Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Jedno pytanie - Kiedy on zejdzie z ceny? :)
Mimo ponad 2 lat od premiery, gra ciągle kosztuje 70-80 zł. Uparłem się że mimo iż gra jest moim zdaniem WYBITNA! [gra w kafejce] poczekam jeszcze troszkę aż stanieje. I tak czekam od prawie roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:01, MTSMAFIOSO napisał:

Jedno pytanie - Kiedy on zejdzie z ceny? :)
Mimo ponad 2 lat od premiery, gra ciągle kosztuje 70-80 zł. Uparłem się że mimo iż gra jest
moim zdaniem WYBITNA! [gra w kafejce] poczekam jeszcze troszkę aż stanieje. I tak czekam od
prawie roku...

Tego nie wie nikt popatrz w jakiś internetowych sklepach może tam jest teraz jakaś promocja. Wiem dlaczego się na nią uparłeś gra jest bajeczna, życzę byś znalazł jakąś promocję i kupił ją jak najszybciej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 10:26, Roberto 7 napisał:

> Jedno pytanie - Kiedy on zejdzie z ceny? :)
> Mimo ponad 2 lat od premiery, gra ciągle kosztuje 70-80 zł. Uparłem się że mimo iż gra
jest
> moim zdaniem WYBITNA! [gra w kafejce] poczekam jeszcze troszkę aż stanieje. I tak czekam
od
> prawie roku...
Tego nie wie nikt popatrz w jakiś internetowych sklepach może tam jest teraz jakaś promocja.
Wiem dlaczego się na nią uparłeś gra jest bajeczna, życzę byś znalazł jakąś promocję i kupił
ją jak najszybciej. ;)

kolega ma pirata, a na nim nie można grac na multi więc należe do upartych i czekam,czekam,czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2007 o 11:11, T342007 napisał:

kolega ma pirata, a na nim nie można grac na multi więc należę do upartych i czekam,czekam,czekam...


Można - wiem z tąd że wielu ludzi których znam gra właśnie na piracie . Żeby nie było sam mam oryginał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:34, PAPISHON napisał:

Może tak, ale to kradzież więc nie polecam.


Kradzież i zwyczajne skur*******wo , ja też nie popieram , ale niestety tak jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:54, Khorn1237 napisał:

Mam pytanie: Na którym patchu jest najwięcej serwerów ( jak najwięcej ale nie rifles
only)?


Masz trzy wyjścia : 1.0 na którym sporo osób gra na cheatach w tym mało rilfe only ; 1.2 na ktory jest mało servów oraz 1.3 na którym nie dasz rady ;ppp bo goście mają TAKIEGO skilla . Sam decyduj ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:12, timon 111 napisał:

Masz trzy wyjścia : 1.0 na którym sporo osób gra na cheatach w tym mało rilfe only ; 1.2 na
ktory jest mało servów oraz 1.3 na którym nie dasz rady ;ppp bo goście mają TAKIEGO skilla
. Sam decyduj ;pp

Jest jeszcze jedno wyjście: założy swoją grę, a w opisie da, że jak go będą za często zabijać to będzie banował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:18, Melchah napisał:

> Masz trzy wyjścia : 1.0 na którym sporo osób gra na cheatach w tym mało rilfe only ; 1.2
na
> ktory jest mało servów oraz 1.3 na którym nie dasz rady ;ppp bo goście mają TAKIEGO skilla

> . Sam decyduj ;pp
Jest jeszcze jedno wyjście: założy swoją grę, a w opisie da, że jak go będą za często zabijać
to będzie banował ;)


To chyba wybiorę 1.3 bo ludzi ze skillem się nie boję. Przynajmniej nauczę się czegoś i polepszę swojego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:14, klaser2 napisał:

mam problem nie moge grać nawszystkich serverach na kilku wyskakuje cd key in use.... co robić

piracik co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:33, bartog123 napisał:

> mam problem nie moge grać nawszystkich serverach na kilku wyskakuje cd key in use....
co robić
>
piracik co ? :D

oryginał z marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:14, klaser2 napisał:

mam problem nie moge grać nawszystkich serverach na kilku wyskakuje cd key in use.... co robić


ktoś używa twojego Cd-keya. A to peszek;] skontaktuj sie z wydawcą(LEM jest chyba wydawcą CoD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:08, marcinshinoda napisał:

ktoś używa twojego Cd-keya. A to peszek;] skontaktuj sie z wydawcą(LEM jest chyba wydawcą CoD)

Peszek jest duży. Mam aktualnie ten sam problem. CoD2 kupiłem krótko po premierze. Rok temu grałem w multi bez problemu. Niedawno zainstalowałem i znowu zacząłem grać. Niestety coraz częściej sie pojawia: "Twój klucz CD jest używany". Ale po chwili szukania połączy mnie z serwem. Mam oczywiście oryginalny klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo że nie gram już ok pół roku, to doskonale pamiętam tę gre. Multi był świetny, tak samo jak single. Bardzo dobrze odzworowane bronie, a grafika :)... nie była może badzo zachwycająca, ale była b.ładna
grywalność dzwięk i cene dałbym 10/10...
dziwi mnie jednak że pierwsza część call of duty była i chyba nadal jest droższa od drugiej :)... ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się pokręciło. Call of Duty w dniu premiery kosztował równe 99 zł, Call of Duty 2 koło 120 zł. Teraz CoD 1 kosztuje razem z dodatkiem 50 zł, w MM można trafić nawet za 30 zł. Call of Duty 2 kosztuje od 60 do 90 zł teraz... więc raczej sie mylisz. Ja ze swojej strony zaobserwowałem, że (przynajmniej w Rzeszowie) CoD 4 jest tańszy od CoD 2. O ile? O 5 zł, ale to zawsze jest jakaś kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 10:16, PAPISHON napisał:

Coś Ci się pokręciło. Call of Duty w dniu premiery kosztował równe 99 zł, Call of Duty 2 koło
120 zł. Teraz CoD 1 kosztuje razem z dodatkiem 50 zł, w MM można trafić nawet za 30 zł. Call
of Duty 2 kosztuje od 60 do 90 zł teraz... więc raczej sie mylisz. Ja ze swojej strony zaobserwowałem,
że (przynajmniej w Rzeszowie) CoD 4 jest tańszy od CoD 2. O ile? O 5 zł, ale to zawsze jest
jakaś kasa :)

wiesz, dawno już nie patrzyłem na ceny tych dwóch gier, ale pamiętam ż kiedy raz to zobaczyłem troche mnie zatkało... bo kiedys tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować