Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Hoho, zacząłem grać wczorajszego dnia i już skończyłem:D Zajęła mi około 5 godzin.
Gierka bardzo fajna, niezwykle przyjemnie mi się w nią grało. Akcja non stop jeżeli jak ja, lecisz na zbity pysk i liczysz, że cię nie zabiją. Zadanka z utrzymaniem punktów jak np. sztabem Niemców bądź wzgórze 400 super. Ustawiłem sobie w opcjach ogromną ilość ciał i naprawdę była ogromna:D Po pięć warstw nawet.
Szkoda tylko, że była tylko 2 krótkie epizody z czołgami i jeden w samochodzie bojowym(?). Mogli zrobić więcej, jak również mogli wykorzystać te działa w ostatniej misji i moździerze jak w pierwszym MoHu:P

btw warto kupić szczególni, że tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:10, In_The_End napisał:

Szkoda tylko, że była tylko 2 krótkie epizody z czołgami i jeden w samochodzie bojowym(?).


Nudne te misje, niedopracowane. W CoD UO <- to były misje.

Dnia 09.04.2009 o 19:10, In_The_End napisał:

Mogli zrobić więcej, jak również mogli wykorzystać te działa w ostatniej misji i moździerze
jak w pierwszym MoHu:P


Ano :)

Dnia 09.04.2009 o 19:10, In_The_End napisał:

btw warto kupić szczególni, że tania.


W końcu. Teraz wyszła nowa seria gier z Activison za 4 dychy. Mimo tego, tak jest drogo, gra która ma 4 lata dalej kosztuje 4 dychy ... (nowa oczywiście :))

Przetestuj multi, nawet w erze ,,4" i ,,5" dalej dużo ludzi w to gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja mam takie pytanie bo w cod2 jest możliwość że jak wchodzisz na serwer to się mody ściągają ale otóż mi się ściąga z prędkością 2 czasem i 3kb\s a otóż jak ściągam normalnie z internetu obojętnie co to tak gdzieś 100 KB/s można jakoś zwiększyć te prędkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem patcha 1.3 i już jest dobrze tylko że teraz strosznie wolno wyszukuje serwery wcześniej było o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:58, Ryan-Kam napisał:

Przetestuj multi, nawet w erze ,,4" i ,,5" dalej dużo ludzi w to gra :)


Po prostu nie każdego jarają dodatkowe śmiecie. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:47, Dincooo napisał:

> Przetestuj multi, nawet w erze ,,4" i ,,5" dalej dużo ludzi w to gra :)

Po prostu nie każdego jarają dodatkowe śmiecie. I dobrze.


Żebyś wiedział. W ,,2" to jeszcze jakoś kilma wojny jest, w ,,4" i ,,5" to same punkty za zabicia, skoki itp.
CoD2 ma klimat na multi i zawsze do niego wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 22:24, Ryan-Kam napisał:

CoD2 ma klimat na multi i zawsze do niego wracam :)


Ja grałem dużo w CoD2, potem po premierze CoD4 sporo w niego popykałem. Jednak po pewnym czasie wróciłem do starej, dobrej dwójki. Teraz nie gram w żadną część bo zbyt wiele h w multi jest zabójcze dla ocen. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 06:52, Dincooo napisał:

h w multi jest zabójcze dla ocen. :P


Oj tak :) Miałem to samo :( CoD popykam dopiero w wakacje- bardzo dużo czasu i zero nauki :-)
Nawiasem mówiąc dla mnie CoD4 na pewno jest lepszy w fabule od CoD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:29, Ryan-Kam napisał:

Nawiasem mówiąc dla mnie CoD4 na pewno jest lepszy w fabule od CoD2.


Mówiłem o multiplayerze :). Single w CoD2 choć bardzo dobry, to fabuła była "tylko" odtwórcza - ograniczenia IIWŚ. CoD4 to już pełna swoboda w tworzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym podejściem na normalnym poziomie trudności na przejście tej gry potrzebowałem jakieś 7 godzin. To niby niewiele, ale dziś już rzadko która dobra gra FPP jest dłuższa, a Call of Duty 2 to najlepsza gra tego typu rozgrywana w realiach II wojny światowej. Nie można też zapominać o bardzo dobrym trybie multiplayer. Krótko mówiąc: nie zastanawiaj się dłużej tylko biegnij do sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 20:56, St0ck napisał:

http://img15.imageshack.us/img15/5089/95448369.jpg

czemu mi sie tak dzieje jak chce pograc na servie z punkbusterem :?

Przeczytaj np. to http://tinyurl.com/o5tutv

Wpisz też w google swój błąd, wyrzuci kilka ciekawych linków, które warto przeczytać.

Problem nie jest związany z CoDem, ani z PB, za to może być to objaw posiadania wirusa, trojana, bądź innego paskudztwa. Ale zrób jak mówię, bo odpowiedź nie jest oczywista i dlatego właśnie warto poczytać linki z googla jak inni sobie radzili z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Otóż chcę zainstalować Call of Duty 2 tylko że gdy wkładam płytę to wyświetla mi błąd z jakimś plikem biblioteki. Ten błąd miałem na dwóch sprawdzanych kompach, a na trzecim z Vistą wyświetliła mi się tylko czarna ikona i instalacja się zawiesiła.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może płyta jest porysowana i napęd nie może jej odczytać. Wyjścia widzę tutaj dwa, choć nie ma gwarancji że coś z tego wyjdzie. Po pierwsze spróbuj skopiować wszystkie pliki z płyty i zainstalować grę z dysku. Jakby to nie pomogło to możesz też przetrzeć miękką ściereczką płytę, najlepiej od środka do brzegu. Innych rozwiązań tutaj nie widzę, choć możesz też napisać do Lemu, przy odrobinie szczęścia wymienią Ci nośnik na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:00, Paoro napisał:

Mam pytanie, jak zmienić nazwę gracza w grze w sieci na kolorowe literki?


Kolory zmienia się poprzez wcisnięcie znaku ^ i dodanie do niego jakiejś cyfry...

Przykładowo

^1 - kolor czerwony
^2 - kolor zielony

itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może dziwny jestem, bo jak chodzi o klimat wojny, itd to dla mnie króluje CoD4. Dwójka jest dobra, dobra. Multi jest zrobione dobrze, i ciągnie. Ale nie potrafie w nie długo grać, dlatego że trafiam na same serwery z ludzmi ktorzy oddają strzał za nim się wychylą ( da sie :< ), i dlatego że gra nie ma dla mnie takiego klimatu jak właśnie ''czwórka''. Co do tego oddawania strzałów to to jest kwestia skilla, i jakbym troszkę pocwiczył to może bym coś zdziałał, ale mi się poprostu nie chce. W czwórke gram dobrze, i mnie przyciąga. CoD4 WINS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaś pytanko. Czy warto mi kupić Call of Duty 2, jeżeli będę praktycznie tylko siekał w multiplayerze?? Oczywiście kampanii dla jednego gracza nie zostawię, ale przede wszystkim będę grał w multi :)
Proszę o odpowiedzi :)
Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować