Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już grane - sieciowa beta Halo 5: Guardians

5 postów w tym temacie

Martin Skrzeczynski

Obserwując problemy z trybem multiplayer w Halo: The Master Chief Collection, z którym 343 industries nadal nie potrafi sobie poradzić, z radością przyjmuję wiadomość o bardzo wczesnych testach trybu sieciowego do Halo 5: Guardians.

Przeczytaj cały tekst "Już grane - sieciowa beta Halo 5: Guardians" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co ma Destiny do Halo 5?

Ty tak poważnie? Destiny + Halo 1, 2, 3, Reach robione było przez Bungie. Autor dał do zrozumienia że narrator z Halo od Bungie lepiej wypadł niż w Destiny.

Chociaż ja nie przypominam sobie narratora w Crucible? A na pewno nie takiego który sadzi onelinerami przy każdym medalu. 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten komentator w Halo 5 akurat strasznie irytuje :P

Szkoda tylko, że twórcy okłamali fanów. Celowanie przez przyrządy wpływa na celność i poprawia ją nieznacznie. Miało nie być różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co ma Destiny do Halo 5?
>
> Ty tak poważnie? Destiny + Halo 1, 2, 3, Reach robione było przez Bungie. Autor dał do
> zrozumienia że narrator z Halo od Bungie lepiej wypadł niż w Destiny.
>
> Chociaż ja nie przypominam sobie narratora w Crucible? A na pewno nie takiego który sadzi
> onelinerami przy każdym medalu. 0_0

Przeczytaj to: "Bardzo cieszy mnie powrót narratora medali znanego z poprzednich odsłon Halo, bo pan narrator w Destiny moim zdaniem nie spełnił powierzonej przed nim roli". I teraz się zastanów. Skoro Halo 5 jest robione przez 343, a Destiny przez Bungie to o co chodzi? Dwie zupełnie różne gry. 343 nie ma nic wspólnego z Destiny to po kiego grzyba to porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować