Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 14:12, Dincooo napisał:

Gra tu ktoś na patchu 1.3? Jeśli tak, to chętnie z tym kimś zagram :D.


Nasz klan sie niedługo przerzuca na 1.3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:29, no-to-gramy napisał:

według mnie CoD 2 jest lepsza od CoD 1 a nie wiem jaka jest 3 więc za bardzo nie moge ocenieć
miedzy tymi częściami zobaczymy jaki będzie CoD 4 :}


Hm w 1 nie grałem wiec nie wiem ;p ; 2 jest fulllllllll wypas ; w trójkę też nie grałem...ale to na konsle a ja mam tylko PC ;p ; a 4 ..hm odejście od tradycji może być ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:27, timon 111 napisał:

Hm w 1 nie grałem wiec nie wiem ;p


To radzę to jak najszybciej zrobić, bo moim zdaniem pod względem fabularnym misji i muzyki jedynka to majstersztyk;) A misja w Stalingradzie w jedynce to prawdziwa perła ze wszystkich części gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A misja w Stalingradzie w jedynce to prawdziwa perła ze wszystkich części gry:)


No masz racje Stalingrad bardzo mi sie podobał kurde dobre było jak byłeś snajperem w budynku tylko gdzieś zapodziałem pudełko z CoD 1 i nie mam zainstalowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem pudełko z Call of Duty 2. Rozpocząłem kompanię raz jeszcze przechodząc wczoraj D-Day. Gra na 1280x1024 i z powłączanymi wszytkimi efektami wygląda zdecydowanie lepiej :)
Fajna rozpierducha. Jak skończę normal muszę przejść na Weteranie...

Szukając mod''ów do Call of Duty 2 Single Player natknąłem się na :
Merciless COD2 Single Player MOD !
http://beta.mgs-network.com/mercilessnews.htm
grał ktoś na nim ?

Dodatkowo znalazłem stronkę z innymi modyfikacjami do singla:
http://games.moddb.com/139/call-of-duty-2/mods/
Które możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem pudełko z Call of Duty 2. Rozpocząłem kompanię raz jeszcze przechodząc wczoraj D-Day. Gra na 1280x1024 i z powłączanymi wszytkimi efektami wygląda zdecydowanie lepiej :)
Fajna rozpierducha. Jak skończę normal muszę przejść na Weteranie...

Szukając mod''ów do Call of Duty 2 Single Player natknąłem się na :
Merciless COD2 Single Player MOD !
http://beta.mgs-network.com/mercilessnews.htm
grał ktoś na nim ?

Dodatkowo znalazłem stronkę z innymi modyfikacjami do singla:
http://games.moddb.com/139/call-of-duty-2/mods/
Które możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm , mody znam tylko z muti ale jeżeli ADMIRAL MOD wygląda tak jak w multi to moge go polecic .
Bardzo polecam przejście na weteranie - jest ciężko ale warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:22, timon 111 napisał:

Hm , mody znam tylko z muti ale jeżeli ADMIRAL MOD wygląda tak jak w multi to moge go polecic

Co on daje ?

Dnia 19.09.2007 o 11:22, timon 111 napisał:

Bardzo polecam przejście na weteranie - jest ciężko ale warto ;)

Przejdę - dzięki :)

PS: NIech ktoś skasuje zdublowanego owsta powyżej
PS2: Masa modyfikacji do CoD2 do pobrania bez rejestracji itp.:
http://browse.files.filefront.com/Call+of+Duty+2+Modifications+Single+Player/;1432452-0-02;/browsefiles.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na serverze z jego (chyba) okrojona wersją . W multi dawał np. specjalizacje np medyk , artyleria itp. Aha i dodawał nową funkcje - szpieg . Na serwie na którym grałem po każdej skończonej mapie to gracze wybierali sobie tryb i mape -ale te ustaiwienia zależą już od admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten temat został zamknięty - ale jeżeli ktoś szuka klanu np Ty to wejdz na strone :
http://[m]
W tym klanie jestem : Ja (Timon111) ; Thenat17 ; Rayan77 ; Jankos95

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:22, timon 111 napisał:

Bardzo polecam przejście na weteranie - jest ciężko ale warto ;)


Eee tam... tylko w niektórych momentach gra jest ciężka na weteranie (najtrudniejsza misja na tym poziomie to dla mnie "The Silo", te małe miasteczko). Trzeba tylko byc dobrze zasłoniętym jakąś przeszkodą i spokojnie celować bo jak się gra taktyką "Rambo" na Weteranie to się nie dziwie, że jest ciężko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , wiadomo że nie szedłem na Rambo ( sprobowałem z ciekawości w 1 misji i od razu mnie zarąbali xD ) . A więc spokojnie nabój po naboju , Niemiec po Niemcu , misja po misji ;p Dla mnie najcięższa była misja Point Du Hoc - sporo Niemców i ckmy oraz misja Hill 400 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:37, timon 111 napisał:

Heh , wiadomo że nie szedłem na Rambo ( sprobowałem z ciekawości w 1 misji i od razu mnie zarąbali
xD ) . A więc spokojnie nabój po naboju , Niemiec po Niemcu , misja po misji ;p Dla mnie najcięższa
była misja Point Du Hoc - sporo Niemców i ckmy oraz misja Hill 400 .


No...W misji Point Du Hoc (jeśli dobrze kojarze bo dawno nie grałem:/ to ten desant na plaży Omaha) też miałem problemy szczegolnie z tym aby przelecieć przaz to pole i dotrzeć do okopów a póżniej w tej wiosce co tam była stałem w oknie z pół godziny i strzelałem do ciagle przybywających Niemców aż któryś rzucił granata pod okno i mnie rozpier.....
Trochę w tej grze denerwujące jest to że przeciwnicy chowają się ciągle za tymi samymi przeszkodami, jak zabijemy jednego to przylatuje drugi i się chowa dokladnie tak samo i tak po kolei , więc wystarczy miec celownik ustawiony w jedno miejsce i tylko przyciskać strzał w odpowiednim momencie...Ot taka minigierka w grze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:08, reykan napisał:

Chyba na drzewa. Nie da się wejść na drzewo, tak samo jak nie da się przeskoczyc większości
płotków.


Jednak można wchodzić na drzewa, mam na to dowód tylko nie mam zielonego pojęcia jak on tam wlazł :D

20070921175248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan Diverse@Crew
ilosc czlonkow : 10
Strona : http://[m]

Rekrutacja Otwarta !
Szukamy klanow na Spary ! (pisac na gg [m] albo [m])
mamy swoj serwer ! (z WH nie wejdziecie na serwer, jest zalozona blokada)

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę grę po raz kolejny. Tym razem na weteranie. Jest róźnie. Kampania rosyjska - betka - bez większych problemów i zastojów. Brytyjska - były z 3 momenty, że 30 min się męczyłem z jednym checkpointem. Doszedłem do Amerykańskiej - tu będzie masakra podejrzewam... Point Du Hoc i Hill 400 są dość ciężkie. Zobaczymy może będę miał farta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 09:24, Evil Khan napisał:

Przechodzę grę po raz kolejny. Tym razem na weteranie. Jest róźnie. Kampania rosyjska - betka
- bez większych problemów i zastojów. Brytyjska - były z 3 momenty, że 30 min się męczyłem
z jednym checkpointem. Doszedłem do Amerykańskiej - tu będzie masakra podejrzewam... Point
Du Hoc i Hill 400 są dość ciężkie. Zobaczymy może będę miał farta ;)


No tu może być problem ale jak poradziłeś sobie we wczesniejszych misjach to i tu sobie poradzisz.
Uważaj w misji "The Silo" bo tam na końcu musisz wejść na ten silos i zdejmować ze snajperki nadbiegających z różnych stron Niemców. A mi tam się gra zasejvowała w momencie gdy goście już wystrzelili pocisk z mozdzieży i po wczytaniu od razu ginąłem więc cała misja od nowa , a była to dla mnie najtrudniejsza misja na weteranie ze względu na małą ilość savów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 10:30, Mixon1988 napisał:

A mi tam się gra zasejvowała w momencie gdy goście
już wystrzelili pocisk z mozdzieży i po wczytaniu od razu ginąłem więc cała misja od nowa ,
a była to dla mnie najtrudniejsza misja na weteranie ze względu na małą ilość savów.

Podobny kwas miałem w misji angoli gdzie trzeba zestrzelić samoloty nurkujące. save się zrobił gdy już trzeba było biec do działka a na murach zostało 3 strzelców jeszcze (każdy na innym) a do tego miałem rzucone 2 granaty w pobliżu. Musiałem przebiec między nimi, zdjąć jednym strzałem w głowę szkopa na murku, modlić się by reszta ekipy ustrzeliła 2 niemca którego musiałem im wystawić biegnąc do działka (po otwartej przestrzeni bieg - wtedy się im wychylał). Ponadto 3 niemiec miał skłonność do rzucania granatami wprost pod działko - czyli boty musiały go zabić zanim tego dokonał (by to się stało należało bezwzględnei wyelimimować pozostałych dwóch - inaczej oni byli walką z nimi zamiast z tym "rzucaczem"). Jak już wszystkie te elementy zagrały mogłem skupć się na zestrzeleniu samolotów - za 5 razem (po oczyszczeniu niemców a z 50 w ogóle) mi się udało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 10:37, Evil Khan napisał:

Podobny kwas miałem w misji angoli gdzie trzeba zestrzelić samoloty nurkujące. save się zrobił
gdy już trzeba było biec do działka a na murach zostało 3 strzelców jeszcze (każdy na innym)
a do tego miałem rzucone 2 granaty w pobliżu.


Heh mi sie udawało (weteran) ustrzelić wszystkich Niemców - oczywiście z pomocą mych kompanów ;p
Ale fakt - niektórzy cholernicy byli strasznie ciężcy do ustrzelenia ;p

>za 5 razem (po oczyszczeniu niemców a z 50 w ogóle)

Dnia 26.09.2007 o 10:37, Evil Khan napisał:

mi się udało... :)


Jak mówiłem było ich tam sporo ale mnie zabili przed terenem z działkiem - człowiek uczy się na błędach - za 2 razem rzuciłem parę granacików i to załatwiło sprawę ;D

A co do misji w której mnie było najciężej to właśnie Point Du Hoc - pełno Niemców , sporo granatów , 2 DOBRZE ustawione CKM i trzeba było przechodzić przez teren bez osłony ;/ Na szczęście są granaty dymne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować