Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

hehe...przeczytaj dokładnie co tam pisało..." dystrybutor zazyczy? sobie, zeby wszystkie gry sprzedwane na terytorium Polski mialy cene min. 250 zl" tzn ze jakby wyszła gra po ang. to by kosztowała 250 w zwyż a ze wyjdzie po polsku to o wiele taniej.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, więc miesiąc obsuwy mamy już w kieszeni...
Będziemy niestety po tyłkach dostawać w multi zanim poznamy mapy itp.
Niemcom opór stawiliśmy jako pierwsi za to w grze będziemy jako ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 21:16, Xerwer napisał:

Tak, więc miesiąc obsuwy mamy już w kieszeni...
Będziemy niestety po tyłkach dostawać w multi zanim poznamy mapy itp.
Niemcom
opór stawiliśmy jako pierwsi za to w grze będziemy jako ostatni...

czemu obrywac??ja nawet gdy nie znam mapy to daje przeciwnikom ostro popalić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 21:18, BaRt3k. napisał:

czemu obrywac??ja nawet
gdy nie znam mapy to daje przeciwnikom ostro popalić ;]



Mam na myśli przewagę taktyczną (mapa) i przyzwyczajenie do nieco zmienionej obsługi klawiatury (granaty) a może też i inną skuteczność broni...
Poza tym nie przepadam za sposobem gry typu UT... Chyba, że porządnie się wkurzę - biorę maszynówkę i biegam po mapie jak poparzony, ale nie taka gra daje mi przyjemność... Wolę wypatrywać czyjegoś kawałka hełmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, jak widać na serwerach pustki - mniej ludzi gra w multi... Pewnie reszta świata gra w 2 część... Niestety... Nam pozostaje jedynka i co gorsze bez konkretnej daty wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo CoD 2 i niespecjalnie mi "podeszło" Nie ma w sobie tego "czegoś" co przyciąga do monitora. W pierwszą ćzęść grałem do oporu. Może moja opinia wypaczona jest przez Battlefield''a 2, w któego gram cały czas od czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jeszcze nie wie, to pragne zakomunikowac, ze premiera juz jutro.

A od siebie dodam, ze wydalem cala kase na nowa myche (logi mx-518) i nie wiem skad 100 wytrzasne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 08:54, Pingus napisał:

Pograłem w demo CoD 2 i niespecjalnie mi "podeszło" (...)


Podobne miałem odczucie po zagraniu w demko, ale miałem już kontakt z pełną wersją i jestem w pełni zadowolony.
Ja CoD2 PL kupuje na 100%, nie mogę się doczekać świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2005 o 15:29, Rayic napisał:


A od siebie dodam, ze wydalem cala kase na nowa myche (logi mx-518) i nie wiem skad 100 wytrzasne
:/


Myszka wypierdzielista :) też mam taką i szczerze polecam. Co do zakupu CoD 2 to może jutro zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 16:45, Pingus napisał:

Myszka wypierdzielista :) też mam taką i szczerze polecam. Co do zakupu CoD 2 to może jutro
zakupie


Narazie ja poskramiam, przy 1600dpi hardcore''owo lata, wiec zaczalem od nizszej i stopniowo zwiekszam czulosc :]
Zreszta i tak ownuje na publicach, czy z ta mycha czy ze stara :p
Narazie jestem zadowolony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - i co dziś taka cisza? Gracie wszyscy w CoD 2?
Ja właśnie kupiłem i zagrałem... Też w sieci... Ciekawe, że niektóre mapy to nieco odmienione graficznie stare mapy... Jest w tym plus, bo w znajomych kontach łatwiej się odnaleźć...
Co ciekawe niema CKM-ów z UO dlaczego? - Pojawią się w dodatku do gry?

Grafa odjazdowa, ale jeśli wszystko mamy na max i tekstury na extra... I jest tak jak się spodziewałem na moim sprzęcie strasznie przycina - z 10-15fps (AMD 3000+ i Radeon 9700Pro) i nic dziwnego, bo to jest gra lubiąca Intela i Invidię podobnie jak gry z ID...
Teraz wiem gdzie podziewają się ludzie z serwerów CoD i UO - są na CoD 2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 22:30, Xerwer napisał:

Witam - i co dziś taka cisza? Gracie wszyscy w CoD 2?


Dalej zbieram kase, mam juz 5zl 90 gr :x

Dnia 09.12.2005 o 22:30, Xerwer napisał:

Ja właśnie kupiłem i zagrałem... Też w sieci... Ciekawe, że niektóre mapy to nieco odmienione
graficznie stare mapy... Jest w tym plus, bo w znajomych kontach łatwiej się odnaleźć...
Co ciekawe niema CKM-ów z UO dlaczego? - Pojawią się w dodatku do gry?


Bo CKM jak i pojazdy to byl tylko experyment, ktory sie nie przyjal wsrod ludzi online? Zostawiono gre w najlepszej postaci, bez zbednych udziwnien. I DOBRZE! :)

Dnia 09.12.2005 o 22:30, Xerwer napisał:

Teraz wiem gdzie podziewają się ludzie z serwerów CoD i UO - są na CoD 2!!!


Ahas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was mogłby mi pomóc? Gdy próbuje pograć w call of duty UO gra w ogóle nie wyświetla żadnych serwerów.Próbowałem na różne sposoby w opcjach gry dot.mulitplayera ale nic nie skutkuje.Gra jest nowa oryginał.Może to problem polega na tym, że nie mam zainstalowanych żadnych dodatkowych patchy ale chyba lista serwerów i tak powinna się wyświetlić.Słyszałem też że problem może leżeć w ustawiniach firewalla.Gdzie mogę zmienić jego ustawienia? Czy ktoś z was miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Geant CoD 2 jest po 79zł więc długo zbierać nie będziecie... dłużej pozbieracie sobie na nowe kompy aby z ładną grafą pograć sobie w multi - a jeśli komuś na grafie nie zależy to niech pozostanie przy starym CoD - wiele nie straci... hehe

A co do problemu Darkstara181 - fakt firewall najwyraźniej blokuje wejście grze do sieci - jeśli się ona zaloguje to Patch zostanie wykryty automatycznie... właściwie firewall jeśli coś blokuje to powinien o tym poinformować wyskakującym okienkiem (jednak zależy to od ustawień) a bardzo wiele jest typów firewalli więc poradź się kogoś znajomego by ci pomógł przy twoim... albo sam nieco popróbuj ale nie wyłączaj go całkowicie - chyba że w celu sprawdzenia czy to na pewno jego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem nowe stery ATI (5.12) i jest lepiej... za to stare gry mają słabsze osiągi - znowu stery pod konkretne gry się ukazują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:20, Xerwer napisał:

Wgrałem nowe stery ATI (5.12) i jest lepiej... za to stare gry mają słabsze osiągi - znowu
stery pod konkretne gry się ukazują...


Wpisz w consoli :
\cg_drawfps 1
i przyszpanuj ile fps :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie mam czym szpanować - niech zaszpanuje ktoś z GF7800 - i 2GB ram… Ja mam 128 na grafie i 512 Ram więc pozostaje dla mnie DX7 - może ktoś specjalnie coś skaszanił w silniku graficznym by Ati kiepsko działały z DX9...Wielkich różnic nie widać w grafie np. wygląd wody nie zmienia się wraz ze zmianą DX-a, czyli pozostaje taki jak na DX7 (czyli gorzej wygląda niż w starym CoD z OpenGL... Do HL 2 nie ma czego porównywać a tam świetnie wszystko działa pomimo że wszystko mam na max i FSAA x2 a nawet x6 da się grać...
Jak cienko wypada u mnie DX9 widać na zdjęciach:
115 - DX7 wszystko na minimum
118 - DX7 wszystko na max bez FSAA - co widać
119 - DX9 niczego nie zmieniając włączyłem 9 - W DX9 dochodzą dodatkowe opcje i tak po włączeniu wszystkiego na max, tekstury na extra i FSAA x4 gra pędzi z oszałamiającymi 2-4 fps :) jak widać na zdjęciu nr…
120 - max ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem zdjęcia...
112 - teraz prawdziwe Max - DX9, tekstury extra FSAA x4
113 - DX7 wszystko max tekstury ekstra, FSAA x4 świat mimo wszystko wygląda nieco gorzej niż przy DX9 ale da się przeżyć... też mam LCD ale 15 cali więc tylko 1024x768...

Mike L - sam widzisz że to pod NV gierka zrób zdjęcia z fps... chętnie popatrzę... To już na DOOM miałem więcej FPS...
dodatku nie kupię skora tak trobią to niech sponsorują ich posiadacze NV...:) bez obrazy nic nie mam do posiadaczy NV a jedynie do twórców gierek... sam mam płytę gł z Nforce 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować