Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Proszę o pomoc. Zabiłam w zamku na samym szczycie jakiegoś demona czy wampira i napisali że odblokowano podziemia. Jak tam trafić bo biegam po tym zamku jak zabłąkana owieczka i nie mogę znaleźć. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, po kolei:

-> kuko7: dobra rada: odpuść sobie tę grę i zamiast tego pograj sobie na przykład w Titan Questa albo Dungeon Siege''a 2 - są o wiele lepsze. jedyną zaletą Fratra jest bowiem tylko cena - i ABSOLUTNIE nic więcej.

-> Jolanta2004 : przejście powinno być gdzięś niedaleko miejsca, w którym zabiłaś tego ''wampira'' (w sumie sam nie wiem, co to było). nie pamiętam już dokładnie - więc mogę sie mylić

-> tosz : najlepsza jest chyba ta ''łuczniczka'' - w ogóle we Fratra najlepiej gra sie postacią walczącą z dystansu - w innym przypadku po prostu gra będzie za trudna, a WSZYSTKIE z trudem uciułane pieniądze (których w przeciwieństwie do innych h''n''s nie ma tu zbyt wiele) będziecie wydawać na mikstury leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:12, polak 323 napisał:

to wasze shift+alt+break nie działa.moze ktos wie jak to zrobic pomocy????????????

no bo nie działa mam wrażenie że patch usuną mażliwość korzystnia z kodów dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 15:20, Azrathel napisał:

a WSZYSTKIE z trudem
uciułane pieniądze (których w przeciwieństwie do innych h''n''s nie ma tu zbyt wiele) będziecie
wydawać na mikstury leczenia.

No chyba że ma się patcha;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:19, Blackgoat napisał:


> a WSZYSTKIE z trudem
> uciułane pieniądze (których w przeciwieństwie do innych h''n''s nie ma tu zbyt wiele)
będziecie
> wydawać na mikstury leczenia.
>
No chyba że ma się patcha;P.

no a co ma ten patch wspólnego ze zdrowiem postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2006 o 07:04, tosz napisał:

no a co ma ten patch wspólnego ze zdrowiem postaci ?

a ma to że marzna leczyć postać u alchemika w bractwie za darmo a tam możesz się dostać w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 07:22, Mik Nik napisał:


> no a co ma ten patch wspólnego ze zdrowiem postaci ?
a ma to że marzna leczyć postać u alchemika w bractwie za darmo a tam możesz się dostać w każdej
chwili

i co chwila teleportować się do pracowni ? to chyba jakieś nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 07:26, tosz napisał:

i co chwila teleportować się do pracowni ? to chyba jakieś nieporozumienie

żadne nieporozumienie a lepiej wydawać kase na eliksiry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 15:16, Mik Nik napisał:

żadne nieporozumienie a lepiej wydawać kase na eliksiry???


Przy grze w tym stylu eliksiry są po prostu hmm... niepotrzebne, a gra lekko bezsensowna. W D2 podobnie było z Akarą, choć tam trzeba było chociaż dotrzeć do teleportu lub zużyć zwój teleportacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:05, Mik Nik napisał:

> to wasze shift+alt+break nie działa.moze ktos wie jak to zrobic pomocy????????????
no bo nie działa mam wrażenie że patch usuną mażliwość korzystnia z kodów dziwne nie?


Spróbuj ctrl + alt + F6
immortal - niesmiertelność
mortal - śmiertelność :)
gold x - gdzie x to ilosc kasy (nie ile dostaniesz dodatkowo tylko ile bedziesz miał wogule)
points x - gdzie x to ilość punktów do rozdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:30, holo napisał:

> żadne nieporozumienie a lepiej wydawać kase na eliksiry???

Przy grze w tym stylu eliksiry są po prostu hmm... niepotrzebne,

???
Może rozwiniesz myśl ? dlaczego nie potrzebne ? A jak uzupeniasz zdrowie i magię ? czekasz 5 minut ?

Dnia 19.10.2006 o 17:30, holo napisał:

a gra lekko bezsensowna.

Całkiem przyjemnie się gra - tymbardziej że gra była darmówką dodawaną do gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy gram łuczniczką problem z życiem nie istnieje - praktycznie ich nie używam bo zadko który potwortk do mnie podchodzi na wyciagnięcie ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:30, Evil Khan napisał:

Może rozwiniesz myśl ? dlaczego nie potrzebne ? A jak uzupeniasz zdrowie i magię ? czekasz
5 minut ?

Źle mnie zrozumiałeś. Jasne, że używam eliksirów. Napisałem, że są niepotrzebne w kontekście graczy którzy ciągle i bez opamiętania teleportują się do maga i leczą za free. To tak jakby grać z cheatami, a to (przynajmniej dla mnie) nie jest żadną przyjemnością.

Dnia 20.10.2006 o 09:30, Evil Khan napisał:

> a gra lekko bezsensowna.

Patrz wyżej - te niby cheaty (bo jak inaczej nazwać taką spiralę - lokacja > mag > likacja > mag)... Żeby teleportacja wymagała chociaż jakiegoś zwoju lub kasy... Ja osobiście jak mam grać z kodami, czy wykorzystywać jakieś luki w grze - to wolę nie grać wcale... Przez to korzystam z darmowego leczenia tylko gdy kupuję lub sprzedaję coś u maga, i gra mi się bardzo przyjemnie.

Dnia 20.10.2006 o 09:30, Evil Khan napisał:

Całkiem przyjemnie się gra - tymbardziej że gra była darmówką dodawaną do gazety

Podobnie jak mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować