Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 08:05, Crossbow95 napisał:

Ja mam zaś pytanko. Czy warto mi kupić Call of Duty 2, jeżeli będę praktycznie tylko
siekał w multiplayerze?? Oczywiście kampanii dla jednego gracza nie zostawię, ale przede
wszystkim będę grał w multi :)
Proszę o odpowiedzi :)
Pozdrawiam ;]



Odświeżam temat.
Warto kupić. Żebyś ty widział ile jest serverów CoD2(czekajcie, zaraz sprawdze... ... ... dokładnie 2723) Wiele zabawy i chociażby codjumper czy zombie(co do codjumpera szukajcie mnie na serverze

Spoiler

oyoy`s JumP ServeR http://www.oyoy.si 84.255.254.105:28965 , Słowenia pod nickiem Stinger lub Sting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 08:05, Crossbow95 napisał:

Ja mam zaś pytanko. Czy warto mi kupić Call of Duty 2, jeżeli będę praktycznie tylko
siekał w multiplayerze?? Oczywiście kampanii dla jednego gracza nie zostawię, ale przede
wszystkim będę grał w multi :)
Proszę o odpowiedzi :)
Pozdrawiam ;]

Na pewno warto - moim zdaniem CoD 2 przebija CoD4. Mimo iż nie ma żadnych leveli czy coś, to są genialne rifle, mapy i sporo modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 19:10, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie ile jest kampanii w tej grze i ile misji ma każda kampania


musialbym zgooglowac, ale kampanje sa 3 (Ruska, Brytyjska i Amerykanska), wysztkie sa podzielone na, + -, 4-6 etapow a te zas na kilka misji (nie dam glowy bo gralem ostatnio dobre kilka miesiecy temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 19:10, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie ile jest kampanii w tej grze i ile misji ma każda kampania


Tak jak już pisali poprzednicy w grze dostępne są trzy kampanie - rosyjska, brytyjska i amerykańska i składają się one odpowiednio po 7, 13 i 7 misji każda. Dla mnie zdecydowanie najlepszą z nich jest amerykańska, a brytyjska najsłabsza, ale gra ogólnie podobała mi się bardziej niż część pierwsza czy też najnowsza odsłona serii - World at War. Tradycyjnie jak już przystało na serię CoD kampania single player jest dość krótka i można ją ukończyć w jakieś 7-8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da się ,,wyresetowac" mody typu all rifles na swoim serverze? Al rifles mi jest niepotrzebne, ponieważ chciałbym na własnych serverach pograć czasami w tzw. codjumper ale jako że w (przynajmniej ja takiego mam) AR nie ma pistoletów, nie da się grać.

EDIT: jeszcze jedno, http://www.ubc.dbv.pl/viewpage.php?page_id=27 Ciekawe urozmaicenie nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 18:09, no-to-gramy napisał:

EDIT: jeszcze jedno, http://www.ubc.dbv.pl/viewpage.php?page_id=27 Ciekawe urozmaicenie
nicku.



Takie nicki niestety lagują serwery... ale można ich użyc po zakończeniu mapy :)


A teraz pójdzie lekki lansik, ale że zacytuję Ludwika Dorna - "...uznałem, iż odrobina lansu nie zaszkodzi", zamieszczam jeden z moich lepszych wyników TDM na Carentanie

20090901214647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę moim problemem!

Otóż mam Windowsa 7 i kiedy chcę włączyć CoD2MP pokazuję mi się przez chwilę czarny ekran i pojawia się error że cod2mp_s.exe przestaje działać. Z singlem wszystko chodzi ok. Grę mam orginalą.

Co nie pomogło:
-uruchamianie jako administrator
-zgodność z WinXP
-wymiana pliku cod2mp_s.exe
-zainstalowanie najnowszego patcha.

Wiecie dlaczego biedny Adshi nie może sobie pograć w CoD2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 20:42, Adshi napisał:

A ja się pochwalę moim problemem!

Otóż mam Windowsa 7 i kiedy chcę włączyć CoD2MP pokazuję mi się przez chwilę czarny ekran
i pojawia się error że cod2mp_s.exe przestaje działać. Z singlem wszystko chodzi ok.
Grę mam orginalą.

Co nie pomogło:
-uruchamianie jako administrator
-zgodność z WinXP
-wymiana pliku cod2mp_s.exe
-zainstalowanie najnowszego patcha.

Wiecie dlaczego biedny Adshi nie może sobie pograć w CoD2?

Bywa , że uruchamianie jako admin i włączenie trybu zgodności nic nie daję.
Może być tak , że ta gra nie odpali Ci na tym systemie.
Mnie "Myth" na Viscie nie chciał odpalić, więc może to jest wina systemu i za dobrego sprzętu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod win 7 wystarczy wejść w panel sterowania, opcje dźwięk i w zakładce nagrywanie włączyć stereo mix i tyle, bo call of duty ma jakies problemy ze zintegrowanymi kartami pod multii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygląda sytuacja na serwerach? Dużo ludzi jeszcze gra? Mam straszną ochotę na multi ale nie wiem czy warto wydawać pieniądze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 10:29, Shaddix napisał:

Witam. Jak wygląda sytuacja na serwerach? Dużo ludzi jeszcze gra? Mam straszną ochotę
na multi ale nie wiem czy warto wydawać pieniądze:)

Bardzo dużo ludzi gra po serwerach w tym polaków ;) Ogólnie więcej czasu spędzam przy dwójce niż przy MW2. Jest kilka polskich serwerów i na pewno nie będziesz narzekał, że mało osób gra. Polecam jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem Oryginalnego CoD 2 ale niestety mam pewien problem z multi gdy klikam Dołącz do gry to wywala mnie do Windowsa . Single dziala
prosze o szybką odpowiedz
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować