Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 21:18, Cossack777 napisał:

Jak myślicie, czy Frater ma szansę na osiągnięcie międzynarodowego sukcesu ???


Hmm... chyba nie bardzo. Grałem w demo i jakoś tak nie bardzo mi się podobało. Już nie chodzi o grafikę (która zresztą średniawa była), ale grywalność nie bardzo. Ale może to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:45, Cossack777 napisał:

No - premiera Fratra już jutro w CDA. Zastanawiam się, czy zamierzacie w to grać. To co - zamierzacie
???

ja zamierzam! napewno zagram. a cda już jutro? myślałem że dziewiątego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a cda już jutro? myślałem że dziewiątego...

może i 9ego zanim przyślą minie trochę czasu a jeśli to w kiosku a nie z prenumeraty to jeszcze dłużej ale do 9 lub 6 napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:20, flymar napisał:

(...) Pełna wersja IMHO będzie wyglądała dokładnie
jak demo, bo to nie jest jakaś alfa, czy beta. (...)

Pierwszy raz cytuję sam siebie - A nie mówiłem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem filę w to to i powiem tak - KASZANKA ZONE! Tym razem CDA się nie popisało. Biedna gra jak nie wiem, już chociażby 400 MB na dysku o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:18, Snake_GMC napisał:

Pograłem filę w to to i powiem tak - KASZANKA ZONE! Tym razem CDA się nie popisało. Biedna
gra jak nie wiem, już chociażby 400 MB na dysku o czymś świadczy...

Sa wspaniale gry, ktore zajmuja 10 razy mniej. Jesli oceniasz gre po rozmiarze, wystawiasz ocene sam sobie.

Tez czekalem na glosy - w Space Hacku byly. Widze, ze moja postac zdobywa doswiadczenie chyba okolo 2 razy wolniej niz w demie, ale teraz gram inna klasa (mnichem). Jesli ktos lubil Diablo - gra sie swietnie. Znowu sie wciagnalem...

Szkoda tylko, ze tekstu gry nie przejrzal nikt, kto z polskiego mial wyzsza ocene niz trzy na szynach, nie mowiac juz o kims z wyczuciem literackim. Bledy ortograficzne sa zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:45, Snake_GMC napisał:

Tja? Pokaż mi jedną WSPANIAŁĄ i NOWĄ grę, która po instalacji ma mniej niż 400 MB... Musi być
nowa i w 3D.


Nowa trójwymiarowa i dobra gra zajmująca mniej niż 400MB to... Najnowszy Wings of Honour: Battles of the Red Baron... Nie instalowałem Combat Wings, ale myślę, że też zajmuje 369MB...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:45, Snake_GMC napisał:

Tja? Pokaż mi jedną WSPANIAŁĄ i NOWĄ grę, która po instalacji ma mniej niż 400 MB... Musi być
nowa i w 3D.


szkoda ze ta gra niema głosow posytaci niemowie tu ze powiny mowic każdą kwestje a jekos sie odzywac a nie byly niemowami....
ale 400 mb pochwałe dla rebelmind
a jesli ci chodzi o gre to Combat wings pełna wersja w poprzednim numerze cda tez zajmowała ok 400 mb ale to było strzelanka nie zabardzo różnorodna i szybko sie nudziła(premiera tej gry była z pół roku tyemu wiec niedawno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:45, Snake_GMC napisał:

Tja? Pokaż mi jedną WSPANIAŁĄ i NOWĄ grę, która po instalacji ma mniej niż 400 MB... Musi być
nowa i w 3D.

Jak musi byc nowa i w 3D, to koniec rozmowy - nie dojdziemy do porozumienia. Przykro mi - myslalem, ze bedziemy rozmawiac o dobrych grach, a nie o grafice. Widac co innego jest dla nas wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować