Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsze studio

10 postów w tym temacie

Ani jedno z powyższych. Bioware może i zrobił dobrą grę ("zaledwie" dobrą), ale ich stosunek do graczy jest bezczelny i momentami chamski. (Wystarczy poczytać odpowiedzi devów na forum Bioware)

Blizzard już od dawna miesza się we wszystkim co mówi. I jak bardzo lubię Diablo 3 tak sam Blizzard mnie niczym naprawdę pozytywnym nie zaskoczył od lat.

Co do reszty to podobnie...

Mój wybór pada na...
1: Frontier Developments- za to, że wypuścili dopieszczoną grę. Za komunikację i kulturę wobec fanów. Za realną (w przeciwności do takiego SC) obietnicę ciekawego rozwoju ich gry.
2: Obsidian- Po pierwsze dostarczyli świetnego RPG, który był, wydawałoby się, niemożliwy do zrealizowania. Mowa oczywiście o South Park. Poza tym ich poszanowanie dla fanów, ilość ciekawych informacji i kulturę na forum Pillars of Eternity.
3: Larian- Za spełnienie obietnic Kickstartera i pójście jeszcze dalej w dostarczeniu gry, która jest moją osobistą GOTY a może nawet nie tylko tego roku. I również za szacunek do fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Telltale i Blizzard - pierwsi za fenomenalne seriale interaktywne, a drugi za genialny dodatek do WoWa oraz HS i świetną politykę F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować