Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Poszukaj pan na Allegro... tak trudno? Ale uważałbym, bo zawsze sprzedawca może być nieuczciwy i CD Keya sobie przepisać, przez co nie pograsz już sobie na multi.

Call of Duty 2 dalej tanie nie jest... kupisz to od 60 zł do 90 zł, taniej nie znajdziesz. Chyba, że na jakiejś wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasach, kiedy wszyscy zachwycają się "czwórką", ja właśnie zamówiłem sobie CoD2. Najnowsza część mi nie ruszy, a właśnie trafiła mi się niezła okazja (30zł), więc bez zastanowienia brałem ;) Ciekawe tylko, czy scena mp jest ciągle dobrze rozwinięta? Po przejściu singla chętnie pograłbym z innymi, mam więc nadzieję, że znajdzie się garstka ciągle zmagających się z tym tytułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie martw się, jeszcze jest setka, jak nie tysiące graczy CoD 2. Zauważyłem to, że jeśli ktoś gra w CoD 4, to czasami też gra w CoD 2, tak więc nie martw się, zawsze możesz sobie z kimś "na lajcir" pograć. Tylko wpierw sciągnij patcha 1.3 i uaktalnij PinkBustera programem PBsetup.exe, bo mogą być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to za łatwa...bo jest się w sumie nie śmiertelnym...dostanę schowam się zregeneruje i zabije i tak w kółko...za łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw co jest takiego w wersji 1.0 czego nie ma w 1.3? Ostatnio szukając rozsądnych serverów SD (żeby nie było zbyt dużo osób i totalnej sieki) i co szukam to trafiam na 1.0... znalazłem już swój ulubiony server... Ale pytanie dotyczące 1.0 ciągle mnie nurtuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:31, Tyraf napisał:

A ja jestem ciekaw co jest takiego w wersji 1.0 czego nie ma w 1.3? Ostatnio szukając
rozsądnych serverów SD (żeby nie było zbyt dużo osób i totalnej sieki) i co szukam to
trafiam na 1.0... znalazłem już swój ulubiony server... Ale pytanie dotyczące 1.0 ciągle
mnie nurtuje ;P

Większa możliwość grania na czitach :p :p Innego powodu nie widzę :p x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się troszeczkę inaczej, gra na wersji 1.0 jest trochę... szybsza od wersji 1.3. Do tego dochodzi brak programu antycheaterskiego "PunkBuster", dlatego niestety łatwiej trafić na cheatera. Ja tam grywam na wersji 1.3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:14, PAPISHON napisał:

Gra się troszeczkę inaczej, gra na wersji 1.0 jest trochę... szybsza od wersji 1.3.


Szybsza czyli nie bardzo wiem jak to rozumieć...

Dnia 09.02.2008 o 12:14, PAPISHON napisał:

Do tego dochodzi brak programu antycheaterskiego "PunkBuster", dlatego niestety łatwiej
trafić na cheatera. Ja tam grywam na wersji 1.3 :P


I to jest dla mnie po prostu żenujące :/ Że też ludzie nie potrafią sobie poradzić bez cheatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to proste. Gra się trochę szybciej, może to przez graczy szarżujących jak stado zombie a może przez samą grę. No nie wiem jak to wytłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Które ustawienie w filtrowaniu tekstur jest najlepsze a które najsłabsze? I czy można wyciągnąć z 20 FPSów 100 FPsów nie zmieniając rozdzielczości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:30, Lesz3yk napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie - czy gdy ściągnę patch 1.3, potrzebne są mi wcześniejsze aktualizacje?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam problem.Porzyczyłem Cod a 2.I zainstalowałem.Dobra fajnie.Single nie chce wejść.Cytuję:Włóż właściwą płytę DVD i naciśniej Ok".Co dziwniejsze w multi player chodzi.A jeśli chcę przełączyć z multi do single wyskakuję mi to samo.Zależy mi naprawdę na tym singlu!Proszę o pomoć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z tego co pamiętam takie błędy zawsze wyskakują w pirackich wersjach gier. Jeżeli jednak to orginał, to wyinstaluj wszystkie programy do nagrywania pirackich płytek typu Clone, Alcohol 120% albo DAEMON Tools.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:53, PAPISHON napisał:

Hehe, z tego co pamiętam takie błędy zawsze wyskakują w pirackich wersjach gier. Jeżeli
jednak to orginał, to wyinstaluj wszystkie programy do nagrywania pirackich płytek typu
Clone, Alcohol 120% albo DAEMON Tools.

oryginalna.Alcohol wypity:)demon zabity:)ogólnie rzecz biorąc nie ma na dysku żadnego "podróbywacza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, brat tak miał z Hellgate London, i dopiero pomogło wyrzucenie z rejestru wszystkiego co związne z DAEMONem (odtwarzałem nim obraz Womrs Armageddon, jest tak porysowana, taka stara że wolę nieryzykować utraty jej w napędzie). Spróbuj, może pomoże. Albo najlepiej przejdź się do kogoś i sprawdż czy u niego gra będzie dobrze działać, jeżeli tak to znaczy, że z Twoim kompem jest coś nie tak. Chodzi mi tu raczej o software a nie hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować