Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Czy Ty nie możesz zrozumieć, że to tylko zapowiedź??? Pozatym, jeśli chodzi o grafikę to nie jest taka zła, aczkolwiek autor mógł sobie robić jaja, bo przecież screeny były :P. A nawet jak to było wychwalane, to żaden problem, bo dużo czasopism tak robi, np. SCAR w KŚGRY(był tam znaczek HIT :P). Jeśli Ci się nie podoba CDA, to po prostu go nie czytaj i tyle :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:04, Indrid Cold napisał:

autor uwaza ze swietna jest praca kamery i grafika co jest chyba zartem do ntej z jego strony.


Co do kamery to mnie troche wkurza
a grafika nie jest taka zła powalająca to nie jest ale jest ładna(na wysokich detalach i cieniach i AA na 8) na moim nie najnowszym kompie nie zacina sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:04, Indrid Cold napisał:

> TO NIE JEST RECENZJA. A poza tym Frater nie jest gniotem. Wielu osobom

> (w tym mi) bardzo się on spodobał, a to, że Tobie się nie spodobał, to nie znaczy, że
to totalny
> gniot.
aha, to dla ciebie brak slowa recenzji w danym artykule swiadczy ze nie mamy do czynienia z
recenzja. akurat tu tym razem wszystko jest pisane w formie twierdzacej i wychwalane pod niebiosa.
autor uwaza ze swietna jest praca kamery i grafika co jest chyba zartem do ntej z jego strony.


Między zapowiedzią a recenzją jest różnica i nie ma tu się czego na siłę czepiac rodzaju artykułu. Inna sprawa - która mi równierz się nie podoba - to podejście CDA do gier, które opisują, a które niedlugo później trafiają na cover(mam tu na myśli premiery). Sami wychwalają dany tutul, jak by byl najlepszy w danym gatunku, a jeżeli ludzie wytykają danej grze wady i ogólnie dana premierówka okazuje się niewypalem, to wzmianek na ten temat nie ma/jest tylko niewielka. Ja traktuję Fratra jako dobrą gierkę, a nie hit i w tedy całośc jest OK. Natmiast mimo wszystko rozumiem gniew niektórych ludzi - Frater mial tyle reklam i można było powiedziec, że szykowal sie hit(gdzieś były porówania do Titan''s Questa chyba nawet), natomiast Frater nic do gatunku nowego nie wnosi, ani nie wybija się gdzieś wysoko - jest to gra dobrai niczym więcej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:07, mikim napisał:

Czy Ty nie możesz zrozumieć, że to tylko zapowiedź??? Pozatym, jeśli chodzi o grafikę to nie
jest taka zła, aczkolwiek autor mógł sobie robić jaja, bo przecież screeny były :P. A nawet
jak to było wychwalane, to żaden problem, bo dużo czasopism tak robi, np. SCAR w KŚGRY(był
tam znaczek HIT :P). Jeśli Ci się nie podoba CDA, to po prostu go nie czytaj i tyle :P.

jak to jest ze gra wychodzi w nowym numerze 20 dni po artykule o niej? jaka jest roznica miedzy recenzja a zapowiedzia jesli opisuje sie finalny produkt? ocena dla gry? znaczek hit to jest wszedzie i ten kto jest glupi sie na to nabierze a madry przeczyta o grze w necie i bedize wiedzial w cos ie laduje ale nie robi sie tego na premierach krajowych. Nie czytam tego chlamu kupuje to sporadycznie dla gier ale juz wielokrotnie nadziewalem sie na takie spicowane next-numer covery ktore okazaly sie chlamami. i to jest norma dla tej gazety. i takie pulapki sa wlasnie na ludzi takich jak ja, bo ci tak jak ty co lykaja to comiesiecznie bez wzgledu na jakosc zawartosci lykna nawet ludzkie gowno z napisem cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:04, Indrid Cold napisał:

aha, to dla ciebie brak slowa recenzji w danym artykule swiadczy ze nie mamy do czynienia z
recenzja. akurat tu tym razem wszystko jest pisane w formie twierdzacej i wychwalane pod niebiosa.
autor uwaza ze swietna jest praca kamery i grafika co jest chyba zartem do ntej z jego strony.


Zartem jest to ze chyba nie grales w te gre za dlugo bo ja widzales demko albo 10 min pograles to wogole nie powinienes sie udzielac.Grafika jest bardzo ladna szczegolnie w pozniejszych lokacjach, praca kamery nie najgorsza moim zdaniem gorsza byla w dungeon siege gdzie momentami kompletnie nie widac bylo przeciwnika, pozatym czytalem ta ala recenzje zauwaz ze w kazdym za piec dwunasta jest napisane cos bardzo dobrego o grze bo to sa obiecanki tworcow a ze cda nie grali w te gry to trzeba brac to z przymruzeniem oka. Wracajac do samej gry jest ona naprawde dobra podoba mi sie nawet bardziej od sacreda czy dungeon siege ktory mimo lepszej grafy i elementow rpg w polowie zanudzil mnie na smierc...a frater ma poprostu nie typowy klimat np. Ze latam laska w kapeluszu szeryfa z bronia maszynowa po lokacjach wygladajacych jak sredniowiecze. Pograj troche wiecej niz 1 miasto kamienice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:14, Elwro napisał:

Co niby jest zlego w pracy kamery? Radze spojrzec do opcji, kamere mozna b. dobrze kontrolowac...


czasem jak ja obrucisz to np wysokie wysokie budowle zaslonia ci caly widok bo nie ma w tej grze zooma prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:20, Gosu napisał:

czasem jak ja obrucisz to np wysokie wysokie budowle zaslonia ci caly widok bo nie ma w tej
grze zooma prawda?

Jest zoom. Klawisze E i Q, o ile pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Jakoś Bad Day LA dostał 7(co jest w CDA oceną dość przeciętną), a miesiąc później został dodany do CDA. Zastanów się co piszesz. Pewnie nawet nie odpaliłeś Fratra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:22, mikim napisał:

Lol. Jakoś Bad Day LA dostał 7(co jest w CDA oceną dość przeciętną), a miesiąc później został
dodany do CDA. Zastanów się co piszesz. Pewnie nawet nie odpaliłeś Fratra...

i ta gra nie jest warta 7 moim zdaniem. zreszta ja nie mowie ze kazda gra byla w cda gniotem. wiele przeciez czasu bezczelnie co drugi miesiac wydawali gry klasyki cdprojektu. nie jestem w stanie obecnie wywrocic piwnicy w poszukiwaniu tych kilkunastu numerow by ci udowodnic proceder cda szczegolnie gdy moj glos nie jest oddosobniony w tj sprawie. w fratra nie gralem bo jajo wykrylem na kilometr,zagralem w demo ktore recenzowal dcactionus podchodzac do neigo dwa razy , nawet je przeszedlem ale moje odczucia sa skrajnie rozne od tych opisanych u recenzenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby bylo lepiej combat wings pl dostal 7+(mimo ze poza grafika jest to zdecydowanie gorsza wersja pacyfic warriors2 na czele z bezsensami jak walenie bezposrednio w samolot lecacy prostopadle do nas itp) i..jest w kolejnym numerze cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekiedy jest tez wrecz na odwrot, recenzent jak sie dopatrzyl w onimushy3 ze tam najwyzsza rozdzialka to 800x600 a u mnie jakos jest 1600x1200. pozostaje sie zastanowi czy on recenzowal okienkowe japonskie demo zy moze werjse na emulator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:33, Indrid Cold napisał:

wiele przeciez czasu bezczelnie co drugi miesiac wydawali gry klasyki cdprojektu. nie jestem
w stanie obecnie wywrocic piwnicy w poszukiwaniu tych kilkunastu numerow by ci udowodnic proceder
cda szczegolnie gdy moj glos nie jest oddosobniony w tj sprawie.

O czym ty czlowieku mowisz? "Bezczelnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:42, Elwro napisał:

> wiele przeciez czasu bezczelnie co drugi miesiac wydawali gry klasyki cdprojektu. nie
jestem
> w stanie obecnie wywrocic piwnicy w poszukiwaniu tych kilkunastu numerow by ci udowodnic
proceder
> cda szczegolnie gdy moj glos nie jest oddosobniony w tj sprawie.
O czym ty czlowieku mowisz? "Bezczelnie"?

no ciekawe jaka cdp mial prowizje z tych tytulow w wersji puelkowej po wydaniu tych numerkow. poszukaj na forum znajdziesz fajna dyskusje na ten temat , jak to zniklo pare reklam z cda i dlaczego klasyka juz tam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:46, Indrid Cold napisał:

no ciekawe jaka cdp mial prowizje z tych tytulow w wersji puelkowej po wydaniu tych numerkow.

Sugerujesz jaki przekret? To gdzie oficjalne oskarzenie, proces i wyrok? To jest biznes, odpowiednie umowy musza zostac podpisane...

Dnia 07.09.2006 o 13:46, Indrid Cold napisał:

poszukaj na forum znajdziesz fajna dyskusje na ten temat , jak to zniklo pare reklam z cda
i dlaczego klasyka juz tam nie wychodzi

Taa, w ostatnim numerze jest 11 stron w calosci poswieconych na reklame CDP oraz 4 konkursow CDP zajmujacych po polowie strony kazdy. Reklama CDP jest tez na okladce (z tylu). Jak widac, jakos sie nie obrazili - mimo tych strasznych rzeczy, ktore insynuujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego nie rzumiem dla mnie moglo by byc nawet i 40 stron reklam w cda jezeli nadal tyle samo stron byloby na odpowiednia tematyke plus dzieki tym reklama mamy lepsze gry, na dodatek wiekszosc z tych reklam jest dosc ciekawych a nie proszki do prania...mam numery z ''94 roku cda o ile pamietam bylo tylko jedno cd i pisemko bylo znacznie ciensze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować