Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Athlon 1700+, 512 MB RAM, Radeon 9550 128 MB, ustawienia DX7, FSAA wyłączone, rozdzielczość 1024x768 (panel LCD 15") - to ejst moja konfiguracja kompa. CoD2 chodzi elegancko, ale zaczyna mulić przy granatach dymnych. Jest to strasznie irytujące. Czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:14, Albatross napisał:

Athlon 1700+, 512 MB RAM, Radeon 9550 128 MB, ustawienia DX7, FSAA wyłączone, rozdzielczość
1024x768 (panel LCD 15") - to ejst moja konfiguracja kompa. CoD2 chodzi elegancko, ale zaczyna
mulić przy granatach dymnych. Jest to strasznie irytujące. Czy da się coś z tym zrobić?



To wina karty graficznej. Tego typu efekty najbardziej obciążają grafikę. Z wymianą też nie zwlekaj za długo ponieważ karty pod PCI Expres są już tańsze od odpowiedników pod AGP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:31, blackmati napisał:

Z wymianą też nie zwlekaj za długo


Heh, mam tą kartę całe 4 miesiące :D przesiadłem sie z radka 9000.

Dnia 19.12.2005 o 20:31, blackmati napisał:

ponieważ karty pod PCI Expres są już tańsze od odpowiedników pod AGP.


W takim razie musiałbym kupić też nową płytę główną :P
Z kolejnym upgradem kompa poczekam jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem CoD2, zobaczymy czy gra jest warta tych pieniędzy. Musze jescze isć do kolegi zrobić obraz płyty, bo ja napędu DVD nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2005 o 21:37, Albatross napisał:


W takim razie musiałbym kupić też nową płytę główną :P
Z kolejnym upgradem kompa poczekam jeszcze troche czasu.


Nie koniecznie ale może możesz odsprzedać radka i dołożyć do chociaż 6600, kosztował by ok 450pln. no i gry pracować by zaczęły tak jak trzeba. Tym bardzie, że gwiazdka blisko to może Mikołaj zamiast jakiś prezentów przyniesie coś pożytecznego. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 10:24, Pingus napisał:

Wczoraj zakupiłem CoD2, zobaczymy czy gra jest warta tych pieniędzy. Musze jescze isć do kolegi
zrobić obraz płyty, bo ja napędu DVD nie mam :/


Jest warta. To na prawde udana kontynuacja jedynki i jeden z najlepszych fpp tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:21, kamalin napisał:

Nie koniecznie ale może możesz odsprzedać radka i dołożyć do chociaż 6600, kosztował by ok
450pln. no i gry pracować by zaczęły tak jak trzeba. Tym bardzie, że gwiazdka blisko to może
Mikołaj zamiast jakiś prezentów przyniesie coś pożytecznego. Pozdrowienia.


Hmm... myślałem, że GF6600 mają złącza PCI-Expres, a tu się okazuje że są też AGP.
Wszystko ładnie pięknie ale mam pewne wątpliwości:

1) Mam starą płytę główną MSI K7T266 Pro2 - nie wiem jak na tym będzie sprawował się ten nowy GeForce.
2) Procek Athlon 1700+ też powoli przechodzi na emeryture, za pewno GF6600 potrzebuje do współpracy coś lepszego ;)
3) Lepsza karta oznacza większą moc. Za pewne musiałbym kupić lepszy zasilacz.
4) Wśród znajomych raczej nie znajdę chętnego na zakup mojego radka. A na allegro raczej nie opłacało by mi się sprzedawać.
5) Na święta mam już coś innego (między innymi Call of Duty 2, które mogę już testować przed świętami ^^), ale w styczniu mam urodzinki (18 xD), więc o ulepszeniu kompa będę na pewno myślał.
6) Na razie to myślę o dokupieniu dodatkowego chłodzenia i podkręceniu obecnego r9550.

A teraz spadam na CoD2, wszystkim serdecznie polecam, jeśli jeszcze wahacie się przed zakupem tej gry. Potwierdzam słowa Eseisa: jest to udana kontynuacja, z fpp wojennych nie ma nic lepszego. Jednym słowem grać i grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj do mnie przyszedł cod2 i teraz własnie skoczyłem w niego grac;] Gra jest bardzo dobra. Co prawda w single jeszcze nie grałem bo odrazu w multi poszłem grac ale gra zajefajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:51, janusz82 napisał:

najlepszy fps w jaki grałem. podoba mi sie bardziej niz half life 2. zreszta jak dla mnie to
half life 2 jest przereklamowany


Niestety ale musze sie z Toba zgodzic (niestety poniewaz jestem wielkim fanem Hl). Wedlug mnie CoD 2 to jeden z najlepszych fpp tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 16:16, BaRt3k. napisał:

Ta gre corz bartdziej mi sie podoba a to dlatego ze na MP shotgun ruless;]


Tak dodanie shotgun''a to swietne posuniecie. Urozmaica to calla 2 jednak podobnego w znaczacym stopniu do 1. Ale mnie sie to podobienstwo podoba, bronie obeznane (wiekszosc), niektore mapki podobne na MP (np. Railyard) i walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a forum o call og duty 2 znalazlo sie na pierwszej stronie?to pysznie bo tą oto gre dostalem na gwiazdke i chce mi sie o niej pisac.moim zdaniem CoD2 to swietna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do callofdutowców:chce grac w multiplayerze i mam zamiar dolaczyc do gry.wtedy laduje mi sie lista serwerow i idzie to strasznie dlugo.nie wiem czy to problem internetu,bo mam dosc szybki,czy cos trzeba ustawic inaczej?odpowiedzcie mi PLZZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, z gory uprzedzam, ze nie mam na celu nikogo obrazac, ale moja opinia o shotgunie jest tylko jedna:
lamerska bron dla noskilli.
Nic bardziej nie wkurza niz stado lam na publicu z tym biegajaca, bo nie umieja grac niczym innym. Bogu i adminom dzieki, ze coraz czesciej jest ograniczenie jeden shotgun na team. Co to za frajda biegac z czyms, co zabija wszystko widoczne na polowie ekranu? nie trzeba celowac nawet, wystarczy, ze przeciwnik bedzie mniej wiecej w okolicach srodka ekranu. IMO niewypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dopracowanie gry powala - jakaś broń wiruje sobie w ścianie, strzelec wisi nad karabinem lub wojak pedałuje w miejscu (na załączonych zdjęciach) ale też ciekawie brzmi angielski z rosyjskim akcentem... a już o wodzie nie wspominając ;) - ostatnie zdjęcie natomiast pokazuje rwwelacyjne możliwości silnika graficznego - mam aż 5 fps!!! no tak zwarzywszy oszałamiającą scenerie... porównajcie to z FC - szkoda że nie wiem jak tu licznik fps włączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 02:22, Eseis napisał:

Mnie boli najbardziej to ze thomson ma 20 naboji.

mnie tez to boli:/ w 1 czesci miał 30 wiec było co z nim robic a teraz tak szybko naboje sie tracą ze az szkoda gadac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak znam zycie, boli Was jeszcze: automatyczny przeskok, maly odrzut mp44, skopany BAR (dobra, to jedno tez mnie boli), granaty od razu rzucane pod klawiszem, przyspieszenie dynamiki rozgrywki i pyl/snieg.
A podobaja poza shotgunami granaty dymne.

:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować