Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Ale co to w ogóle ma być? Widziałem jedynie reklamy na tylnych okładkach tipsomaniaków. A faktycznie chyba jest takie piwo:-)
W każdym razie brzmi jak nazwa "nowej polskiej gry fabularnej" oczywiście jedynej w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:13, flymar napisał:

Ale co to w ogóle ma być? Widziałem jedynie reklamy na tylnych okładkach tipsomaniaków. A faktycznie
chyba jest takie piwo:-)
W każdym razie brzmi jak nazwa "nowej polskiej gry fabularnej" oczywiście jedynej w swoim rodzaju.

To będzie polskie Diablo- klasyczny hack&slash :>. Nawet interfejs będzie diablowski ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 15 zł? To nie żart? Ta gra od dawna zapowiadała się ciekawie, choć na screenach nie ma rewelacji. BTW na początku jak usłyszałem ten tytuł, od razu na myśl przyszło mi piwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił jakby się okazało, że to browar produkujący piwo o tej nazwie sponsoruje ta produkcje. To by również tłumaczyło dosyć niską cene gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 17:35, lurynowicz napisał:

za 15 zł? To nie żart? Ta gra od dawna zapowiadała się ciekawie, choć na screenach nie ma rewelacji.
BTW na początku jak usłyszałem ten tytuł, od razu na myśl przyszło mi piwo. ;)


Cena 14.90 i wydawca Bauer oznacza, ze ta gra bedzie po prostu dodana do CD Action jako tzw. cover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:50, he napisał:

> za 15 zł? To nie żart? Ta gra od dawna zapowiadała się ciekawie, choć na screenach nie
ma rewelacji.
> BTW na początku jak usłyszałem ten tytuł, od razu na myśl przyszło mi piwo. ;)

Cena 14.90 i wydawca Bauer oznacza, ze ta gra bedzie po prostu dodana do CD Action jako tzw.
cover.


O, to milo by bylo. Pobiegac i pomordowac potwory w cenie CDA zawsze w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej... A może powróci Nova Gra?? Choć reklamówkę tej gry widziałem też w Clicku! czy możliwe jest, że tam też może się znaleść na Coverku??? Wracając do Fratera, grętworzą polaccy, twórcy SpaceHacka (też Hack''n''Splash, też w CDA...), gierka bardzo mi się spodobała, ale była zbyt cyber punkowa, teraz jest szansa, że gra mi się spodoba bardziej...
Tak przy okazji wspominaliści o piwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:56, Filip92 napisał:

A ile by kosztowala to wygląda bardzo ciekawie jak DIABLO II. Skusiłbym sięjesłi by była tania


Podobno będzie w CD-Action...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:57, Noxbi napisał:

> A ile by kosztowala to wygląda bardzo ciekawie jak DIABLO II. Skusiłbym sięjesłi by była
tania

Podobno będzie w CD-Action...


Na to właśnie liczę, a także na multasa w stylu D2. Było by super gdyby stworzyli coś na kształt Battle.netu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demie sadzac gra jest tak: glupia, brzydka, niedopracowana i bardzo nieintuicyjnie sie porusza. To takie moje zdanie. Myslalem ze dorowna chociarz Space Hack''owi, a tu klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować