Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - twórcom zostało już tylko poprawianie błędów

31 postów w tym temacie

4 miesiące to wcale nie tak dużo jak Wam się wydaje. Niektóre błędy w oprogramowaniu można szukać i tygodniami (wycieki pamięci są jedną z tych rzeczy które przytrafiają się najczęściej i są najtrudniejsze do odnalezienia). Jeżeli grę poprawiają to oznacza że nie chcą powtórzyć sytuacji z W1 gdzie dopiero edycja rozszerzona pozwalała na solidną grę.

W2 miał się lepiej ale nie uniknęli błędów które potrafiły nawet zablokować grę na zawsze. Nie miałeś starego zapisu to byłeś w kropce.

W3 ma być największą i najbardziej rozbudowaną grą. To niestety oznacza że jest przy niej najwięcej roboty i najwięcej poprawiania.

Ja osobiście chętnie poczekam jeżeli to pozwoli mi grać bez tracenia nerwów na jakieś strasznie rzucające się w oczy bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja osobiście chętnie poczekam jeżeli to pozwoli mi grać bez tracenia nerwów na jakieś
> strasznie rzucające się w oczy bugi.

Dobrze mówi, polać mu!

Akurat przesunięcie premiery jakoś psecjalnie mnie nie zabolało. Jeśli w wyniku dodatkowych trzech miesięcy W3 wyjdzie jako dopracowana gra, napakowana contentem i nie padająca od bugów to, jak dla mnie, warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Ea, Ach ten Ubi hoho hehe jacy to oni zli i wypuszczaja gry z bugami.
A ze wiesiek dwa spatchowany po dwoch latach od premiery, chodzil gorzej niz ten goły miesieczny, ale z crackiem to juz nikt nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ok, ale dalej wystarczyła jedna prosta czynność i wszystko działało.
W sumie, mi wszystko pięknie działało od samego początku i zastanawiam się, po co ktoś miałby instalować 3DV? Z tego co wiem i tak niewielu ludzi z tego korzystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć w osiągnięcia typu " poprawiliśmy błędy" a gra jest skończona:( Śmiechu warte . Twierdzić iż produkt jest kpl. i przesuwa termin premiery:( Czy nie jest to paranoja. Najgorzej mają ci co już chcieli grać w grudniu a tu okazało się że w lutym a potem w maj. Może by tak określili się że chodziło im o grudzień ale 2015:) Ubaw z tą firmą jest po pachy nigdy nie dotrzymali terminów:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na prawdę jestem ciekawy w jakim stopniu poprawią błędy, które udało im się wyłapać podczas testowania gry. Ja jestem w 100% pewny że nie są w stanie wyłapać wszystkich bugów, a tym bardziej ich naprawić. Jeżeli nie przełożą kolejny raz premiery i gra wyjdzie w maju to aż jestem ciekawy jak będzie to wszystko wyglądało w praktyce i czy nie dostaniemy takiego produktu jakim był W2, oby nie bo to oznacza dużo poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować