Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepszy e-sportowiec/drużyna e-sportowa

7 postów w tym temacie

Kamil Ostrowski

E-sport wciąż rośnie jak na drożdżach, a 2015 był bez wątpienia najlepszym rokiem dla miłośników profesjonalnego grania. Jaki zawodnik, bądź jaka drużyna, przyniosły nam najwięcej radości w tym roku? Głosujcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Gry roku czytelników Gram.pl - najlepszy e-sportowiec/drużyna e-sportowa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virtus.pro .... ile razy widziałem jak dostawali po pupach na meczach z csgolounge.com
Kilka razy już traciłem skórki na nich... a pamiętam jak mieli mecze w których byli faworytem ( ponad 80% ) i przegrywali... a kiedyś pamiętam jak miałem obstawić ich przeciwnika któremu dawano 8%, nie obstawiłem bo serwery były przeciążone i odechciało mi się po kilku minutach odświeżać... nawet nie macie pojęcia jak żałowałem wtedy że nie postawiłem na przeciwnika Virtus.pro :D

ogólnie jak dla mnie to Virtus.pro są czasem żałośni wręcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Virtus.pro .... ile razy widziałem jak dostawali po pupach na meczach z csgolounge.com
> Kilka razy już traciłem skórki na nich... a pamiętam jak mieli mecze w których byli faworytem
> ( ponad 80% ) i przegrywali... a kiedyś pamiętam jak miałem obstawić ich przeciwnika
> któremu dawano 8%, nie obstawiłem bo serwery były przeciążone i odechciało mi się po
> kilku minutach odświeżać... nawet nie macie pojęcia jak żałowałem wtedy że nie postawiłem
> na przeciwnika Virtus.pro :D
>
> ogólnie jak dla mnie to Virtus.pro są czasem żałośni wręcz...


Jechanie po drużynie bo nie wygrało się zakładu, ohoo XDD Żałosne.

IMO Roccatu nie powinno być. Już bym wolał widzieć Cloud9 jako całość, które z pojedynczej drużyny w LOL wyrosło na wyraźną siłę w LOL, CSGO, Hearthstone czy HOTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Jechanie po drużynie bo nie wygrało się zakładu, ohoo XDD Żałosne.
>
> IMO Roccatu nie powinno być. Już bym wolał widzieć Cloud9 jako całość, które z pojedynczej
> drużyny w LOL wyrosło na wyraźną siłę w LOL, CSGO, Hearthstone czy HOTS.

nie chodzi o zakład tylko o przegrywanie meczów z dużo słabszymi zespołami gdy jest się faworytem... o zakładach wspomniałem swoją drogą. Przekaz miał być taki że przegrywali mecze w których byli zdecydowanym faworytem.... czytaj ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie chodzi o zakład tylko o przegrywanie meczów z dużo słabszymi zespołami gdy jest się
> faworytem... o zakładach wspomniałem swoją drogą. Przekaz miał być taki że przegrywali
> mecze w których byli zdecydowanym faworytem.... czytaj ze zrozumieniem ;)

Złota Piątka jeszcze za czasów 1.6 była znana z tego, że zdarzało jej się zlekceważyć i wtopić ze słabszym przeciwnikiem - pewne rzeczy się nie zmieniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować