Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 22:32, UMC.Hugo napisał:

nie żebym chciał ci dogryźć ale

Ale właśnie to robisz. Na średnim.
Przeszedłem, zupełnie inaczej tym razem niż próbowałem po raz pierwszy, bo właśnie korzystając ze snajperki ciągle mnie zdejmowali. No, ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Call of Duty 2. Kupiłem go 2 dni temu, wczoraj i przedwczoraj było wszystko okej, ale teraz gdy próbuję się dołączyć do jakiejś gry wyskakuej mi błąd. Jak można to naprawic ? Bo nie widzę sobie kupowania jeszcze raz tej samej gry za 100 zł...

20070407171336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:13, PAPISHON napisał:

Mam problem z Call of Duty 2. Kupiłem go 2 dni temu, wczoraj i przedwczoraj było wszystko okej,
ale teraz gdy próbuję się dołączyć do jakiejś gry wyskakuej mi błąd. Jak można to naprawic
? Bo nie widzę sobie kupowania jeszcze raz tej samej gry za 100 zł...



Takiego problemu nie miałem ale miałem inny zainstalowałem CoD na nowo i wszystko gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 17:15, SHARP1990 napisał:

Takiego problemu nie miałem ale miałem inny zainstalowałem CoD na nowo i wszystko gra :-)

No ja też reinstaluje grę, jak nie pomoże to wysyłam meila do Infinity Ward ze zdjęciami mojej orginalnej kopi gry i CD Key`a i będe żadać nowego. Valve jeżeli Ci ukradną konto od razu Ci dają nowy CD Key, więc może i oni mi go dadzą...oby bo CoD 2 specjalnie dla Multpilayera kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:24, PAPISHON napisał:


> Takiego problemu nie miałem ale miałem inny zainstalowałem CoD na nowo i wszystko gra
:-)
No ja też reinstaluje grę, jak nie pomoże to wysyłam meila do Infinity Ward ze zdjęciami mojej
orginalnej kopi gry i CD Key`a i będe żadać nowego. Valve jeżeli Ci ukradną konto od razu Ci
dają nowy CD Key, więc może i oni mi go dadzą...oby bo CoD 2 specjalnie dla Multpilayera kupiłem.


Jak masz zainstalowaną łatke a nie masz włączonego Punkbustera to niektóre servery mogą cię po prrostu wywalać upewnij się ze masz włączonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:13, PAPISHON napisał:

Mam problem z Call of Duty 2.


Problem lezy po stronie lacza. CD-KEY jest sprawny :) Gdzies na laczu gubia sie paczki danych, moge poradzic jedynie dokladne sprawdzenie polaczenia z netem, ustawien systemowych, ustawien firewalla i ewentualnie przeskanowanie dysku pod katem wirusow/spyware

GRa jest w 100% sprawna, problem lezy po stronie kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 18:51, Rayic napisał:

GRa jest w 100% sprawna, problem lezy po stronie kompa


Dziękuje za wyjąsnienie sprawy. Wyinstalowałem Hamachi, przeinstalowałem grę i narazie wszystko jest okej. Na początku myślałem, że mam CD-Key do d***, bo pisało coś Key-Package. Powtarzam, narazie jest dobrze i mam nadzieję, że będzie tak dosyć długo bo ta gra przez sieć wymiata, tak jak CS Source i pierwszy CoD w, którego się zagrywałem dosyć długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam:D
chcialem sobie pograc w to podobno fajną grę lecz nie wiem skąd ją mam ściągnąć
jezeli ktos ma jakiegos dobrego linka to moze mi podrzucic:D
tylko jak będziecie dodawac to prosze użyjcie opcji odpowiedz to mi sie wtedy pokaże:D:D:D
z góry dzięki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 14:16, Jabolowy napisał:

witam:D
chcialem sobie pograc w to podobno fajną grę lecz nie wiem skąd ją mam ściągnąć
jezeli ktos ma jakiegos dobrego linka to moze mi podrzucic:D
tylko jak będziecie dodawac to prosze użyjcie opcji odpowiedz to mi sie wtedy pokaże:D:D:D
z góry dzięki:D:D:D



Link to bodajże www.empik.pl tam bd mógł sobie ściągnąć chyba na skrzynke.A jak nie,to byle jaki sklep z grami,w MM też będzie.
Piractwo na forum jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:12, SHARP1990 napisał:

Do powyższych linków dodałbym jeszcze Allegro czy inne strony aukcyjne. Można "ściągnąć" taniej chociaż używaną. Gra się jednak tak samo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryszek jaj masz moj numer gg jescze to odpisz bo mi lista poszła . Musze pogadać o codzie 2 .


Cod2 jest krótki :/ Taka fajna gra , atka wielka wada , szkoda ze tak schrzaniono ruskie misjję , najciekawsze są amerykańskie , ale brakuje mi większych walk w mieście i ze ta kampania jest tak krótka zaledwie 7 misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 20:39, Ryan Kam napisał:

Cod2 jest krótki :/ Taka fajna gra , atka wielka wada , szkoda ze tak schrzaniono ruskie misjję
, najciekawsze są amerykańskie , ale brakuje mi większych walk w mieście i ze ta kampania jest
tak krótka zaledwie 7 misji

E tam, nie jest krótka, gram już od paru miesięcy w multi i nie mogę przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 17:37, Vaxinar napisał:

O właśnie, dzięki za radę, ale prosze powiedz co to jest ten shift? On tak dziwnie... wzdycha.

Ten shift jest po to, aby broń podczas strzału trafiła w cel w który mierzysz. Ze względu na to, że bohater pali chyba 5 paczek papierosów dziennie (no co, po 3 sekundach wstrzymywania oddechu już rzęzi), wstrzymywać oddech radzę na dosłownie sekundę. Cel- wstrzymujesz- strzelasz-puszczasz. W multi to jest bardzo ważne, w ogóle multi jest najlepsze :P

Papishon- jak piszę na załączonym obrazku, zgubiłeś klucze gry, czy źle wpisałeś. Dla multi powiadasz... masz rację jest on super. SIngla przejdziesz 5 razy na weteranie (mówie u o sobie), a multi moge ciągle pykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 20:39, Ryan Kam napisał:

Cod2 jest krótki :/ Taka fajna gra , atka wielka wada , szkoda ze tak schrzaniono ruskie misjję
, najciekawsze są amerykańskie , ale brakuje mi większych walk w mieście i ze ta kampania jest
tak krótka zaledwie 7 misji


No kampania jest strasznie krotka, ale za to multi :) jest swietny. Zagrywalem sie nim kilka miesiecy i chetnie do niego wroce ale na razie probuje grac w cs:source ale cos mi CD-key nie dziala xP ktos na nim gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda multi jest super , ale kampania dla jednego gracza do kitu ( długosc)

Ja preferuję w multi beltot i stalingrad . Sa to wspaniałe mapy dla snajperow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować