Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 15:45, Snake_GMC napisał:

Tja? Pokaż mi jedną WSPANIAŁĄ i NOWĄ grę, która po instalacji ma mniej niż 400 MB... Musi być
nowa i w 3D.

Jeśli chcesz zobaczyć jak się ma objętość gry do jej jakości to pobierz sobie betę gry Kkrieger i zobaczysz co może znaczyć 96KB! Oceniać grę po jej rozmiarze to nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 16:09, holo napisał:

> Tja? Pokaż mi jedną WSPANIAŁĄ i NOWĄ grę, która po instalacji ma mniej niż 400 MB... Musi
być
> nowa i w 3D.
Jeśli chcesz zobaczyć jak się ma objętość gry do jej jakości to pobierz sobie betę gry Kkrieger
i zobaczysz co może znaczyć 96KB! Oceniać grę po jej rozmiarze to nieporozumienie...


Nie oceniłęm żadnej gry po żadnym rozmiarze, powiedziałem tylko, że 400 MB na starcie wzbudziło mój niepokój. Odpaliłem grę i miałem rację. Jak zwykle zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:18, Snake_GMC napisał:

Pograłem filę w to to i powiem tak - KASZANKA ZONE! Tym razem CDA się nie popisało. Biedna
gra jak nie wiem, już chociażby 400 MB na dysku o czymś świadczy...

I tu nie ma oceny po rozmiarze? Pewnie masz rację -jak zafsze zresztom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje, ze za pozbycie sie wszystkich wrogow z danej planszy bedzie jakis bonus... napracowalem sie wlasnie, by oczyscic pierwsze miasteczko - i nic... Licznik jest chyba tylko po to, by miec pewnosc, ze zdobylo sie wszystkie mozliwe XPy :-). Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba normalne tak jak w space hacku było mi gra za bardzo przypomina space hacka musze wyłączać głośnik bo mnie denerwują te odgłosy które kiedyś słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie taki strasznie rozpikselowany HUD?
U mnie aż się patrzeć nie da, a rozdziałkę mam 1024x768 i gra wykląda normalnie tylko HUD to pikseloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:38, Elwro napisał:

Jaki HUD :-)? U mnie wszystko wyglada ladnie.


HUD czyli te wszystkie wskaźniki i przyciski na dole i gorze ekranu. Jaką masz rozdzielczość ustawioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to Fiip92 też tak miał w demie. Zainstaluj sterowniki do karty graficznej (najnowsze) i najnowszego DirectX. Może pomoże, daj znać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko też tak am nadal w pełnej wersji :(. A sterowniki do karty graficznej mam najnowsze. Umnie okno HUD wugląda jak w starych grach jak DOOM 2 czy 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:57, Filip92 napisał:

Tylko też tak am nadal w pełnej wersji :(. A sterowniki do karty graficznej mam najnowsze.
Umnie okno HUD wugląda jak w starych grach jak DOOM 2 czy 1



U mnie również jest HUD rozpikselowany . A tak swoją drogą na poczatku Frater wydał mi sie beznadziejny. Ale później gdzy przeszedłęm kamieniec, zdobyłem Golema i coś tma jeszcze to gra zrobiła sie ciekawa :) Naprawde fajna. Mi sie bardziej podoba ni diablo 2. A gram tym ziomkeim z mieczem. Zagrałem na początku tytułowym "Fraterem" ale zrezygnowalem :P Głupio sie nim gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wsxzysce tak jeczycie na Fratera a on jest grą tworzoną przez 10 osobowy team (raczej rodzinny)
i jest raczej budzetowką...
porownajcie go domaluchow czy innych badziejstw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale według mnie jest naprawdę fajny. Niektóre gry nawet jeśli są budżetówkami i są tworzone przez mały team są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:47, PsychoMan napisał:

Jaką masz rozdzielczość ustawioną?

Hm, 1024 x 768, wszystkie opcje graficzne na maxa (filtrowanie x16 :-)). U mnie wyglada b. ladnie. Ale patch do gry by sie ewidentnie przydal... chocby z powodu bledow ortograficznych. Juz w intrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ta gra zawiodla odpalilem ja na jakies pol godziny i po tym czasie ta gra zaczela mnie strasznie nudzic nie ma tego dreszczyku emocji:P jak w diablo kiedy chordyszkieletow parowalo a tobie konczyly sie buteleczki z hp a ni tego czegos co bylo w space hacku co sprawialo ze chcialo sie grac dla mnie ta gra jest poprostu mierna a moze nawet slaba takie jest oczywiscie tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:57, Filip92 napisał:

Tylko też tak am nadal w pełnej wersji :(. A sterowniki do karty graficznej mam najnowsze.
Umnie okno HUD wugląda jak w starych grach jak DOOM 2 czy 1


A jaką masz kartę grafiki? Ja mam GeForce FX 5500 128mb, aktualnie ściągam nowe sterowniki, ale skoro tobie nie pomogło to mi pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować