Zaloguj się, aby obserwować  
BayerokPL

Komputer: Czy odpali na nim GTA V

8 postów w tym temacie

Witam, tak jak w tytule... Mam pytanie... Czy POWINNA gra odpalić na tym komputerze, tak wiem... Wymagań nie ma jeszcze, tak - wiem... To się robi irytujące... Lecz zamierzam kupić pre-ordera... Lecz nie chcę iść aż tak w ciemno :

GTX 750 Ti ( 2 GB )
AMD ATHLON X4 760K Quad Core ( 3.80 GHz )
4,00 GB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 09:14, BayerokPL napisał:

Witam, tak jak w tytule... Mam pytanie... Czy POWINNA gra odpalić na tym komputerze,
tak wiem... Wymagań nie ma jeszcze, tak - wiem... To się robi irytujące... Lecz zamierzam
kupić pre-ordera... Lecz nie chcę iść aż tak w ciemno :

GTX 750 Ti ( 2 GB )
AMD ATHLON X4 760K Quad Core ( 3.80 GHz )
4,00 GB Ram.


Ten temat jest raczej lepszy do tego pytania: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71831&u=3559

A zdaje się, że cały czas nie ma podanych wymagań technicznych, więc to wróżenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 09:40, BayerokPL napisał:

Ale jak myślisz, powinno odpalić? Mowa oczywiście o niskich, grafika nei jest najważniejsza...


Gosciu, przestan spamowac, zakladac co minute nowy temat i zastanow sie troche. Skad ludzie maja wiedziec, czy gra pojdzie, skoro nic nie wiadomo o wymaganiach? Chcesz koniecznie odpowiedzi? Tak. Pojdzie. W 4k i ze wszystkim ustawionym na ultra. Jest to rownie sensowna odpowiedz, co "nie, nie pojdzie wcale, bo bedzie wymagala 8 giga RAMu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 09:53, Ring5 napisał:

> Ale jak myślisz, powinno odpalić? Mowa oczywiście o niskich, grafika nei jest najważniejsza...


Gosciu, przestan spamowac, zakladac co minute nowy temat i zastanow sie troche. Skad
ludzie maja wiedziec, czy gra pojdzie, skoro nic nie wiadomo o wymaganiach? Chcesz koniecznie
odpowiedzi? Tak. Pojdzie. W 4k i ze wszystkim ustawionym na ultra. Jest to rownie sensowna
odpowiedz, co "nie, nie pojdzie wcale, bo bedzie wymagala 8 giga RAMu".


Co do zakładania postu co chwilę, dodałem raz - nie było na "liście" Po czym dodałem kolejny post, więc powinny być 2, były 3... No sorry - jestem na tym forum max. 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nieważne jak długo jesteś, zaakceptowałeś regulamin... eh, nieważne, poczekajmy na modka. Niech zrobi porządek, a kolega Bayerok ma już swoją (co prawda bezpodstawną w sumie...) odpowiedź. I już wie, że nie ma sensu zakładać kilku tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 10:02, BayerokPL napisał:

Co do zakładania postu co chwilę /.../


Post a temat to zdawać się może zupełnie inne rzeczy. Polecam na początek sprawdzenie za co jedno i drugie odpowiada, zrozumienie tych zawiłości może strasznie ułatwić korzystanie z forum. Oraz z internetów.

Co do GTA, to tak odpali. Prawdopodobnie. Na 89.671%. W każdym razie wróżbita Maciej czeka na Twój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałeś regulamin, który mówi, żeby nie zakładać niepotrzebnie dublujących się tematów. Skoro moderator zamknął jeden z twoich tematów, to nie oznacza, że powinieneś założyć kolejny. Zwłaszcza, że ludzie podawali ci link do tematu.

Na przyszłość: korzystaj z wyszukiwarki. Nie daje kary tylko dlatego, że użytkownicy podawali w moim mniemaniu zły temat. Albo inaczej: jest lepszy. Proszę: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=5289

Ale na zdrowy rozum: Skoro nie ma podanych oficjalnych wymagań możemy wróżyć tak samo jak ty. Będą wymagania, spytasz się jeszcze raz i bez problemu otrzymasz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować