Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Według mnie wadą tej gry jest są tez umiejętnosci. Jest ich mało, nie wszystkie są jakoś specjalnie przydatne, a poza tym można używać tylko jednej naraz z każdej grupy (ofensywne, defensywne i inne). Według mnie trochę to dziwne. :/ Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że tylko jedna umiejętnosć jest aktywna w danej chwili. Jeśli się nie mylę, to te umiejętności są tylko pasywne - nie ma w nich jakichś lepszych ataków ani czarów. Według mnie jest to kolejna wada gry. :( Ale gra się nadal przyjemnie. :P Bardzo podoba mi się narzędzie do "ulepszania" przedmiotów innymi przedmiotami. :D
Mam pytanie: czy trzeba się uczyć czarów "poziomami"? To znaczy, czy jak mam jakiś czar na pierwszym poziomie, to czy muszę później nauczyć sie drugiego poziomu, czy moge od razu trzeciego? Chyba tak nie jest, bo u alchemika można kupić księgi z czarami tylko o jeden poziom wyższy od posiadanych (przynajmniej tak mi się wydaje:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem Hydropsa i dostałem za niego jakąś broń, która jest warta 4800 ;). Hehe, Nefrekar jednak się przydaję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 14:00, mikim napisał:

Ktoś tak miał, powiedziałem mu, żeby zainstalował ponownie grę i zadziałało - spróbuj zrobić
to samo, powinno pomóc, daj znać.

Już działa, wielkie dzięki, to przez sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 13:04, Rainu-POL napisał:

Łee to ja dostalem rewolwer zlotko i teraz przeszedlem przez most i doszedlem do zamku

"Złotko" można sprzedac za ponad 5000, więc nie masz co żałowac - inna sprawa, że "Złotko" to w kwestii broni kompletny badziew i nie oplaca sie go używac - po zabiciu takiego potwora jak Hydrops liczyłem na lepszą nagrodę. Moja aktualna postac:
Lowczyni(level 23) - używam Prototypowego KM - ulepszony przeze mnie(9.3-15.3 obrażeń i 14% do trwałości i + 7 do punktów życia). O ile na poczcątku nie za bardzo lubilem jego krótki zasięg, to aktualnie robię sieczkę ze wszystkiego co się nawinie pod lufę w ciągu paru sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

jestem mile zaskoczony fraterem (fratrem???). grafa mi się podoba, widać kilka fajnych pomysłów, kilka rzeczy brakuje, np zbierania wszystkiego jednym klawiszem.

Małą uwaga do panów producentów (jeżeli to czytają): brak głósów jest karygodnym błędem i niedopatrzeniem. niby nie ma wpływu na rozgrywkę ale niesmak pozostaje!!! i to duży!!!

no i muzyka jest kiepska

7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frater toczy się w ciekawym świecie(mówienie o ciekawych czsach byłoby lekkim przegięciem;)), do tej pory Hach''n''slashe toczyły się światach fantasy lub rzadziej, w pszyszłości. Tego typu gry toczącej się w początkach XX wieku, z poziomami na terenie(nie istniejącej już, historia się kłania;)) Polski, to nietuzinkowa rzecz. W mechanice też jest kilka ciekawostek, dlatego Frater-TAK!(na razie, w końcu grałem tylko kilka godzin:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA już tak ma że wydaje same premiery i nowości. Ostatnio był Bad Day LA a teraz Father. Moim zdaniem to jedna z wielu kopi Diablo ale mimo to gra się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardzo gra podoba. To taki typowy rąb&tnij. Fabuła kiepskawa ale przeciez tu chodzi o wybijanie potworków. Jako relaksator świetna bo jako poważna gra, (cos jak Gothic) juz nie za bardzo. Nie zmnienia to jednak faktu, że tnie się w to niesamowicie miło i przyjemnie. Jak dla mnie 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:34, Blackgoat napisał:

Sorry za offa, ale mi marzy się w takim świecie TPP, jakieś komba na broń białom i na dodatek
spluwy, ech, marzenia...
Festo-Frater nie Father:D


Sorry szybko pisałem i litery mi się pomieszały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 13:36, Tomek1990 napisał:

> Łee to ja dostalem rewolwer zlotko i teraz przeszedlem przez most i doszedlem do zamku

>
"Złotko" można sprzedac za ponad 5000, więc nie masz co żałowac - inna sprawa, że "Złotko"
to w kwestii broni kompletny badziew i nie oplaca sie go używac - po zabiciu takiego potwora
jak Hydrops liczyłem na lepszą nagrodę. Moja aktualna postac:
Lowczyni(level 23) - używam Prototypowego KM - ulepszony przeze mnie(9.3-15.3 obrażeń i 14%
do trwałości i + 7 do punktów życia). O ile na poczcątku nie za bardzo lubilem jego krótki
zasięg, to aktualnie robię sieczkę ze wszystkiego co się nawinie pod lufę w ciągu paru sekund.

Ja juz przeskoczylem z takiej broni na heavy 27-45 dmg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj gierkę, wybrałem łowczynię, pochodziłem sobie kawałek, natrafiłem na zgraję zombii + jakiś boss i padłem. Alt + F4 ;P. Może kiedy indziej, jak będzie mi się nudzić, bo jakoś niespecjalnie mnie wciągnęła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to skoro wszyscy dają oceny do ja też :)/
Podam moje oficjalne wady - zalety gry.
+
- Dobra gra typu hack''s Slash
- Dobra grafika 3D
- Fajne możliwosći
-Dobra grywlaność
-mozlwiość kupienia broni, zbroi oraz możlwiośći odprzesdania.
-dobre po polskie :)
- polskie Diablo tylko 3D i tu daje duzego plusa

-
-Brak glosów postaci
-nienajlepsza muzyka
-można spotkać kilka bugów i błędów w grze.
8/10

To jest moja opinia i moja ocena według mnie inna osoba moze wziaść pod uwage inne wady i zalety w grze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 18:07, Gosu napisał:

> > Łee to ja dostalem rewolwer zlotko i teraz przeszedlem przez most i doszedlem do
zamku
> > > > > > "Złotko" można sprzedac za ponad 5000, więc nie masz co żałowac - inna sprawa, że "Złotko"

> to w kwestii broni kompletny badziew i nie oplaca sie go używac - po zabiciu takiego potwora

> jak Hydrops liczyłem na lepszą nagrodę. Moja aktualna postac:
> Lowczyni(level 23) - używam Prototypowego KM - ulepszony przeze mnie(9.3-15.3 obrażeń
i 14%
> do trwałości i + 7 do punktów życia). O ile na poczcątku nie za bardzo lubilem jego krótki

> zasięg, to aktualnie robię sieczkę ze wszystkiego co się nawinie pod lufę w ciągu paru
sekund.
> > Ja juz przeskoczylem z takiej broni na heavy 27-45 dmg :)



To tak jak ja :). Teraz mam "Ciężki karabin totalnej rozpierduchy"(30-48 dmg, +7 hp, 12% łatwiejsze przyzywanie demonów i 14% do trwałości) i aktualnie nawet co większe stwory dosyc szybko giną - na razie, bo jeszcze jestem w drugim akcie(Etiopia). Ogólnie mam dziwne przeczucie, że im dalej jestem, tym gra łatwiejsza - nie musze wiac przed potworami, tak jak na początku, a i na kupno wielu przedmiotów mnie stac, bo często wychodzi ladny loot z potworków - no i levelki równierz szybko lecą - jszcze trochę i będę mial 30 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować