Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: - GTA V na nowych konsolach znacznie popularniejsze niż zakładaliśmy

41 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Sprzedaż Grand Theft Auto V na Xboksie One i PlayStation 4 trudno porównywać do znakomitych wyników, jakie osiągnęły wersje na PS3 i X360, ale i tak w pozytywny sposób zaskakują one analityków.

Przeczytaj cały tekst "Pachter: - GTA V na nowych konsolach znacznie popularniejsze niż zakładaliśmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko, czy GTA V na PC będzie miała opcję aktywacji na Steam? Ile ludzi, tyle opinii, a to dodatkowe zabezpieczenia, a to wersja podpinana na Steam, a to coś innego. Szukam pewnego info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie na szybko, czy GTA V na PC będzie miała opcję aktywacji na Steam? Ile ludzi,
> tyle opinii, a to dodatkowe zabezpieczenia, a to wersja podpinana na Steam, a to coś
> innego. Szukam pewnego info :)

Jak chcesz pewnej informacji to trzeba poczekać aż Rockstar się wypowie bo o ile mi wiadomo to jeszcze nic nie było powiedziane w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać dnia w którym z samego rana pojadę do punktu gramu by odebrać swoją upragnioną kopie GTA5, a po powrocie do domu z bananem na gębie zainstalują ową grę, rozsiądę się w bujanym fotelu przed kompem z ciepłą herbatką i zanurzę się w mrocznym LOS SANTOS skażonym brutalnością i sexem :D Ten dzień nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mogę się doczekać dnia w którym z samego rana pojadę do punktu gramu by odebrać swoją
> upragnioną kopie GTA5, a po powrocie do domu z bananem na gębie zainstalują ową grę,
> rozsiądę się w bujanym fotelu przed kompem z ciepłą herbatką i zanurzę się w mrocznym
> LOS SANTOS skażonym brutalnością i sexem :D Ten dzień nadchodzi.
nie chce ci psuc hype''u, ale LS w V w ogole nie jest mroczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram zarówno na PC i konsolach ale gra na PC sprzeda się maks w 25-35 tysięcy sztuk. Reszta ludzi grę pobierze z torrentów. Gry AAA na PC nie mają najmniejszych szans żeby pobić wynik konsolowych sprzedaży. Z resztą GTA to jest typowo gra konsolowa i to, że pojawia się na PC to jest tylko i wyłącznie dobry gest ze strony Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25-35 tys. Chłopie wróć do podstawówki i naucz się liczyć. 5mln na konsolach nowej generacji. Na PC będzie to osiągnięte już 1-wszego dnia. myślę, iż GTA V rodzejdzię się w przynajmniej 20mln kopii. No tak ale "PIRACTWO" TORRENTY" wyniosą 50mln ściągnięć. Tylko ciekawy jestem ile z tych 50mln to będą ludzie, którzy najpierw sobie kulturalnie sprawdzą, czy im gra pójdzie, a potem ją kupią :D Nie mówiąc już o tym, że niektórzy robią sobie w ten sposób kopie zapasowe, albo ściągają, zanim przyjdzie zamówienie. Pozdro SZTK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>25-35 tys. Chłopie wróć do podstawówki i naucz się liczyć. 5mln na konsolach nowej ?>generacji. Na PC będzie to osiągnięte już 1-wszego dnia. myślę, iż GTA V rodzejdzię się w >przynajmniej 20mln kopii. No tak ale "PIRACTWO" TORRENTY" wyniosą 50mln ściągnięć. >Tylko ciekawy jestem ile z tych 50mln to będą ludzie, którzy najpierw sobie kulturalnie >sprawdzą, czy im gra pójdzie, a potem ją kupią :D Nie mówiąc już o tym, że niektórzy robią >sobie w ten sposób kopie zapasowe, albo ściągają, zanim przyjdzie zamówienie. Pozdro >SZTK
20 mln ta już to widzę przy czym jak gry na konsolach sprzedają się w milionach to na pc w setkach tysięcy. Nie masz co marzyć ze nagle przy gta 5 ludzie ruszą masowo do sklepów zwłaszcza ze jak ktoś starsznie chciał zagrać to już zagrał bedzie koło 1 miliona jak dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznaję trochę może mnie poniosło. Co nie zmienia faktu, że PC z pewnością wniesie do sprzedaży parę milionów. MIlionów podkreślam. Niestety nie znalazłem danych ze sprzedaży GTA IV na PC, ale myślę, że co najmniej 3mln PC-towych wersji się sprzedało. A GTA V cieszy się ogromnym zainteresowaniem w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że tak mało sztuk GTA zostało kupione na konsole nowej generacji.Jak na razie mało jest ich posiadaczy, ok. 25 milionów (mogę się bardzo mylić), no i także wchodzi to, że niektórzy mogli ją ograć na starszej generacji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 22:56, Szatansky napisał:

25-35 tys. Chłopie wróć do podstawówki i naucz się liczyć. 5mln na konsolach nowej generacji.
Na PC będzie to osiągnięte już 1-wszego dnia. myślę, iż GTA V rodzejdzię się w przynajmniej
20mln kopii. No tak ale "PIRACTWO" TORRENTY" wyniosą 50mln ściągnięć. Tylko ciekawy jestem
ile z tych 50mln to będą ludzie, którzy najpierw sobie kulturalnie sprawdzą, czy im gra
pójdzie, a potem ją kupią :D Nie mówiąc już o tym, że niektórzy robią sobie w ten sposób
kopie zapasowe, albo ściągają, zanim przyjdzie zamówienie. Pozdro SZTK :D


Człowieku w jakim świecie Ty żyjesz? 5 mln pierwszego dnia? XD hahahaha naprawdę w to wierzysz? GTA IV łącznie na PC sprzedało się w 830k sztuk. Na konsolach PS3+X360 21mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować