Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 18:59, Xelios Invictus napisał:

ja też mam mały problem...kiedy w multiplayer wchodzę na server Rifle Toujane to mnie wyrzuca
mówiąc, że nie mam zzz_all_weapons 1.5...mam najnowszą wersję gry 1.3...i mam ten plik, który
potrzeba, a i tak mnie wywala...szkoda bo to fajny serv...


Hm , nigdy się nie spotkałem z tym błędem i może palne głupstwo ale może przenieś się na 1.0 ;pp a nie usuwac antywirka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:26, timon 111 napisał:

> ja też mam mały problem...kiedy w multiplayer wchodzę na server Rifle Toujane to mnie
wyrzuca
> mówiąc, że nie mam zzz_all_weapons 1.5...mam najnowszą wersję gry 1.3...i mam ten plik,
który
> potrzeba, a i tak mnie wywala...szkoda bo to fajny serv...

Hm , nigdy się nie spotkałem z tym błędem i może palne głupstwo ale może przenieś się na 1.0
;pp a nie usuwac antywirka .


Szczerze wątpie by to podziałało...wcześniej jak miałem 1.0 było to samo...ehh..reinstalacjo przybywam XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie. Gdy chcę włączyć CoD2 MP to pojawia się błąd, nie wiem dlaczego, wcześniej grałem i nic nie było,a teraz gra nie chce się włączyć. Co zrobić?

20071128184145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 01:09, Evil Khan napisał:

pochwalę się wam, że :

PRZESZEDŁEM CALL OF DUTY 2 NA WETERANIE :D


Ja przeszedłem na weteranie kilkanaście razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:42, uchal napisał:

Pomóżcie. Gdy chcę włączyć CoD2 MP to pojawia się błąd, nie wiem dlaczego, wcześniej grałem
i nic nie było,a teraz gra nie chce się włączyć. Co zrobić?

Ten błąd, to chyba coś z DirectX, najlepiej zainstaluj najnowszego.
A jak gra wywala Ci tylko w multi, to spróbuj wyłączyć firewall, i wtedy odpal grę, powinno pomóc :)

przemas15 >>
Przestań spamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:20, NuGGet napisał:

Ten błąd, to chyba coś z DirectX, najlepiej zainstaluj najnowszego.
A jak gra wywala Ci tylko w multi, to spróbuj wyłączyć firewall, i wtedy odpal grę, powinno
pomóc :)


Zainstalowałem nowego DirectX''a i nie pomogło, a w singlu nie sprawdzałem, bo pożyczyłem koledze płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:18, silenthill napisał:

> Grałem w Call of Duty 2 ale nie mogę przejść jednej misji
jakiej??

Już nie pamiętam bo to było dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:04, Adamo 55 napisał:

Mam problem pomocy!
Jak włączam misję to szary obraz jest czasem jakieś przebyłyski co jest?
W MP to samo;/

A masz w miarę takie same wymagania????
Morze to dlatego, że masz mniejsze wymagania niż powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaś taki dziwny problem mam coD4 i CoD2/ CoD 4 na ustawieniach Extra AA x 4 i rozdziałka 1440x900 śmiga jak tornado FPS ok. 50. Zaś CoD2 na tych samych ustawieniach ma Fps coś koło 10? Dziwne nieprawdaż.
Chodź CoD2 ma mniejsze wymagania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cod2 przeszedęłm juz z kilka razy a tka mi sie nie nudzi . Szukam jakis ciekawych rzeczy w grze i znalzałem sobie działo ktorego przed tem nie widziałem w misji ,, Obrona Lini :

Kiepska jakosc

20071204213925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie dzisaj pudelko z call of duty 2 i wsykoczyl mi paragon . Patrze a tu data 12 .12.2005 .
czyli 2 rocznica kupna gry . Poweim szczerze ze warto było wydac 7 dych ( mailem pica byla mega promocja w empiku ) O samej grze dowiedziaęlm sie od kolegi . Do tej pory raz przeszedelm gre na weteranie , byłem w kalnie na krotko . Miłe wspomnienia . Z ta gra spedzilem najwiecej czasu . Srednio co miesac ja instaluje i gram sobie . :)

Szczerze polecam jest warta zakupu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:21, Ryan Kam napisał:

Przeglądałem sobie dzisaj pudelko z call of duty 2 i wsykoczyl mi paragon . Patrze a tu data
12 .12.2005 .
czyli 2 rocznica kupna gry . Poweim szczerze ze warto było wydac 7 dych ( mailem pica byla
mega promocja w empiku ) O samej grze dowiedziaęlm sie od kolegi . Do tej pory raz przeszedelm
gre na weteranie , byłem w kalnie na krotko . Miłe wspomnienia . Z ta gra spedzilem najwiecej
czasu . Srednio co miesac ja instaluje i gram sobie . :)

Szczerze polecam jest warta zakupu .


kampania jak kampania...znajdywanie coraz to lepszych sposobów na zabijanie po raz enty tych samych przeciwników robi się nudne...Z kolegą wymyśleliśmy sobie zawody kto przejdzie więcej rund bez śmierci (na weteranie)...Warto zrobić sobie taki sam konkurs ale w multiplayer...To dopiero wyzwanieXD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:31, grabarz9 napisał:

mogl by mi ktos powiedziec jak zrobic zeby mozna bylo grac przez neta w call of duty 2

No jak? Kupić grę, zainstalować, sciągnąć patche i zainstalować je, sciągnąć program PB Setup i zaktualizować PunkBustera, dwa razy kliknąć na ikonie "Call of Duty 2 Multiplayer", po włączeniu gry kliknąć na dołącz grę, ustawić szukanie w "Internet" i ustawić tryb jaki chcesz żeby Ci wyszukało (Deathmacth, TeamDeathmatch, Search and Destroy i coś tam jeszcze było) i dołączasz do serwera gdzie Ci pasuje. Proste prawda?

PS. Jeżeli tylko nie masz orginała, to nawet nie próbuj grać na multi, bo na piratach się nie da. Chcesz pograć, kup orginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować