Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 00:56, buraczek18 napisał:

Raczej przypomina diablo bo tam też na samym początku było trudno a w miare czasu chyba raczej
łatwiej.
Ja używałem broni (kija) dwuręcznego i musze powiedzieć że był bardzo skuteczny tylko przy
bosach musiałem się oddalać.I dużo szybciej gre przechodziłem niż z łukiem.Ale jedno co mnie
irytuje w tej grze to to że kupię broń na którą powiedzmy dużo oszczędzałem a chwile później
znajde coś podobnego na ziemi leżącego przy pokonanym potworze.A jak chce sprzedać no to oczywiście
cdena jest tak niska że się nie opłaca.

w diablo było za łatwo rozwalenie niby trudnej(w 1 akcie) Andariel nie stanowiło trudności a w 2 akcie było aż za łatwo by dalej grać(a dużo kasy, za dobre przedmioty itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

space hacka przeszedłem a frathera nie bo mi się nie chciało. frather trochę mnie znudził.
moim zdaniem space hack był lepszy od frathera mimo iż nie było tam jakiś super bosów miał to coś a frather nawet nie miał dźwięków polskich tylko jakieś stęki poza tym ta wiocha w fratherze broń palna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 06:24, Pediator napisał:

/.../

A ja, mimo, że przeważnie omijam hack&slash''e szerokim łukiem skusiłem się na Fratera. I muszę powiedzieć, że ciupciało mi się całkiem przyjemnie. Może to dlatego, że nie miałem porównania z innymi grami z tego gatunku, ale wydaje mi się, że jako odstresowywacz Frater sprawdza się doskonale :-) A dźwięki... Cóż, ja jakoś potrafiłem sobie bez nich poradzić. W końcu umiem czytać, a jak komuś napisy przeskakiwały za szybko, to mógł wcisnąć pauzę i spokojnie przeczytać co dana postać chce przekazać. Poza tym, w gatunku jakim jest h&s, fabuła nie jest przecież najistotniejsza, prawda?

PS. Nie mogłeś tych trzech postów zmieścić w jednym? To chyba nie byłoby aż takie trudne, co?

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:58, Ari Zmc napisał:

Mi się to wcale nie podobało może dlatego ,że nie Lubię RPG - bo są trudne :PP

Ekhm... Czy mi się wydaje, czy jest to temat o Fraterze? Bo Frater ma do RPGów tyle co rower do motoru- nibu oba mają dwa kółka, ale jeździ się inaczej. Gra się w niego całkiem przyjemnie, choć denerwowały mnie głosy ze space hacka- o ile pasowały do kosmitów to do wrogów we Fraterze juz raczej nie. No i jeszcze należy wspomnieć o beznadziejnych filmikach na silniku gry- na nie to się nie dało patrzeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:27, oski007 napisał:

Frater...Głupia i nudna gra z CD-project

lol Frater to bardzo fajna gierka. Pewnie mowie tak dlatego ze lubie RPG. Frater podobny jest do Diablo bo chodzi o to samo trzeba tylko siekac setki potworow az sie zasieka wszystkie i dojdzie do konca. Szkoda ze mialem formata i skasowaly mi sie savy bo bylem juz dosc daleko a od nowa mi sie niechce grac [Ponowne granie w to jest juz zbyt nudne] ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:36, Kwiler13 napisał:

> Mi się to wcale nie podobało może dlatego ,że nie Lubię RPG - bo są trudne :PP
Ekhm... Czy mi się wydaje, czy jest to temat o Fraterze? Bo Frater ma do RPGów tyle co rower
do motoru- nibu oba mają dwa kółka, ale jeździ się inaczej. Gra się w niego całkiem przyjemnie,
choć denerwowały mnie głosy ze space hacka- o ile pasowały do kosmitów to do wrogów we Fraterze
juz raczej nie. No i jeszcze należy wspomnieć o beznadziejnych filmikach na silniku gry- na
nie to się nie dało patrzeć. ;)

FRATER to jest RPG chyba że ty w niego nie grałeś i nie wiesz która to gra. Ja nie lubie RPG-ów chociaż on mi sie spodobał ale w końcu zrobił sie denny. POzdRAwiAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:36, Mr.sHaDy napisał:

> Frater...Głupia i nudna gra z CD-project
lol Frater to bardzo fajna gierka. Pewnie mowie tak dlatego ze lubie RPG. Frater podobny jest
do Diablo bo chodzi o to samo trzeba tylko siekac setki potworow az sie zasieka wszystkie i
dojdzie do konca. Szkoda ze mialem formata i skasowaly mi sie savy bo bylem juz dosc daleko
a od nowa mi sie niechce grac [Ponowne granie w to jest juz zbyt nudne] ;]

Chyba cie ssie to normalnie kaszanka zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:49, Mr.sHaDy napisał:


> Chyba cie ssie to normalnie kaszanka zone
Jak sie nie znasz to dla ciebie kaszanka

wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:38, Ari Zmc napisał:

FRATER to jest RPG chyba że ty w niego nie grałeś i nie wiesz która to gra. Ja nie lubie RPG-ów
chociaż on mi sie spodobał ale w końcu zrobił sie denny. POzdRAwiAM


A czy wg. Ciebie Diablo też jest RPGiem? Frater jest Hack ''n'' Slashem- zacytuję tu może tekst ze strony CDA "Frater- Całkiem niezły polski hack´n´slash z ładną grafiką i dużymi mapami. (...)- a więc NIE jest RPGiem. Porównałbyś Fratera do Tormenta? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:40, oski007 napisał:

> > Frater...Głupia i nudna gra z CD-project

Widać, jak bardzo nudna.. nawet pewnie nie grałeś, bo jakbyś grał to byś się dowiedział że producentem fratera jest Rebelmind, a nie CD-Projekt ;) Gra naprawdę zjadliwa, można się tylko przyczepić do braku dialogów mówionych, niedzisiejszej grafiki i zaledwie 3 postaciami do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:27, oski007 napisał:

Frater...Głupia i nudna gra z CD-project

takie komentarze zostaw dla ziomków z podwórka może powiesz czemu ta gra jest głupia i nudna rozwiń wypowiedź.
na forum nie piszemy o grach głupia/fajna gra tylko wypowiadamy się o grze w kilku sensownych zdaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:51, Kwiler13 napisał:

> FRATER to jest RPG chyba że ty w niego nie grałeś i nie wiesz która to gra. Ja nie lubie
RPG-ów
> chociaż on mi sie spodobał ale w końcu zrobił sie denny. POzdRAwiAM

A czy wg. Ciebie Diablo też jest RPGiem? Frater jest Hack ''n'' Slashem- zacytuję tu może tekst
ze strony CDA "Frater- Całkiem niezły polski hack´n´slash z ładną grafiką i dużymi mapami.
(...)- a więc NIE jest RPGiem. Porównałbyś Fratera do Tormenta? Bo ja nie.

fratheri diablo jest cRPG czyli także rpg. a co do hack n'' flash to taki podtyp gry np. NFS MW to gra zręcznościowa/samochodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:36, Mr.sHaDy napisał:

> Frater...Głupia i nudna gra z CD-project
lol Frater to bardzo fajna gierka. Pewnie mowie tak dlatego ze lubie RPG. Frater podobny jest
do Diablo bo chodzi o to samo trzeba tylko siekac setki potworow az sie zasieka wszystkie i
dojdzie do konca. Szkoda ze mialem formata i skasowaly mi sie savy bo bylem juz dosc daleko
a od nowa mi sie niechce grac [Ponowne granie w to jest juz zbyt nudne] ;]

tej ja mam savy nie wiem czy to daleko jest , ale savy mam .
chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że dyskusja wrze, więc i ja się wypowiem...

Moje odczucia, co do tej gry są mieszane (nawet bardzo). Kiedy Frater pojawił się wraz z CD-Action na półkach, zwabiony reklamą, długo się nie namyślając kupiłem ową gazetę (zaraz jakiś fan(atyk) się przyczepi ^_^) przede wszystkim dla wyżej wymienioinej gry. Zainstalowalem i... nawet mnie wciągneła (grałem dziewczyną - nazywała się podajże Elena)! Przez krótki okres (paru dni) powiem szczerzę, że ową produkcją wypuszczoną spod skrzydeł Rebelmindu się zagrywałem. Wraz z upływem czasu zaczęło się już coś dziać. Robiło się po prostu monotonie, wkoło to samo... zabij, uleprz, zdobądź lepszy ekwipunek, zabij, uleprz, zdobądź lepszy ekwipunek, zabij, uleprz, zdobądź lepszy ekwipunek... itd. Znudzony już doszczętnie, wywaliłem ostatecznie grę z dysku i raczej już ona tam nie wróci. Na tym moją przygodę z gatunkiem hack''n''slash (raczej, bo nigdy nic nie wiadomo...) zakończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:58, Pediator napisał:

fratheri diablo jest cRPG czyli także rpg. a co do hack n'' flash to taki podtyp gry np. NFS
MW to gra zręcznościowa/samochodowa


Dobra, poddaję się ;). Po prostu nie lubię gdy siekaniny nazywa się RPGami. Może fana super realistycznych symulatorów jazdy samochodem denerwuje nazwanie Trackmani samochodówką? Jeżeli tak- pewnie odczuwamy to samo. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować