Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

No, skonczylem demko. Uwazam, ze gra jest w porzadku i w pelna wersje bede pewnie gral z prawdziwa przyjemnoscia. Klimat troche ala mod do NWN "Diabel w Kamieniu".
"Dialogi" sa zupelnie zenujace, modele postaci wolaja o pomste do nieba. I co? Wszystko to rybka, bo nie o to w grze chodzi. Klimat jest pierwszorzedny. Gra jest na kazdym kroku wzorowana na Diablo (od razu mowie, ze w "dwojke" nie gralem), ale jest np. aktywna pauza (bradzo dla mnie wazne i uzyteczne), wspolczynnik zmeczenia czy "crafting" w postaci Tygla Przemian. Jest tez wspolczynnik "Wiara", tyle ze na razie nie wiem, za co odpowiada :-) Ciekawym dodatkiem taktycznym jest wprowadzenie Golema i Neferkara - sprzymierzencow (a wlasciwie slug) o zupelnie odmiennej naturze. Drzewko umiejetnosci jest interesujace, dodatkowo do okresowego zastanowienia zmusza fakt, iz na raz mozna miec aktywna tylko jedna umiejetnosc. Praca kamery jest fajnie rozwiazana (uzywalem kolka u myszy). Dziwne wydawalo mi sie tylko, ze PPM wlasciwie nic nie robil poza uzywaniem przedmiotow w inventory.
Jestem bardzo zadowolony, ale z powodu grafiki gra pewnie nie wyjdzie na Zachodzie poza sfere 60%-owych ocen. Ot, fajny hack''n''slash. Niech no jeszcze nagraja jakies fajne glosy, bo poki co sa tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Po pierwsze jak się kończy demo. Po drugie jak wchodziłem do tego domu to mi błąd wyskoczył, dlaczego??? Czy tak się kończy demo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo kończy się znalezieniem pewnego przejścia(nie pamiętam, ale to chyba jakiś tunel był :P). Wiem, bo przeszedłem demo :). Hm... chyba chodzi Ci o dom, w którym są alchemicy(lub coś w tym stylu). Spróbuj zainstalować od nowa demo, a jak to nie podziała, to spróbuj zainstalować także sterowniki do karty graficznej i najnowszego DirectX''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:49, Black Dog napisał:

Czy to prawda że Frater będzie jako pełna w CDA?


Tak!! Na stówę:) Odkryli to dzielni forumowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie gra bardzo podoba. A pomysl z obracaniem kamery za pomoca rolki bardzo mi przypadł do gustu. na początku bylo z tym ciężko ale po kilku chwilach gry idzie sie przyzwyczaic i obracanie tym sposobem robi sie bardzo intuicyjne. Słowem: znakomita gra! Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie w niej Multiplayer ;). Byłoby super! A jeśli komuś nie pasuje obracanie za pomocą rolki, to może przestawić w opcjach obracanie za pomocą krawędzi ekranu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w CD-A to możę od niechcenia zagram;). Zamiast Fratra wolę pograć w Diablo II inną postacią:). Normalnie w pudełkowej wersji nie kupiłbym, gdyż na moim celowniku są inne produkcję. Wtajemniczeni kojarzą skróty Sot, T2T i Wh40k DoW DA;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:27, Blackgoat napisał:

Jak będzie w CD-A to możę od niechcenia zagram;). Zamiast Fratra wolę pograć w Diablo II inną
postacią:). Normalnie w pudełkowej wersji nie kupiłbym, gdyż na moim celowniku są inne produkcję.
Wtajemniczeni kojarzą skróty Sot, T2T i Wh40k DoW DA;).

Sorry, skojarzyło mi się z Winter Assault i dlatego walnęłem DA:). Powinno być Wh40k DoW DK. Naprawdę sam się zdziwiłem jak zobaczyłem mojego posta:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo. Bardzo słaba gra. Ile to można klikać na kolejne zombi? Chociaż ja nie lubię hack''n''slash(żadnych). W Diablo nie grałem i nawet nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 19:07, ShadowG napisał:

Zagrałem w demo. Bardzo słaba gra. Ile to można klikać na kolejne zombi? Chociaż ja nie lubię
hack''n''slash(żadnych). W Diablo nie grałem i nawet nie zamierzam.

Widzisz, niektórych ludzi (np: mnie) to interesuje, a niektórych nie, ale o gustacgh podobno się nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo Fratera i powiem jedno gra jest doskonała. Wszystko łatwy interfejs gry taki w Diablo. Pozatym te same możliowsci. Tylko jwdno. Wspaniala grafika 3D taje jej fajny klimat. I powiem jedno kupie ta gre na 100% razem z CDA:)
Ale ma minusy -.
-Brak głosów postaci
- Brak mapy
-Wersji demo: Zabardzo pikselowaty interfesj w grze, nie mozna ustawic sterowania. Mam nadziej ze tych błedów nie bedzie w pełnej wersji
Ale ma i też plusy +
-Dobra grafika
- Polskie Diablo czyli podobny intersejs, mozliwosc wyboru jednej postaci z kilku, ewipunek mo zliowść nowych broni.
-Polska gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie brak głosów przez co ta gra mi sie wydaje głucha(ma głosy ale tyle co kot napłakał) na tą gre czekam już pół roku i chce w nią zagrać ale boje sie ze sie od niej odbije i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie wciagło. Mam nadzieje ze beda glosy zreszta to byłą wersja demo. Wszystko moze sie zmnienic.

Zapytam sie. Czy u ciebie tez byl taki pikselowaty insterfejs w grze jak w doom 2. Jak tak t omam nadzieje ze to poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:43, Filip92 napisał:

Demo mnie wciagło. Mam nadzieje ze beda glosy zreszta to byłą wersja demo. Wszystko moze sie
zmnienic.

Zapytam sie. Czy u ciebie tez byl taki pikselowaty insterfejs w grze jak w doom 2. Jak tak
t omam nadzieje ze to poprawia


u mnie wszystko chodziło ok, moze to wina pixel shadera :| albo czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe przy mojej karcie graficznej wszystko jest mozliwe.
Tez mnie jedno martwi ze nie mam mapy.
To tylko moje uwagi.
pozatym gre bede przechodzil wszystkimi postaciami jakie beda.
Pozatym lubie gry Diablo podobne i to jeszcze w grafice 3D cud miod wypisz wymaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować