Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 13:56, Ryan Kam napisał:

Czy istnieją jescze jakieś klany tej gry ? I czy na forum jescze ktos gra w ta grę ?
Może byśmy pograli :) ?


Oczywiście, że istnieją. Wystarczy spojrzeć na CB(www.clanbase.com), CoD2 to 3-cia gra w rankingu Xfire, do tej pory dzisiaj wszyscy użytkownicy XF grający w CoD2 zagrali 979 813 min :) . Lecz niestety zdecydowana większość klanów to zwykłe haxy, co drugi klan to WH, niestety najwięcej haxów jest z Polski i Czech :( .Przez to przestałem grać w CoD2, a na koniec mnie poniosło i dostałem bana, ponieważ na CB admini nie robią NIC, żeby zaradzić cheaterom.Tam jak masz układy, znasz admina to jesteś nie do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość odczytania wcześniejszego checkpointa niż ostatni? Po dwóch dniach męczenia się z misją "The Silo", pod sam koniec planszy padłem ofiarą buga w grze. Zapisało mi się na 2 sekundy przed momentem, gdy w silosa, z którego mam ostrzeliwać załogi moździerzy, trafia pocisk i nie ma żadnych szans na jakiekolwiek schowanie się, czy ukrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że powinna tam być możliwość powtórzenia misji od początku. Ewentualnie w menu zobacz jeszcze czy nie ma spisu wszystkich mijsji, które już przeszedłeś, a wówczas mógłbyś ponownie wybrać "The Silo. Tak przynajmniej było w Call of Duty: Morden Warfare i teraz jest w World at War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:01, dave03 napisał:

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że powinna tam być możliwość powtórzenia misji od
początku. Ewentualnie w menu zobacz jeszcze czy nie ma spisu wszystkich mijsji, które
już przeszedłeś, a wówczas mógłbyś ponownie wybrać "The Silo. Tak przynajmniej było w
Call of Duty: Morden Warfare i teraz jest w World at War.


Rozpocząć misję od początku oczywiście mogę. Tylko wiąże się to z ponownym przechodzeniem całej planszy od początku, co zajęło mi jakieś 2 dni, po ok. 3-5 godzin grania. Chodziło mi o odczytanie jednego checkpointa wcześniej. Ale patrząc na dostępne w menu opcje, chyba jednak nie jest to możliwe i będę musiał grać od początku. Oby tylko następnym razem podobny błąd mi się nie trafił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas misji z hmm... obroną Stalingradu? Chodzi o to, że mam podłożyć w budynku ładunki wybuchowe i oddalić się. Podkładam ładunki i... uciekam do wyznaczonego miejsca i nic. Biegałem już po całej planszy, strzelałem w ładunki itp. Ktoś wie w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:46, Gumiś2 napisał:

Mam problem podczas misji z hmm... obroną Stalingradu? Chodzi o to, że mam podłożyć w
budynku ładunki wybuchowe i oddalić się. Podkładam ładunki i... uciekam do wyznaczonego
miejsca i nic. Biegałem już po całej planszy, strzelałem w ładunki itp. Ktoś wie w czym
problem?



Chyba chodzi o to

Jak jest to taki wysoki budynek, to sprawdź dokładnie czy podłożyłes 3 budynki wybuchowe- towarzysze beda krzyczeć abyś uciekał. Opisz trochę dokładniej misję, albo daj fotkę, wtedy Ci pomogę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:11, Gumiś2 napisał:

Ładunki podłożone, razem z "tawariszczi" uciekamy na zewnątrz, czekamy na eksplozję i
nic. Biegałem jak głupi po całej planszy, ale nic z tego.


To ta misja. Hmm mi to się jeszcze nigdy nie przytrafiło. Spróbuj jeszcze raz zagrac w tą misję. Może ( niestety) jakiś skrypt się nie uruchomił i musisz czekać ;/

Powodzenia

ewentualnie wejdź do budynku i zobacz czy są w nim jeszcze jakieś szkopy i ich wybij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem na "Wznów", był moment, gdzie już trzeba było uciekać, wybiegłem, padłem na ziemię i wszystko jest OK. Lecę dalej, bo gra naprawdę świetna, IMO dużo lepsza od "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na Wikipedii, że w grze leczy się poprzez odpoczynek. No i właśnie... jak się odpoczywa? :P Trzeba leżeć, czy nie strzelać, czy co? Bo podczas jednej misji, jak mój koleś już ledwo dyszał, to strzelałem z 10 minut ze snajperki i nie uleczył się ani troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:22, Gumiś2 napisał:

Wyczytałem na Wikipedii, że w grze leczy się poprzez odpoczynek. No i właśnie... jak
się odpoczywa? :P Trzeba leżeć, czy nie strzelać, czy co? Bo podczas jednej misji, jak
mój koleś już ledwo dyszał, to strzelałem z 10 minut ze snajperki i nie uleczył się ani
troszkę.


Jeśli dobrze pamiętam to w CoD2 nie ma paska życia wiec jak widziałeś ze się nie uleczył?
Tam chyba wystarczyło na chwile zejść z lini ognia aż ekran przestanie mrugać na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chowasz sie za jakas oslona na pare chwil i juz, za chwile jestes gotowy, by ruszac dalej, gumis. Robi sie to glownie wtedy, gdy ekran zaczyna pulsowac na czerwono, co znaczy, ze za niedlugo bedziesz mogl palic ziolo z dzizusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:56, Ryan Kam napisał:

Czy istnieją jescze jakieś klany tej gry ? I czy na forum jescze ktos gra w ta grę ?
Może byśmy pograli :) ?

www.showtime-clan.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 15:00, Gumiś2 napisał:

U mnie nic nie mruga na czerwono, tylko koleś się jakby dławi, ciężko oddycha.


Na jedno wychodzi.

Dnia 16.01.2009 o 15:00, Gumiś2 napisał:

EDIT: Czasami jest coś w stylu Bullet-Time, ale to chwilowo.


To efekt eksplozji lub innego środka oszałamiającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:53, faraoneek23 napisał:

> Czy istnieją jescze jakieś klany tej gry ? I czy na forum jescze ktos gra w ta grę
?
> Może byśmy pograli :) ?
www.showtime-clan.yoyo.pl


Dzięki za linka, ale to trochę dawno było i akurat mnie to nie interesuje :-) Patrz na datę napisania posta

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaa, tylko ja czasami mam podobny błąd. Żadnego "krwistego" wzroku nie widać, a bohater sapie, krztusi się i tak dalej... i tak może być przez całą misję. Jest tylko jeden mankament tego (oprócz sapania oczywiście), jedna kulka z byle jakiej broni (wliczając w to Lugera) i jestem martwy. Błąd niezwykle rzadko spotykany, ale ja natknąłem się na niego niejednokrotnie. Szczególnie w misjach amerykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lool...dostałem perm bana na serwie aAD | HOLLAND (ctf) nawet nie wiem za co ;/ Nie czitowałem, nie kampiłem nawet (chyba) nie byłem najlepszy na serwie o.O Ping miałem całkiem całkiem (ok 60 - 70) nick też normalny (Bambadil) ;/ Żadnej notki do mnie wcześniej nie było, ze coś źle robię więc nie wiem "ocb" ;/ Serwer był spoko więc się trochę wkurzyłem ;/
Zna ktoś jakiś dobry i fajny serw ctf ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wiem, że odkopuje ale nurtuje mnie jedno pytanie. Jak to możliwe, że takie gry jak np. Far cry (full detale), oblivion (średnie) nic mi nie przycinają a Cod2 jest niegrywalne na low detalach?? Mam 2 rdzeniowy 1,8, 1gb ram, 128 graf. Laptop. Wie ktoś czemu tak jest?? Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować