Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 14:02, Abi Dalzim napisał:

Jak się ma to do Titan Qesta? Gorsze o wiele czy tylko trochę?
;)

Mowi sie ze Frater moze byc lepszy od TQ ale tego sie niedowiemy do premiery...
zycze tej polskiej grze jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 14:11, mike91 napisał:

Mowi sie ze Frater moze byc lepszy od TQ ale tego sie niedowiemy do premiery...
zycze tej polskiej grze jak najlepiej

Z tego co widziałem na screenach, to jest raczej cienkie, ale zobaczę - ocenię. Na razie, to Titan Qesta nie ma szans przebić, no chyba żeby była we Fraterze jakaś nieziemska fabuła w stylu Tormenta, to może. Bo fabuły w TQ za wiele nie ma, ale to przecież tylko hack''nslash (w takich grach fabuła jest prawie zbędna :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego. Wszyscy się zachwycają grami wielkich branżowych (zagranicznych) gigantów, a na polską grę można tylko lżyć. Jak to ztwierdził jeden koleś z Imperium Gier: "to się nazywa polactwo". Chyba miał rację. Gothic, mimo iż tworzony przez małą firmę z niemiec odniósł wielki sukces. Nikomu nie przeszkadzało koszmarne sterowanie.
Trzymam kciuki za Rebelmind i ich dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:24, Mediv napisał:

Nie rozumiem tego. Wszyscy się zachwycają grami wielkich branżowych (zagranicznych) gigantów,
a na polską grę można tylko lżyć. Jak to ztwierdził jeden koleś z Imperium Gier: "to się nazywa
polactwo". Chyba miał rację. Gothic, mimo iż tworzony przez małą firmę z niemiec odniósł wielki
sukces. Nikomu nie przeszkadzało koszmarne sterowanie.
Trzymam kciuki za Rebelmind i ich dzieło.

No ale przecież nie ma co chwalić gry tylko dlatego, że jest polska? Grałem, znudziło mnie. Podobała sie grafika otoczenia (ale części naturalne a nie miasta) i zastosowanie broni palnej. Postacie kanciaste, nazwy potworów ...ech. Co to ma wspólnego z hellgate london to ja nie wiem. A jeśli można porównać z TQ, to nie kupię TQ na pewno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:32, flymar napisał:

No ale przecież nie ma co chwalić gry tylko dlatego, że jest polska? Grałem, znudziło mnie.
Podobała sie grafika otoczenia (ale części naturalne a nie miasta) i zastosowanie broni palnej.
Postacie kanciaste, nazwy potworów ...ech. Co to ma wspólnego z hellgate london to ja nie wiem.
A jeśli można porównać z TQ, to nie kupię TQ na pewno:(


Ale ta gra ma klimat. Nie czujecie tego jak wilkołaki wyskakują z krzaków, albo jak wpadacie prosto w zasadzkę? Poza tym ta gra ma wielki potencjał, a ja liczę, że błędy zostaną naprawione w pełnej wersji, bo to TYLKO demo! A co do pracy kamery to nie problem, jak ktoś ma myszkę z pokrętełem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w demie podobały się polskie akcenty jak np.nazwiska kolesi czy samo miejsce akcji. Co nie uchroniło dema przed wyrzuceniem z dysku po kilkunastu minutach;). Ale pełniak może zarządzić i napawiać nas dumą:)...mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:39, Mediv napisał:

> No ale przecież nie ma co chwalić gry tylko dlatego, że jest polska? Grałem, znudziło
mnie.
> Podobała sie grafika otoczenia (ale części naturalne a nie miasta) i zastosowanie broni
palnej.
> Postacie kanciaste, nazwy potworów ...ech. Co to ma wspólnego z hellgate london to ja
nie wiem.
> A jeśli można porównać z TQ, to nie kupię TQ na pewno:(

Ale ta gra ma klimat. Nie czujecie tego jak wilkołaki wyskakują z krzaków, albo jak wpadacie
prosto w zasadzkę? Poza tym ta gra ma wielki potencjał, a ja liczę, że błędy zostaną naprawione
w pełnej wersji, bo to TYLKO demo! A co do pracy kamery to nie problem, jak ktoś ma myszkę
z pokrętełem.

Tyle, że wypadają z krzaków 17 razy na minutę:( Pełna wersja IMHO będzie wyglądała dokładnie jak demo, bo to nie jest jakaś alfa, czy beta. A klimat... te górki we mgle były fajne, ale jak sie pojawił kanciasty smok, to urok prysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2006 o 11:20, flymar napisał:

Tyle, że wypadają z krzaków 17 razy na minutę:(

No ale wyrób diablopodobny kiepsko by wyglądał z 10 wilkołakami na poziom:). Ich siła(tego typu gier nie wilkołaków) leży w tym by co chwila był ktoś do zarżnięcia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:10, Blackgoat napisał:


> Tyle, że wypadają z krzaków 17 razy na minutę:(
No ale wyrób diablopodobny kiepsko by wyglądał z 10 wilkołakami na poziom:). Ich siła(tego
typu gier nie wilkołaków) leży w tym by co chwila był ktoś do zarżnięcia;).

Nie zrozum mnie źle. Ostatnio przede wszystkim gram w Diablo2 i Dungeon Siege 2 ale niestety Frater to nie jest to:P Demo powinno zachęcać tak, aby już wręcz wyciągać kasę na pełen produkt, a mnie zniechęciło. W pierwszej chwili pomyślałem, że gierka osadzona będzie (bardziej) w świecie z powieści Sapkowskiego (tej ostatniej). A swoją drogą - porządny hack&slash w świecie wiedźmina - to by było naprawdę coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą - porządny hack&slash w świecie wiedźmina

Dnia 22.08.2006 o 13:33, flymar napisał:

- to by było naprawdę coś:D

Popieram!;) Giera na podstawie Wiedżmina powstaje, ale z tego co wiem nie będzie Hack and slashem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:47, Blackgoat napisał:

A swoją drogą - porządny hack&slash w świecie wiedźmina
> - to by było naprawdę coś:D
Popieram!;) Giera na podstawie Wiedżmina powstaje, ale z tego co wiem nie będzie Hack and slashem.

Tyle, że wiedźmin nie powinien byc profesja grywalną - no, chyba, że gdzieś tak w piątym dodatku;-), bo nikt nie wybierałby innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że w pełnej wersji mają być 3 postacię. Patrząc na Diablo2...Mogliby chociaż wprowadzić system aby w każdej klasie był mężczyzna i kobieta.Ale podoba mi się świat gry. XIX wiek plus różne piekelne plugastwa(zalatuje Van Helsingiem), to ciekawy temat. Tylko pomysł z chińskim pogromcą demonów walczącym z piekelnym plugastwem w Sudetach jest trochę jakoś dziwnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:01, Blackgoat napisał:

Ciekawe że w pełnej wersji mają być 3 postacię. Patrząc na Diablo2...Mogliby chociaż wprowadzić
system aby w każdej klasie był mężczyzna i kobieta.Ale podoba mi się świat gry. XIX wiek plus
różne piekelne plugastwa(zalatuje Van Helsingiem), to ciekawy temat. Tylko pomysł z chińskim
pogromcą demonów walczącym z piekelnym plugastwem w Sudetach jest trochę jakoś dziwnę.

Dokładnie tak jak mówisz. Czemu nie można grać wojowniczką, czy Amazonem, khe khe.:) Wojownik z Shaolin buszujący po Kamieńcu to dziwny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bosz! grałem w demo!! porażka i kaszana! a w cda nazwywaja to niemalże pogromcą tq! przeiceż ta gra to syf jakich mało! wtórna i idiotyczna fabułka w gotycko-słowiańskim stylu (potwory, armie piekielne-ile razy to już było wałkowane??) naiwna fabuła, dupiasty system sterowania (kto to widział obracanie kamery rolką?? brak zoomu, można tylko ruszać kamerą pod kątem, i obracać- rolką) dość cienka grafika, paskudny interfejs, zero klimatu, już bym wolał w sacred pograć. Sacred było wtórne, ale grało się bardzo przyjemnie, gra wciągała. Frater odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:50, flymar napisał:

> A swoją drogą - porządny hack&slash w świecie wiedźmina
> > - to by było naprawdę coś:D
> Popieram!;) Giera na podstawie Wiedżmina powstaje, ale z tego co wiem nie będzie Hack
and slashem.
>
Tyle, że wiedźmin nie powinien byc profesja grywalną - no, chyba, że gdzieś tak w piątym dodatku;-),
bo nikt nie wybierałby innych.

A co myślisz o pomyśle na kila klas wiedźminów czy raczej stylów walki np. szybkie słabe ciosy czy jedno ale solidnę cięcie. Wiem że to niekanonicznę ale mogółoby być ciekawie. Chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:09, Blackgoat napisał:

A co myślisz o pomyśle na kila klas wiedźminów czy raczej stylów walki np. szybkie słabe ciosy
czy jedno ale solidnę cięcie. Wiem że to niekanonicznę ale mogółoby być ciekawie. Chyba;)

Wychodzenie poza kanon kończy się źle - vide masa wymyślonych rzeczy w serialu. Tego się nie da słuchac, a co dopiero oglądać. Na pewno były różne szkoły - to można stwierdzić po Bonhartowych trofeach, ale mimo to wiedźmin był profesją rzadką, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:14, flymar napisał:

> A co myślisz o pomyśle na kila klas wiedźminów czy raczej stylów walki np. szybkie słabe
ciosy
> czy jedno ale solidnę cięcie. Wiem że to niekanonicznę ale mogółoby być ciekawie. Chyba;)

Wychodzenie poza kanon kończy się źle - vide masa wymyślonych rzeczy w serialu. Tego się nie
da słuchac, a co dopiero oglądać. Na pewno były różne szkoły - to można stwierdzić po Bonhartowych
trofeach, ale mimo to wiedźmin był profesją rzadką, nawet bardzo.

To było napisane z lekkim przymróżeniem oka;). Swoją drogą na innym foru spotkałem się z pomysłem aby AvP2 działo się w ...czasie drugiej wojny światowej. Patrząc przez pryzmat tego,myślę że lepiej różne ,,rewelację" pompować we własne pomysły, na już stworzonych może odbić się czkawką, tu przyznaję ci rację. Ale mi się zdaje czy to nie dotyczy Fratra?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować