Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Mi sie podoba szmaiser(nie wiem jak to sie dokladnie pisze bo zapomnialem:)) w 1 podobal mi sie thomson teraz nie wiem czemu juz mi sie nie podoba:( podoba mi sie kalasz a takze granaty dymne pomagaja czesto gdy sa cekameny i trzeba czolg rozwalic granaty tez sie przydaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu was to boli? - boleć to musiało amerykańców podczas wojny...
równie dobrze możnaby do mp44 dać 60 naboi...albo nieskończoną ilość... ale jaka nacja taki i sprzęt - zawsze można się też "wymienić" z przeciwnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie zaczałem grac dopiero w kampanie;] Nprawde cudo te kampanie sa;]

Co do tych nażekań na granaty to moze jak wyjdzie łatka to zmienia w niej to zeby granaty odłamkowe jk i dymnie rzucało sie tak jak w 1;] to by było super.Pamietam tez ze w 1 było takie cos ze mozesz przytrzymac sobie granat w łapach i zucic go a on odrazu wybuchał. Tutaj tego niema i tylko na nielicznych serwerach trzeba było taki mod se sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 12:24, BaRt3k. napisał:

własnie zaczałem grac dopiero w kampanie;] Nprawde cudo te kampanie sa;]

Co do tych nażekań na granaty to moze jak wyjdzie łatka to zmienia w niej to zeby granaty odłamkowe
jk i dymnie rzucało sie tak jak w 1;] to by było super.Pamietam tez ze w 1 było takie cos ze
mozesz przytrzymac sobie granat w łapach i zucic go a on odrazu wybuchał. Tutaj tego niema
i tylko na nielicznych serwerach trzeba było taki mod se sciagnac

zgadzam sie z tobą w zupelnosci.Kampanie są super!szczegolnie okrzyki kolegow jak np.''''uwaga,sa w gornym prawym oknie,drugie od prawej!''''Poprostu miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam tez ze w 1 było takie cos ze

Dnia 25.12.2005 o 12:24, BaRt3k. napisał:

mozesz przytrzymac sobie granat w łapach i zucic go a on odrazu wybuchał. Tutaj tego niema
i tylko na nielicznych serwerach trzeba było taki mod se sciagnac



Fakt, tak było z granatami w jedynce - właściwie w dodatku do jedynki a to dzięki temu, że maczali przy nim swe ręce ludzie od Wolfa - tam to było normalne bo tak jest i w rzeczywistości - powinna być nawet możliwość odrzucenia granatu jak w HL2 ale to raczej tylko pobożne życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, póki nie wyjdzie patch i punkbuster, granie w sieci będzie bez sensu, cheaterstwo na każdym kroku ;/

Grałem sobie właśnie przed chwilą deatmatcha z dwoma kolesiami, nagle patrze jeden gość zaczyna latać (pionowo) dolatując w ten sposób do miejsc niedostępnych. Aż mnie zdziwko wzięło :O Na pierwszym screenie widać ciało w miejscu gdzie nie ma jak wejść.

Pozostaje satysfakcja, że mimo, że koleś oszukiwał to i tak dostał w d... ;) widać typowy lamer (jego nick: FrissoderStrib (DTH)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 09:55, matizek12 napisał:

odpowie ktosm na mojego posta?dlaczego w multiplayerze lista serwerow mi sie dlugo laduje???


Do serwerow najlepiej uzywaj: The All-Seeing Eye lub Xfire. Ta wbudowana przegladarka biedna jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:22, Rayic napisał:

> odpowie ktosm na mojego posta?dlaczego w multiplayerze lista serwerow mi sie dlugo laduje???


Do serwerow najlepiej uzywaj: The All-Seeing Eye lub Xfire. Ta wbudowana przegladarka biedna
jest :p

czyli mam to sciagnac i juz,nic wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje, też uwielbiam kupować gry w MM ze względy na ciekawe promocje ^^.

Przy okazji opowiem coś. Przed świętami ide sobie do hipermarkery Carrefour (wcześniej Hypernova i Jumbo ;P), patrzę jakieś gierkie sprzedają. Podchodzę... normalnie same nowości :O

Super hiper nowość "Call of Duty" - jedyne 130 PLN O_o
Co ciekawe "Call of Duty Delux" (podstawka z dodatkiem) - tylko 99 PLN
Byłem ciekaw ile kosztuje "CoD2" ale niestety nie znalazłem tego starocia na półce ;)

Empik (Poznan Plaza) też zaszalał, wersja delux kosztuje w granicach 50-60 zł przy czym jest tańsza od samej podstawki o jakieś 5 zł :)
Pomijam już fakt, że w MM delux kosztuje 3 dyszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście gry zajęło mi około 12 godzin, a i tak się nie śpieszyłem zbytnio. Ogólnie gra mi się podoba, ale szkoda, że taka krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:38, Czedwik napisał:

Przejście gry zajęło mi około 12 godzin, a i tak się nie śpieszyłem zbytnio. Ogólnie gra mi
się podoba, ale szkoda, że taka krótka.


A na jakim to było poziomie trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:33, Albatross napisał:

Serdeczne gratulacje, też uwielbiam kupować gry w MM ze względy na ciekawe promocje ^^.


Thx ^^
To i tak pieknie wygladalo, od dzis maja promocje, ze all giery sa tansze o 22% (VAT), wiec sobie mysle, ze 100zl - 22% = 78zl, ja wchodze do sklepu patrze, a tam cod2 za 78 zl na polce i to od tego jeszcze 22% sie odejmuje :D Myslalem, ze padne z radosci :D
BTW. To od dzis zaczynam ownowac na na serwach z wymaganym keyem :>
BTW2. LEM wydal CoD2 w polskawej wersji jezykowej :| ledwo otworzylem instrukcje a tu kwiatki pokroju:*czasem wrog znajduje sie z tak bliska* czy komunikat o prawidlowym keyu przy instalacji :/ Smiech na sali, szkoda, ze to nie CDP jest wydawca CoD2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować