Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 19:41, Czedwik napisał:

> A na jakim to było poziomie trudności?
Na weteranie.


Eh to chyba sobie odpuszczę kupno pelnej wersji gry. Myślalem, że to tylko demko jest takie krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:42, shinian napisał:

Eh to chyba sobie odpuszczę kupno pelnej wersji gry. Myślalem, że to tylko demko jest takie krótkie.


Ekhm, singiel, podobnie jak w cod1, jest tylko wstepem do IMO swietnego multiplayera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem nieciekawe spolszczenie :/ np. jak można tłumaczyć słowo "screenshot" w opcjach gry?

A wracając jeszcze do tego Carrefour''a. Mogli by coś z tym zrobić, bo dajmy na to przyjdzie taki dziadzio do sklepu z zamiarem kupna prezentu dla wnuczka, wyda 130 zeta na CoD1 i bedzie myślał, że kupuje nową grę skoro tyle kosztuje, a tymczasem wnuk rozczarowany, bo już dwójka jest w którą grają jego koledzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:49, Rayic napisał:

> Eh to chyba sobie odpuszczę kupno pelnej wersji gry. Myślalem, że to tylko demko jest
takie krótkie.

Ekhm, singiel, podobnie jak w cod1, jest tylko wstepem do IMO swietnego multiplayera....

Ekhm,świetnego multiplayera? Tak ubogiego w rożnorakie tryby gry oraz mapy(w większości przerobione z jedynki) multiplayera w życiu nie widziałem.To co było najlepsze w dodatku do jedynki nie wprowadzono do dwojki.Zapewne specjalnie,będzie można wydać dodatek ze świetnym multi.Naciągactwo.

A najbardziej nie rozumiem ludzi ktorzy mowią że gry kupuje się dla trybu multi i po prostu nie grają w singla.Dla mnie to jakaś głupota.Nie wykorzystują w pełni danego produktu za ktory sporo zapłacili.Jak ktoś tak bardzo lubi multi to niech sobie kupi Battlefielda 2 albo Half-Life2 z Counter-Strike Source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:23, Darkstar181 napisał:

Ekhm,świetnego multiplayera? Tak ubogiego w rożnorakie tryby gry oraz mapy(w większości przerobione
z jedynki) multiplayera w życiu nie widziałem.To co było najlepsze w dodatku do jedynki nie
wprowadzono do dwojki.Zapewne specjalnie,będzie można wydać dodatek ze świetnym multi.Naciągactwo.


Zacznijmy od tego, ze napisalem IMO -> In My Opinion, czyli MOIM zdaniem (w moim odczuciu, dla mnie itp.). Jak jest IMO to znaczy, ze NIE musi sie dana opinia zgadzac z pogladami innych. Zalezy kto jakie ma wymagania, ja jestem przywiazany do sd, trybu ktory IMO (patrz wyzej) jest najlepszy w tej grze. Poza tym public jak public, kazdy biega dla siebie, ale dopiero w klanie widac uroki gry druzynowej. Nie wiem, oczekujesz trybu z zadaniami typu: pobiegnij 25km do bazy wroga, zabierz dokumenty, potem zniszcz radio, potem podloz ladunek w magazynie,piwnicy,wiezieniu na 12 wiezach strazniczych po czym wroc 25 km do swojej bazy? Jest tdm,dm,sd,ctf,hq. 5 trybow, ale mi wystarcza jeden. WIEC MAM PRAWO POWIEDZIEC, ZE -->IMO<-- MULTI JEST SWIETNY!
Co do map: od kiedy 4 z 13 oznacza wiekszosc? 4 mapy odswiezone i zmienione z jedynki + 9 nowych. Ja tu widze wiekszosc nowych. Dalej, dla mnie UO bylo skopana porazka i ciesze sie, ze w cod2 nie ma wynalazkow pokroju jeepow, czolgow czy innych przenosnych ckm''ow. Esencja cod1 (w ktorego gralem 1,5 roku na multi) zostala w pelni zawarta w cod2.

Dnia 27.12.2005 o 20:23, Darkstar181 napisał:

A najbardziej nie rozumiem ludzi ktorzy mowią że gry kupuje się dla trybu multi i po prostu
nie grają w singla.Dla mnie to jakaś głupota.Nie wykorzystują w pełni danego produktu za ktory
sporo zapłacili.Jak ktoś tak bardzo lubi multi to niech sobie kupi Battlefielda 2 albo Half-Life2
z Counter-Strike Source


Jak nie graja? Przeszedlem singla jakis czas temu (mialem juz kontakt z cod2), kilka misji przelazilem wielokrotnie bo mi sie po prostu spodobaly i tyle mi starczy. Mam grac w singla codziennie? Przeciez to nudne sie szybko stanie. Ja zaplacilem 65 zl wlasnie DLA MULTI (bo IMO jest SWIETNY [tak bede to walkowal co chwile]).
Poza tym czemu mam grac w te podane przez Ciebie tytuly? Skoro ja wole zalozenia cod1/2 to czy mam je rzucic w pizdu bo twoim zdaniem sa slabe? Poza tym BF2 u mnie tnie (demo ledwo co chodzilo) a przy HF2 zniecheca mnie perspektywa zabawy z Steamem. CoD2 ladnie i bezproblemowo. Idzmy jeszcze dalej, CS:S po co mam zaczynac w to grac? W tej grze nic juz nie osiagne, klany sa juz ustawione mapy rozpracowane, gracze w hierarchii, nie mam perspektyw osiagniecia czegos wiekszego. Za to w cod2 wszyscy praktycznie od zera zaczynaja, teraz kazdy ma szanse sie wybic.

Pozdro i czekam na kontrargumenty, bo czuje, ze moze sie ciekawa dyskusja rozwinac ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach





Dnia 27.12.2005 o 20:59, Rayic napisał:


Pozdro i czekam na kontrargumenty, bo czuje, ze moze sie ciekawa dyskusja rozwinac ]:->


Taa...ciekawa dyskusja...zobaczymy.A zatem:

Dnia 27.12.2005 o 20:59, Rayic napisał:

Nie wiem, oczekujesz trybu z zadaniami typu: pobiegnij 25km do
bazy wroga, zabierz dokumenty, potem zniszcz radio, potem podloz ladunek w magazynie,piwnicy,wiezieniu
na 12 wiezach strazniczych po czym wroc 25 km do swojej bazy?


TAK. Ja właśnie lubie urozmaicone tryby gry np. wysadzić most,zniszczyć radio.Nie podobają mi się za bardzo tryby tdm,dm bo to nudne łaźić po planszy i po prostu rozwalać gości.Dla mnie to jest nudne.Właśnie.Dla mnie.Doszedłem do słynnego już wniosku.O gustach się nie dyskutuje.Tobie podoba się tryb multi w CoD2 a mi nie.

>Dalej, dla mnie UO bylo skopana porazka i ciesze sie, ze w cod2

Dnia 27.12.2005 o 20:59, Rayic napisał:

nie ma wynalazkow pokroju jeepow, czolgow czy innych przenosnych ckm''ow

Dla mnie jeepy, czołgi w dodatku do jedynki bardzo się podbały.Przynajmniej nie wystarczyło pare strzałow żeby rozwalić czołg,tylko trzeba było poszukać bazooki.Mi się takie rozwiązania podobały.Przynajmniej jakieś urozmaicenia.
Co do ckmow to się zgodzę.O ile w singlu była z nich niezła frajda(bo autorzy przygotowali momenty w ktorych można było je wykorzystać) o tyle w multi nie miało się szans,chyba że dookoła miałeś obstawę w postaci 10 kumpli ktorzy osłaniali cię kiedy rozkładałeś ckm a potem zdobywałeś 7 fragow.Tyle tylko że takie sytuacje bywały bardzo rzadko.

Dnia 27.12.2005 o 20:59, Rayic napisał:

Jak nie graja? Przeszedlem singla jakis czas temu (mialem juz kontakt z cod2), kilka misji
przelazilem wielokrotnie bo mi sie po prostu spodobaly i tyle mi starczy. Mam grac w singla
codziennie? Przeciez to nudne sie szybko stanie. Ja zaplacilem 65 zl wlasnie DLA MULTI (bo
IMO jest SWIETNY [tak bede to walkowal co chwile]).
Poza tym czemu mam grac w te podane przez Ciebie tytuly? Skoro ja wole zalozenia cod1/2 to
czy mam je rzucic w pizdu bo twoim zdaniem sa slabe? Poza tym BF2 u mnie tnie (demo ledwo co
chodzilo) a przy HF2 zniecheca mnie perspektywa zabawy z Steamem. CoD2 ladnie i bezproblemowo.



Ja nie pisałem że akurat TY nie grasz.Chciałem tylko przy okazji dodać że NAPRAWDĘ są osoby ktore kupują gry
z świetnym singlem(np. Call of Duty) po czym od razu grają w multi,co najwyżej przejdą jedną misję żeby ocenić grafikę no i przećwiczyć władanie bronią.Ja po prostu dziwię się im.Skoro tak bardzo chcą grać w multi to powinny kupić właśnie Battlefielda 2 ktory był właśnie robiony głownie z myślą o grze w multiplayerze.A oni kupują grę w ktorej nacisk położono głownie na tryb single.

Dnia 27.12.2005 o 20:59, Rayic napisał:

Idzmy jeszcze dalej, CS:S po co mam zaczynac w to grac? W tej grze nic juz nie osiagne, klany
sa juz ustawione mapy rozpracowane, gracze w hierarchii, nie mam perspektyw osiagniecia czegos
wiekszego. Za to w cod2 wszyscy praktycznie od zera zaczynaja, teraz kazdy ma szanse sie wybic.


Grałeś ty w ogole w CS? Jest mnostwo serwerow gdzie można grać bez żadnych ograniczeń.Owszem pozakładano pełno klanow ale to nie znaczy że musisz do ktoregoś się przyłączyć żeby grać.Nadal są serwery gdzie graja ludzie ktorzy nie należa do szadnych klanow.

Dla mnie nie liczą się osiągnięcia w grze,one są drugorzędne.Najważniejsza jest dobra zabawa.

Coż jeżeli uważasz że multiplayer jest świetny w Cod2 to nic nie mogę zrobić. Bo po co skoro cię bawi?
Ale ja tam wolę urozmaiconą rozgrywkę,taką jak w Batllefieldzie2. Dużo uzbrojenia,pojazdow ,lotnictwa, no i duże mapy.Tak.Przynajmniej postarali by się zrobić porządne mapy do Cod2.Lubie duże mapy,bo wtedy ciekawiej się gra, a nie 30 graczy na małej mapce,nie ma się gdzie schować bo zaraz za twoimi plecami pojawi się 3 gości po respawnie ktory był niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Skoro tak bardzo chcą grać w multi to powinny kupić właśnie Battlefielda 2 ktory był
właśnie robiony głownie z myślą o grze w multiplayerze.


Battlefield 2 to inne klimaty. Gdyby pozostawili IIWS tak jak w jedynce, to czemu nie... tylko kto mi kupi kompa, żeby działało w miarę płynnie, hę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Taa...ciekawa dyskusja...zobaczymy.A zatem:


Ciekawa dyskusje w moim mniemaniu to juz mamy :] wymiana pogladow, miedzy osobami co maja pojecie o czym mowia. Lepsze to niz plytkie gadki typu: podoba wam sie, no mi tez, a widzieliscie to to i to? wee...
Poza tym lubie pisac i tworzyc text, posty na pol strony sa moja domena, a jesli jest sensowny temat, to...:

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

TAK. Ja właśnie lubie urozmaicone tryby gry np. wysadzić most,zniszczyć radio.


Tu masz dziala, czolgi i opancerzone ciezarowki, paczki z ammo lub wieze (beltot ;p) :fff. Dobra, joke, wiem o co ci chodzi, ale niezaleznie co plantujesz efekt jest ten sam -> boom. Czy jest to most czy kolejne identyczne dzialo. BTW. Radia masz w trybie hq :p

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Nie podobają mi się za bardzo tryby tdm,dm bo to nudne łaźić po planszy i po prostu rozwalać gości.Dla mnie
to jest nudne.Właśnie.Dla mnie.Doszedłem do słynnego już wniosku.O gustach się nie dyskutuje.Tobie
podoba się tryb multi w CoD2 a mi nie.


Tdm i dm traktuje jako trening broni, a i pobiegac mozna czasem fajnie. Jedynie w tych trybach mozesz sobie radosnie rashowac ze snipa ;]
No i znow stanelismy na tym slynnym powiedzeniu: *o gustach sie nie dyskutuje*, w kazdej wiekszej dyskusji na forum spotykam ten zwrot, ale jak zawsze jest trafny. Mi sie multi cod1/2 (BEZ UO) bardzo podoba, Tobie juz mniej. Ja Ciebie nie przekonam, ani ty mnie. Wiec mozemy sobie na luzie przedstawiac swoje racje.

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Dla mnie jeepy, czołgi w dodatku do jedynki bardzo się podbały.Przynajmniej nie wystarczyło
pare strzałow żeby rozwalić czołg,tylko trzeba było poszukać bazooki.Mi się takie rozwiązania
podobały.Przynajmniej jakieś urozmaicenia.


W UO duzo nie gralem, bo nie przypadl mi do gustu. Po czesci tez wlasnie przez te pojazdy, burzyly mi obraz walki z jedynki. Pojezdzic mozna w bf, cod niech bedzie symbolem walk *z buta*.

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Co do ckmow to się zgodzę.


Duzo nimi nie gralem, po tym jak zobaczylem ile czasu je sie rozklada stwierdzilem, ze dalej wole biegac z riflem. O ckm z mojej strony OT, nie bede mowil o czyms, czego dobrze nie poznalem. W kazdym razie zaliczam je na -.

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Ja nie pisałem że akurat TY nie grasz.Chciałem tylko przy okazji dodać że NAPRAWDĘ są osoby
ktore kupują gry z świetnym singlem(np. Call of Duty) po czym od razu grają w multi,co najwyżej przejdą jedną
misję żeby ocenić grafikę no i przećwiczyć władanie bronią.Ja po prostu dziwię się im.Skoro
tak bardzo chcą grać w multi to powinny kupić właśnie Battlefielda 2 ktory był właśnie robiony
głownie z myślą o grze w multiplayerze.A oni kupują grę w ktorej nacisk położono głownie na
tryb single.


Cos jak moj kumpel z klasy, singla cod1 przeszedl po jakichs 8 miesiacach gry w multi jak net padl mu na 5 dni :p Druga sprawa, ze swoje osiagnal, stale byl ze swoim klanem w okolicach pierwszej dziesiatki cb, a i teraz sie dosyc trzymaja (Ares z e-Cleaners pozdro przy okazji :))
A poza tym nie wydam przeciez kilkudziesieciu zlotych na singla ktory przejde w kilka godzin. To sie wogole nie kalkuluje. Nawet gdyby byl tak swietny, ze by sie wytrzeszczu oczu i orgazmu dostawalo, nie zmieni to faktu, ze jest krotki i sie w koncu znudzi. Dla mnie dziwnym jest wydanie ~100zl na gre i nie granie na multi (nie korzystanie w 100% z zakupionej gry, to samo ty uwazasz, tylko odwrotnie tryby zestawiasz. W multi cod1 mam wygrane cos ponad 500h, a w singla z 20 max...).

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Grałeś ty w ogole w CS? Jest mnostwo serwerow gdzie można grać bez żadnych ograniczeń.Owszem
pozakładano pełno klanow ale to nie znaczy że musisz do ktoregoś się przyłączyć żeby grać.Nadal
są serwery gdzie graja ludzie ktorzy nie należa do szadnych klanow.
Dla mnie nie liczą się osiągnięcia w grze,one są drugorzędne.Najważniejsza jest dobra zabawa.


Malo i dlatego sie nie wypowiadam o nim duzo, swoje zdanie mam wyrobione na podstawie kumpla gracza, nie raz mi opowiadal jak sie scena CS prezentuje. Opisze jak wygladala moja historia gry w cod1, ktora uwazam, za dobra odpowiedz na twoja wypowiedz o publicach i grze nowicjusza w cs.
Otoz gre zaczalem samemu wlasnie na ww. publicach w trybie SD (Ares doradzil mi, zebym zaczal wlasnie od sd, a nie tdm i dm, poniewaz w tym trybie najszybciej sie naucze grac, bo bardziej bede docenial zycie i staral sie przetrwac, a z (t)dm ma sie tylko teoretycznego skilla, ktory nie zawsze chce wyjsc na sd). A wiec gralem sobie ten tryb jeden miesiac, drugi, trzeci i czwarty, po pol roku gdy praktycznie zawsze bylem pierwszy na serwach stwierdzilem, ze pora znalezc sobie klan, zeby moc sie dalej rozwinac. Zalapalem sie do Insane, taki smieszny lapsowaty klan, ale pozwolil mi sie oswoic z TS, cb, taktykami i etyka. Po 5 miesiacach IS sie rozpadlo, slaba organizacja byla, miesiac noclan i zalapalem sie do teamnh, kolejna szkola gry, polowa skladu lepsza ode mnie, to oni nauczyli mnie precyzyjnych nadow, kolejny exp zdobyty. Istnienie klanu przypieczetowalo 1 miejsce w lidze pifpaf. Nie dlugo potem sie rozpadlismy (3 miesiace tu bylem). Potem kolejne 4 miechy noclan no i wyszedl cod2 ;] Przesiadka, alleluja i do przodu ;] (mialem 2 powazne klanu + stosik mniejszych o ktorych nie warto wspominac).

Gdybym mial zaczac grac w CS napewno postapil bym podobnie, wpierw dluga nauka na publicach, a potem postepy w klanach, za duzo w cod osiagnalem, by to porzucic. Zabawa w pojedynke tez sie w koncu nudzi, dlatego klan jest tylko kolejnym krokiem do przodu.

Dnia 27.12.2005 o 21:51, Darkstar181 napisał:

Coż jeżeli uważasz że multiplayer jest świetny w Cod2 to nic nie mogę zrobić. Bo po co skoro
cię bawi? Ale ja tam wolę urozmaiconą rozgrywkę,taką jak w Batllefieldzie2. Dużo uzbrojenia,pojazdow
,lotnictwa, no i duże mapy.Tak.Przynajmniej postarali by się zrobić porządne mapy do Cod2.Lubie
duże mapy,bo wtedy ciekawiej się gra, a nie 30 graczy na małej mapce,nie ma się gdzie schować
bo zaraz za twoimi plecami pojawi się 3 gości po respawnie ktory był niedaleko.


I o to chodzi, cod to moj swiat, ktory sam popieram.
Nawet po tej jednej planszy z dema BF2 musze przyznac, ze jest on wielki (zarowno mapy jak i mozliwosci), aczkolwiek to nie dla mnie, klimat wspolczesnosci mi nie odpowiada, a w bf1 tez juz wszystko jest ustawione (patrz cs).[komp tesz mam za slaby na ta gre _-_]
Gram dla przyjemnosci, a ta przyjemnosc sprawia mi tez rozwoj *kariery*. Mapy do cod1/2 wbrew pozorom sa porzadne i dopracowane (dobra, jest troche bugow, ale gdzie ich nie ma?), potrzeba kilku miesiecy, zeby poznac wszystkie miejscowki i przelotowki oraz zasieg i czas potrzebny na dostanie sie w konkretne miejsce. W cod2 zaszaleli z jedna duzo mapa, Caen, przerazajaca :x tylu pomieszczen i okien dawno nie widzialem, a i musze sie nauczyc jeszcze ukladu budynkow za respem amcow. Male jest dobre.
Co do liczby graczy, z reguly na serwach jest max 16-20, czyli 8-10 na strone, zle nie jest, tloku tez nie ma, poza tym zawsze pozostaja pcw/mixy 5vs5, a do tego potrzebne sa znajomosci wyrobione w klanach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo - rozczarowało mnie ale mimo to kupiłem pełną wersję.
Przeszedłem kampanię Rosjan i 1 misję UK, gra póki co nie zachwyciła mnie niczym szczególnym. Czuję się jakbym grał w dodatek do części 1. Szkoda bo zanosiło się na świetną kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety gierka nie różni się stanowczo od jedynki prócz misjami, myslałem że będzie jakieś ulepszenie czy coś nowego a gierka jeszcze łątwiejsza i krótsza od jedynki niby podzielona na tyle misji ale strasznie szybko mijają mi na normalu gra zajeła nie całe 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:56, Kartel napisał:

no niestety gierka nie różni się stanowczo od jedynki prócz misjami, myslałem że będzie jakieś
ulepszenie czy coś nowego a gierka jeszcze łątwiejsza i krótsza od jedynki niby podzielona
na tyle misji ale strasznie szybko mijają mi na normalu gra zajeła nie całe 3 dni

Zagraj na veteranie,zajnie ci troche dłużej niż trzy dni.Ale muszę ci przyznać rację.Grając na Hardened faktycznie skończyłem ją w trzy dni a konkretnie poł godziny temu:)
Rożni sie.Są lepszew misje i wspaniały klimat oraz grywalność.Myślałem że tylko lądowanie w Normandi będzie ciekawą misją a tu bardzo fajna była kampania brytyjska.No i drugamisja amerykanska a konkretniej atak na wzgorze 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:54, Evil Khan napisał:

Zagrałem w demo - rozczarowało mnie ale mimo to kupiłem pełną wersję.
Przeszedłem kampanię Rosjan i 1 misję UK, gra póki co nie zachwyciła mnie niczym szczególnym.
Czuję się jakbym grał w dodatek do części 1. Szkoda bo zanosiło się na świetną kontynuację.

Poczekaj aż odblokujesz kampanię amerykanską.Nie chodzi mi bynajmniej tylko o lądowanie w normandi.
Brytyjska kampania też jest niezła trzeba , zagraj jeszcze o jedną misję do przodu,natychmiast zmienisz zdanie o tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 01:24, Darkstar181 napisał:

Poczekaj aż odblokujesz kampanię amerykanską.Nie chodzi mi bynajmniej tylko o lądowanie w normandi.
Brytyjska kampania też jest niezła trzeba , zagraj jeszcze o jedną misję do przodu,natychmiast
zmienisz zdanie o tej grze:)


A żebyś wiedział :)))
2 misja Brytyjczyków RZĄDZI - następne zresztą też :)
Poprawiłem ustawienia, włączyłem parę bajerów i gra wygląda od razu lepiej :)
Efekty specjalne robią swoje, skrypty też - Gra jest Świetna ale w singlu do przejścia tylko jeden raz...
Mimo to POLECAM CALL OF DUTY 2 wszystkim fanom FPP i 2 Wojny Światowej.

PS: Skończyłem Misję Brytyjczyków z czołgami - gdzieś czytałem że to najsłabszy etap gry - jednak to miły przerywnik. Można Uciekających Niemców Rozjechać Tankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:56, Kartel napisał:

no niestety gierka nie różni się stanowczo od jedynki prócz misjami, myslałem że będzie jakieś
ulepszenie czy coś nowego a gierka jeszcze łątwiejsza i krótsza od jedynki niby podzielona
na tyle misji ale strasznie szybko mijają mi na normalu gra zajeła nie całe 3 dni

No nie ma rewolucyjnych zmian, ale to są na pewno są dobre. Ulepszony engine (nowe efekty, jak np. dobrze wykonany dym) oraz nieco zmian w interfejsie(tylko 2 bronie i grantów już się nie "wybiera") i usunięcie apteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 02:52, Czedwik napisał:

i usunięcie apteczek.


Tu musze dodac trzy grosze od siebie. Nim cod2 wpadl w moje rece balem sie tej nowinki jak cholera. Regeneracja jakos dziwnie sie zapowiadala. Gra wyszla i ku mojemu przerazeniu regeneracja byla takze w multi, no nic, zaczalem grac. Minal z tydzien, a ja przywyklem do regeneracji i pasek zycia jak w cod1 wydaje mi sie sztuczny :x Teraz w pelni skupiam sie na grze, i nie mysle nad zyciem, a w 1 to bylo tak, ze jak dostalem nadem, zostalo mi 1/4 zycia to w stresie wszedzie sie poruszalem, byle mnie jakies pierdniecie nie przewrocilo. Z drugiej strony, teraz gra nie wybacza chybionych strzalow. Jesli nie zabijesz za pierwszym razem, to tylko zdradzisz swoja pozycje. Ma to swoje + i -, ale mi narazie pasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 02:16, Evil Khan napisał:

> Poczekaj aż odblokujesz kampanię amerykanską.Nie chodzi mi bynajmniej tylko o lądowanie
w normandi.
> Brytyjska kampania też jest niezła trzeba , zagraj jeszcze o jedną misję do przodu,natychmiast

> zmienisz zdanie o tej grze:)

A żebyś wiedział :)))
2 misja Brytyjczyków RZĄDZI - następne zresztą też :)
Poprawiłem ustawienia, włączyłem parę bajerów i gra wygląda od razu lepiej :)
Efekty specjalne robią swoje, skrypty też - Gra jest Świetna ale w singlu do przejścia tylko
jeden raz...
Mimo to POLECAM CALL OF DUTY 2 wszystkim fanom FPP i 2 Wojny Światowej.

PS: Skończyłem Misję Brytyjczyków z czołgami - gdzieś czytałem że to najsłabszy etap gry -
jednak to miły przerywnik. Można Uciekających Niemców Rozjechać Tankiem :)

Ta fajna zabawa była z tymi niemcami rozjechanymi tankiem.Też tak robiłem:)
A najsłabszy etap gry to kampania rosyjska.Troche się na niej zawiodłem.Myślałem że będzie więcej akcji ze snajperką a tu lipa.W ostatniej misji jedynie podobała mi się żałośnie krotka walka ze snajperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Wiem ale denewuje mnie fakt ze kogos ostro zranisz a on Ci zwieje to moze podleczyc. Mnie podobalo sie tak jak bylo w CoD 1 dostales to musisz uwazac, a nie znajdujesz apteczki na mapie czy jakas regenaracja. Ale pozatym uwazam za CoD 2 jest swietnym tytulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 12:01, matizek12 napisał:

tylko czemu na multi w niektorych serwerach jest pasek zycia??Są tam apteczki a to jest rzeczywiscie
cod2.O co chodzi?


Mody :) Zalezy na jaki serw trafisz, jednak wiekszosc polskich sd jest zwyklych z regeneracja, a te paski i inne znajdziesz glownie na tdm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować