Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - największa wpadka

29 postów w tym temacie

Ja tam bym Rambo zamienił na Destiny. Było wiadomo, że Rambo będzie kiczem, wiec żadne zaskoczenie, przy Destiny oczekiwania były znacznie większe (i nie czarujmy, że kwestia lootu itp. to brak doświadczenia w projektowaniu tego typu gier przez Bungie, wszystko jedt dokładnie tak, jak miało być).

Jednak w tej kategorii moc jest silna, zagłosowałbym na wszystko na raz gdyby się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie akcja z Unity. Co prawda nie grałem, ale po tym, czego się naczytałem i naoglądałem to byłbym baaardzo rozczarowany kupując tę grę (plus specjalnie dla niej konsolę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może EA nie dostanie najgorszej firmy roku, czy kiedy to wspaniałe osiągnięcie jest przydzielane ;p
Dla mnie 900p 30fps. To będzie się jeszcze długo odbekiwać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy gram.xbox.pl:

jak wielki dramat robi się głównie ze stosunkowo niewielkiej, wręcz niezauważalnej gołym okiem różnicy w rozdzielczości.
Dobrze pamietam jaki SHITSTORM byl, gdy na poprzedniej generacji to PS3 byl slabszy. Wytykano kazdy, ale to KAZDY problem. A tutaj? ''No, psze paaanaaaa, roznica jest niezauwazalnaaaa!'' xD. Jak redaktor nie widzi roznicy, to ja zachecam okuliste. Ja tam sobie chwale.

Pewne jest jednak to, że konsolom ósmej generacji (głównie Xbox One) brakuje czasami mocy, aby odpalić gry w 1080p
Jedyna konsola ktora MA z tym problem jest XBOne. Gry ponizej 1080p na PS4 mozna policzyc na palcach jednej reki.

Czy jest to efekt słabych podzespołów, [...], tego nie wiemy.
Profesjonalny portal o grach ( a za taki chcecie sie uwazac) powinien wiedziec, ze problemem jest to, ze XBOne jest po prostu SLABSZA konsola od PS4. A juz esram w wielkosci 32mb (sic!) bedzie sie ciagnal jak dym za zajechanym silnikiem diesela.

A taki rodzynek na koniec:

Niemniej budzi pewne wątpliwości fakt, że nowa generacja
Nie wiedzialem, ze pojawily sie juz PS5 oraz XBTwo? Bo redaktor nie pisze chyba o tej generacji co to ma juz dobry rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, nadal nie dzialaja w 100% wszystkie funkcje :D. Ale fakt faktem jest, ze przez SPOOORO czasu mozna bylo grac tylko w single''a. Niby byli ludzie, ktorzy mogli grac w multi, ale to byly wyjatki.

A propos info z artykulu o DC. W takiej sytuacji trudno brać na serio jakiekolwiek obietnice Sony. , dobrze, ze chociaz MS NIGDY nie klamie i spelnia WSZYSTKIE swoje obetnice, zapowiedzi, a teksty ''Tylko na XBOne'' nie okazuja sie byc tylko czczym gadaniem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa wpadka roku? Gracze. Poziom zidiocenia w 2014 roku sięgnął absolutnego dna. Burackie fanbojstwo, onanizowanie się do cyferek, a zwłaszcza ta farsa zwana Gamergate pokazują, że nawet jeżeli rynek dorasta, to społeczność nadal jest zdziecinniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze pamietam jaki SHITSTORM byl, gdy na poprzedniej generacji to PS3 byl slabszy.
> Wytykano kazdy, ale to KAZDY problem. A tutaj? ''No, psze paaanaaaa, roznica jest
> niezauwazalnaaaa!''
Aż mi się przypomniało. Ładnych parę lat temu na onecie był "redaktor" o ksywce Fidel. On to wytykał każde potknięcie Sony i wyolbrzymiał je do gigantycznych rozmiarów. Natomiast o M$ złego słowa nie napisał. Nawet więcej. Jak była jakaś wpadka, to tak to sprytnie pisał, że to nie było nic złego i, że M$ nauczy się i nie popełni więcej takich błędów, itd.... To samo było z update''ami, ale rzadko. Jak wyszedł taki u Sony, to wymienił 2-3 główne rzeczy, które naprawia/wprowadza oraz zdanie w stylu: "oraz kilka mniej potrzebnych funkcji". Tyle. A M$? Zamieniało się wręcz w psalm pochwalny. Tutaj widzę, że niewiele do tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 19:43, Dared00 napisał:

Gracze. Poziom zidiocenia w 2014 roku sięgnął absolutnego dna.

To poczekaj na 2015. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 23:37, Zgreed66 napisał:

A potem 2016 będziemy się licytować dalej? :>

Nie, otworzymy sklepik z łopatami. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba oddzielić problemy techniczne Unity (grałem w naprawdę znacznie bardziej zabugowane produkcje) od ogólnej jakości gameplayu.
Gra sama w sobie jest moim zdaniem świetna, porównywalna z genialną dwójką i pewnie bym jej ocenę 9/10 spokojnie wystawił. Dużych problemów technicznych nie uświadczyłem, a w wielu aspektach jest to już rzeczywiście nowa generacja.
Być może gra powinna trafić na rynek miesiąc później, jednak na całe szczęście problemy techniczne znacznie łatwiej poprawić niż konstrukcję gry i fabułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 17:21, MisticGohan_MODED napisał:

Tutaj jak dla mnie wygrywają żałosne osiągi konsol nowej generacji :P

+/- 10 razy mocniejsze od swoich poprzedników, czyli normalny generacyjny przeskok. PCty odskoczyły daleko, bo nie mają ograniczenia poboru prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować