Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 najgłośniejszych premier filmowych 2014 - cz.1

11 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Rok 2014 stał nie tylko świetnymi grami. Przez ostatnie dwanaście miesięcy mieliśmy także okazję do obejrzenia wielu wyczekiwanych tytułów. Które z nich zawiodły? Jakie z miejsca stały się klasykami? Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "10 najgłośniejszych premier filmowych 2014 - cz.1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie zgadzam sie z Tomkiem. Wszystkie filmy które skrytykował bardzo mi sie podobały. Zwłaszcza Interstellar. Natomiast Godżilla i Lego Movie wynudziły mnie tak niemiłosiernie, że przysypiałem na jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przez każdą minutę naprawdę długiego seansu nie opuszczało mnie wrażenie, że mam do czynienia z czymś niezwykłym."
"Całość jest przypomnieniem o tym, że ludzie to urodzeni odkrywcy. Wielu filmowców o tym zapomina..."
Hah, podoba mi się szczególnie stwierdzenie, że filmowcy zapomnieli o odkrywczym duchu człowieka. Widać to po kondycji kina polskiego! ;) Tylko pojedyncze produkcje w ciągu roku są warte obejrzenia, a i nie koniecznie są idealne. Natomiast większość to sztampowe szmiry na takim poziomie, że wstyd mi, kiedy znajomi to oglądają i jadą na to do kina!...
Zgadzam się jednak w całości z Michałem Ostaszem, że Interstellar to film niezwykły. Mający nagromadzenie szczególików(w to zaliczam wątki fabularne, wątki naukowe, społeczne!, zdjęcia, muzykę, efekty specjalne!), którymi to można zachwycać się i rozczulać nad nimi przez długi czas. Chociażby sama czarna dziura mnie niesamowicie zachwyciła i nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że jeśli ma "jakoś" wyglądać, to właśnie to jest jej najlepsza wizualizacja! I przemieszczenie się przez nią. Nic tu nie było na hop siup, wszystko było ukazane "tak ciężko". Właśnie ten ciężki klimat mnie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Kapitanem Ameryka 2 i z Godzillą a Interstalera nie widziałem . Co do Kapitana Ameryki to fabuła mi się nie zgadzała gdyż ściganie przez calą Schield 2 Avengersów a co z resztą sa na urlopie?; Godzilla nuda w kit 100 razy gorsza tej z 1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interstellar to dla mnie największy zawód roku. Film będący bełkotem i jedną wielką brednią, świetnie za to opakowany kapitalną muzyką, aktorami, realizacją. Takie gówienko w pazłotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Interstellar to dla mnie największy zawód roku. Film będący bełkotem i jedną wielką brednią,
> świetnie za to opakowany kapitalną muzyką, aktorami, realizacją. Takie gówienko w pazłotku.
>

Troszkę przesadzasz ten film oddawał w 50% prawdę o świecie i o tym co znamy z fizyki, a dalsze 50% to przypuszczenia o czarnych dziurach, portalach między wymiarami i tego typu pierdoły.. Nie żałowałem 30zł na ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słowo daję - coś z tymi ocenami jest nie tak. Albo brak im obiektywizmu (to dopiero jest komunał), w odniesieniu do wszystkich filmów, albo bądźmy szczerzy - recenzentami są pryszczate nastolatki przed pierwszym pocałunkiem. Jeżeli już mamy recenzje to niech nie będą wzięte z kapelusza, a czytanie "bo to Nolan to musi być tak a tak" wkurza mnie niepomiernie. Doprawdy Kapitan Ameryka lepszy niż Interstellar, doprawdy kolejna kalka z mutantów lepsza .. chcę mieć nadzieję, ze ze mną jest coś nie tak, a nie z recenzentami, ale jakoś i Rozum i Serce mówią mi, że moje nadzieje są płonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie zgadzam się z Kapitanem Ameryka 2 i z Godzillą a Interstalera nie widziałem . Co
> do Kapitana Ameryki to fabuła mi się nie zgadzała gdyż ściganie przez calą Schield 2
> Avengersów a co z resztą sa na urlopie?; Godzilla nuda w kit 100 razy gorsza tej z 1999

Pozostali Avengersi nie należą do Shield poza Hawkeyem, który był gdzieś daleko na jakieś misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste... inna strona inne forum to samo gówno. Ja chyba za stary/wymagający jestem. No dramat po całości. W roku premier takich filmów jak Lewiatan, Zimowy Sen, czy choćby "komercyjny" Grand Budapest Hotel wyjebujecie się z takimi gównami... Dobrze że Gram zachowuje resztki profesjonalizmu i sugeruje że to komercyjne kino w tytule niusa i nie udaje ze to the best of the best. Ale naprawde - możecie to zrobić lepiej. Recenzje gier macie na poziomie, z kinem tez napewno sobie dacie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować