Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Siema , mam pytanko jak położyć w misij Defending the pointe granat na samym szczycie bunkra ...jak go położyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:55, tok20 napisał:

Siema , mam pytanko jak położyć w misij Defending the pointe granat na samym szczycie
bunkra ...jak go położyć ?


Chodzi o misję z obroną w Normandii? Kiedy słyszysz tekst o granacie, wejdź na bunkier schodami i tam powinien być złoty granat dymny. Tylko dobrze się rozejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno w tę grę nie grałem . Nie wiem czy do niej nie wrocic . Kampanie przeszedęłm na wetreanei juz z kilka razy , pozostał swietny multipalyer z moimi dwowa ukochanymi mapkia :) Toujane oraz Stalingrad . m1 garand oraz mosin nagata z lunetą . Czy chciałbym ktos ze mna zakrac . Dobrze by było jesli mielibyście skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 16:52, nieznajomy96 napisał:

NIe grałem w 2 grałem tylko w 3 a COD 2 jest w sprzedaży ?


Pewnie że jest . W saturnach , empikach , na allegro . Wejdz sobie na ceneo lub skapiec . To sa porównywarki cen i wpisz fraze ,, call of duty 2" Wyskoczy ci lista gdzie najdrozęj a gdzie najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję poszperać po aukcjach sieciowych, czasem dużo taniej niż w sklepie. Np. wg. Skąpca najtaniej można wyrwać CODa 2 za circa 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham tą gierke . Jak ją kupiłem od razu po premierze to mmnie tak wciagala ze gram w nai systaematycznie od 2 lat :) Gram na multi , zamiescze tu kilka sowich wynikow , nie sa rewelacujne ale nie grałem z dobre pół roku :)

CHCE KTOS ZE MNĄ ZAGRAC ? ( miło bedzie jesli bedziecie miec słuchawki z mikrofonem :)

20080318165918

20080318165957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:44, Mathijas W napisał:

Pytanie-Gdzie sie robi save?


jakiego save ? Jesli chodzi ci o zdjecie to F12 . Poiwdz dokładniej o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:52, Mathijas W napisał:

Nie wiesz co to jest save?Chodzi mi o zapisanie gry,jest tam wogóle taka opcja?


nie ma savów sa tylko checpointy , zadnych savów podczas gry nie zrobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakies klany call of duty 2 ? Albo do jakiegoś należy ? Bo szukam a jak znajduej to albo przenieśli sie na cod4 , albo juz nie istnieją, prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram CoD2 już dosyć długo i zdążyłem poznać 2 typy Polaków. Pierwszy to tacy, którzy są bardzo dobrymi graczami (np. Polish Soldier), a drugi to jacyś spamerzy i idioci! Przykładowo wczoraj grałem na swoim ulubionym serwerze a jakiś gościu zaczął puszczać "muzykę" przez czat głosowy. Dwóch innych zaczęło go zjeżdżać. Zaczęło się od prośby, potem klnąć zaczęli, wyzywać się, potem wymieniali się zdaniem na temat swojej starej (to już jest naprawdę bardzo inteligentne "twoja stara ciągnie rzepę w "familiadzie", żałosne po prostu, mówić takie pierdoły o czyjejś matce). Jak skończył już z tą muzą, to ci dalej na niego najeżdżali. Gdyby można było głosować to problemu by nie było. Aż wstyd było sie przyznać, że jest sie Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to problem tylko naszego narodu. Ja najczęsciej gram na zagranicznych serwerach, i tam też zdarzają się przypadki podobnego trolowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze popieram Papishona, bo jest to problemem świata. ;-) Po drugie, wystarczyło przypomnieć o możliwości wyciszenia gracza, który przeszkadza. Problem z głowy, bo nie dość, że i tak go nie słyszycie, to i on sam wkrótce skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować