Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 07:35, tosz napisał:

gdy zaczynałem grać w tą grę byłem nią zachwycony - teraz nawet się do niej nie dotykam , jakoś
mnie wkurza swoją monotonią


Ja zrobiłem to samo jest strasznie nudna. Żeby były jakieś urozmaicenia w stylu walk,i a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 17:55, grand10pelu napisał:

> gdy zaczynałem grać w tą grę byłem nią zachwycony - teraz nawet się do niej nie dotykam
, jakoś
> mnie wkurza swoją monotonią

Ja zrobiłem to samo jest strasznie nudna. Żeby były jakieś urozmaicenia w stylu walk,i a tu
nic.


Fakt. Jak miałem mój stary komp to lubiłem grać we Fratera. Teraz to taki jest strasznie nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma problem z gra frater jak chce wejsc postacia na bagna to gra wylacza sie i wyskakuje ten komunikat systemowy. Prosze o pomoc bo nie wiem co jest grane?? Moj komp to
AMD SEMPRON 2800MHZ
768DDR
RADEON 9600 PRO.
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:06, Larry Laffer napisał:

Jak dlamnie kiepska gierka. Spodziewałem sie czegoś ciekawszego. Na początku troche wciąga,
potem jest już nuuda. Nie mój typ rpgów...

Typowy klon Diablo... szkoda, że są tylko 3 postacie do wyboru. Ledwie jakiś mnich, wojownik i łowca. Za mało to trochę.. Ale sama sieczka jest już dość przyjemna, biegniemy do przodu i eksterminujemy kolejne stwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:10, Sztywny-pl napisał:

Typowy klon Diablo... szkoda, że są tylko 3 postacie do wyboru. Ledwie jakiś mnich, wojownik
i łowca. Za mało to trochę.. Ale sama sieczka jest już dość przyjemna, biegniemy do przodu
i eksterminujemy kolejne stwory :)


No fakt, na początku fajnie jest tak ponapiepszać się. Co jakiś czaas silniejszy potwór, który potem staje się tym słabszym, a na jego miejsce przychodzi silniejszy i tak w kółko :) Jak dlamnie to szybko sie znudziło, pograłem pare dni i podziękowałem. Questy też nie zdołały zatrzymać mnie na dłuzej. W sumie gierka w którą można zagrać jak się niema niczego lepszego pod ręką, albo lubi się ten typ rgp. Teraz czekam na Supperme Commander 2010 z CDA, za którym już nei przepadam. Ale jako dystrybutor gier radzą sobe całkeim dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:23, tykus napisał:

Jak już to Supreme Ruler 2010 :P


A no fakt, dużo się ostatnio mówi o tej drugiej i jakoś tak mi zapadło w pamieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra ma grafike jak z Diablo I. i to ma byc gra z 2006r.? w dodatku musisz isc wytyczonym przez tworcow szlakiem. Chwala tworcom Sacred''a za otwarte przestrzenie. Mozecie sie ze mna nie zgadzac i mowic ze Frater jest swietny. Uszanuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 15:07, Abdorion napisał:

ta gra ma grafike jak z Diablo I. i to ma byc gra z 2006r.? w dodatku musisz isc wytyczonym
przez tworcow szlakiem. Chwala tworcom Sacred''a za otwarte przestrzenie. Mozecie sie ze mna
nie zgadzac i mowic ze Frater jest swietny. Uszanuje to

Wszytko co napisałeś ma sens poza porównaniem graf Fratra do tej z Diablo, nie wpadajmy w skarajność;P. Dla mnie największym błędem jest poziom trudności, w związku z czym używanie broni dystansowej staje się w zasadzie jedynym rozsądnym wyjściem. Oczywiście później mamy więcej kasy i wyższe poziomy, ale w hack&slashach początki powinny być jak najbardziej bezsteresowe. I na koniec: potwory zostawiają jakos mało fantów po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej przypomina diablo bo tam też na samym początku było trudno a w miare czasu chyba raczej łatwiej.
Ja używałem broni (kija) dwuręcznego i musze powiedzieć że był bardzo skuteczny tylko przy bosach musiałem się oddalać.I dużo szybciej gre przechodziłem niż z łukiem.Ale jedno co mnie irytuje w tej grze to to że kupię broń na którą powiedzmy dużo oszczędzałem a chwile później znajde coś podobnego na ziemi leżącego przy pokonanym potworze.A jak chce sprzedać no to oczywiście cdena jest tak niska że się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować