogliście wydać takiego gniota jak Wiedźmin Gra Przygodowa - już w układaniu puzzli z Wiedźminem jest więcej emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu i bedzie wtedy wytkniete palcem jak wyjdzie gra a bedzie sporo bugow wiec chociaz by sie do tego nie przyznawali. Mozliwe ze gra jest az tak dluga ze poprawienie calej tyle potrzebuja.

Ja chce chociaz poznac Wymagania Sprzetowe i jesli nie pujdzie miec czas na ulepszenie podzespołow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna nowosc, z gory zakladalem ze gra juz jest dawno skonczona, problemem sa bugi a jeszcze wiekszym optymalizacja. Zobaczymy z czego zrezygnuja zeby to dzialalo poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do premiery gry. Okaże się, że gra ma masę błędów i znów znajdzie się "niemożliwy" do ukończenia quest, którego nigdy nie naprawią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudy, marudy, marudy. Kiedyś się grało w takiego Gothika, nie ważne było, że ma masę bugów, grało się świetnie :D Nawet w 3 bawiłem się cudownie. A co do Wiedźmina, łyknę każdą grę od REDów. I jestem w stanie przymknąć oko nawet na większe błędy. A do hejterów idźcie grać "w niezabugowane" Call of Duty. Trudno by zabugowali grę na 5h, ale bugów nie znajdziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie pod publiczkę. A tekst "pozostało tylko poprawienie błędów" raczej powinni zamienić, gra nie działa, bo jest cała zabugowana i mamy tylko pół roku na naprawienie tych błędów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować