Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Ktoś tak miał, powiedziałem mu, żeby zainstalował ponownie grę i zadziałało - spróbuj zrobić to samo, powinno pomóc, daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:19, Tomek1990 napisał:

I tu jest minus łowczyni - trzymaj się zdala od wszelkiej maści obrzynów czy rewolwerów - mają
badziewny zasięg(1 krok) i już lepiej jest wtedy rozwalac mieczem. Ja mam 16 level i jak na
razię jedynymi słusznymi broniami są łuki i kusze - reszta jest - nomen omen - do pupci.


Ja tez gram lowczynia i mam odmienne zdanie od Ciebie :) Luk trafia tylko w stojacego moba z daleka poniej jak idzie do Ciebie to wiekszosc strzal nie trafia dopiero jak dochodzi to jeszcze z 1 lub 2 go siegna. Od poczatku gry uzywalem flinty i strzleby i mimo mniejszego zasiegu moglem moba uderzyc z 3-4 raz zanim doszedl, teraz jak mam 25 lv uzywam KM ma zasieg 3 krokow moze wiecej ale moby ktore atakuje wrecz nie zdanzaja nawet podejsc...takze ja uwazam ze bron palna jest best ale nie krotka oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam grać we Fratera kapłanem czy tam mnichem, i narazie wrażenie jest pozytywne tylko szkoda ze postacie nie wypowiadają swoich kwestii :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... doszedłem do momentu gdy z ziemi zaczynają bardzo szybko wyrastać macki i nie wiem co mam robić. Kiedy próbuję przed nimi uciekać one wyrastają z zmiemi przede mną i mnie błyskawicznie okrążają i rozwalają :/. Co mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:49, mikim napisał:

Hm... doszedłem do momentu gdy z ziemi zaczynają bardzo szybko wyrastać macki i nie wiem co
mam robić. Kiedy próbuję przed nimi uciekać one wyrastają z zmiemi przede mną i mnie błyskawicznie
okrążają i rozwalają :/. Co mam robić??


Dzwine pytanie :) to hack and slah poprostu je zabij :) najlepiej kup sobie jakis luk albo strzelbe i atakuj je z daleka, hp nie bedzie pokazane ae widac ze obrywaja...ja je tak rozwalilem bez straty zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nawet zaczęła mi się podobać. :) Ale pojawił kolejny dosyć wkurzający problem. :/ W pewnym miejscu na bagnach (przy jakimś mostku) stoją sobie Wredy (kilka "zwykłych" jeden wskrzeszajacy i jeden Solidus). I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że za każdym razem gra mi się w tym momencie zacina i nic nie można zrobić. :( Czy komuś też sie coś takiego zdarzyło? I czy ktoś wie, jak rozwiązać mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam fratera i bardzo mi sie podoba ale nie czaje w nim jednej rzeczy jak ludzie gaają to są napisy ale nie ma jakiegoś lektora niby to polacy robili a nie ma głosów żadnj postaci. Gdybym miał ocenić dałbym 9/10 ale przez ten irytujący mnie błąd ostatecznie (gdybym recenzował) dałbym za to 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagrałbym w dodatek do tej gry, choć jeszcze jej nie przeszedłem ;). Może twórcy wypuszczą jakiś edytor??? Fajnie by było, własne dodatki by się robiło... (coż za rym) ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ubiłem Hydropsa. :) Muszę przyznać, że nagroda za niego jest całkiem niezła. :P Jeśli ktoś ma problemy z pokonaniem Hydropsa, to ja napisze tutaj o swoim sposobie. :)
Należy mieć jakąś broń strzelecką (albo czary) i podejść do Hydropsa. On zawsze strzela serią pocisków, po 3 w każdej. Gdy zaczyna strzelać, wystarczy zrobić kilka kroków w bok i mu "oddać" czarem lub strzałą. :) Zazwyczaj starcza na jeden albo dwa strzały w przerwie między seriami Hydropsa. Muszę przyznać, że walka trwa wtedy bardzo długa, ale nie będzie trzeba prawie korzystać z mikstur leczniczych. Nie warto przywoływać pomocników - to jest tylko strata zwojów, które je lecza. :) Jeśli chodzi o teleportowanie się, to w moim przypadku Hydrops rzadko z niego korzystał, więc nie miałem z tym kłopotów. :P

Pozdrawiam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem zlota krotka bron ;/ i odrazu sprzedalem...a ja zrobilem to z pomoca golema ^^ skupilem Hydropsa uwage na sobie i biegalem wkolko od czasu do czasu oddajac strzal a golem go bil i za kazdym uderzeniem powalal go na ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:09, mike91 napisał:

Frater to bardz ciekawa gierka daje kupe frajdy(jak każdy Hack&Slash:-) ) mimo braku głosu
ta gra zasługuje na 7/10.


braku głosu?Może masz coś nie tak z głośnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:54, Blackgoat napisał:

> wjem ze ta gra kosztuje w kjosku 16 zł ale to muj kolega kupil ostatni egzemplarz przede
mnom
> powiedzcie czy ta gra jest fajna??????????????????????????????
Nie wiem, ale mój kolega kupił w kiosku i mówi że dobre:P Serio, w CD-A,
oprócz tego jest trochę stuffa,i oczywiścię pismo, ale jako fan CD-A mogę być nie obiektywny:D.



dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:52, Gosu napisał:

> Hm... doszedłem do momentu gdy z ziemi zaczynają bardzo szybko wyrastać macki i nie wiem
co
> mam robić. Kiedy próbuję przed nimi uciekać one wyrastają z zmiemi przede mną i mnie błyskawicznie

> okrążają i rozwalają :/. Co mam robić??

Dzwine pytanie :) to hack and slah poprostu je zabij :) najlepiej kup sobie jakis luk albo
strzelbe i atakuj je z daleka, hp nie bedzie pokazane ae widac ze obrywaja...ja je tak rozwalilem
bez straty zycia.


W moim przypadku te paskufy rozwalał Neferkar - świetny sposób, żeby mu kilka poziomów przybyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w pełniaka i jest świetny. Fajny klimat i trochę motywów egipskich(yeah!). I napawa dumą tym że najlepszymi łowcami wszelkiego plugastwa są słowianie, czyli m.in. my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:40, Blackgoat napisał:

Zagrałem w pełniaka i jest świetny. Fajny klimat i trochę motywów egipskich(yeah!). I napawa
dumą tym że najlepszymi łowcami wszelkiego plugastwa są słowianie, czyli m.in. my;)

Sorry. Zagrałem w pełniaka, jest świetny. Fajny klimat i trochę motywów egipskich(yeah!). Gra napawa nas dumą tym, że najlepszymi łowcami wszelkiego plugastwa są słowianie, czyli m.in. my;)
Nie chcę zostać znowu op"""ny przez Quatre;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po 2 godzininnej sesji z Fraterem :)
Po demo byłam raczej sceptycznie nastawiony. okazało się że gra wciąga. parę świetnych pomysłów jest :)
Fajnie że można się teleportować do "bazy" i wrócić w to samo miejsce za free :)
Fajnie że kamerę obraca się rolką. itp.
Po co jest współczynnik wiara ?
Bawiliście się w ulepszanie przedmiotów innymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować