Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie roku 2014 - gry, których nie może zabraknąć na Waszych smartfonach i tabletach

14 postów w tym temacie

Ktoś komuś zapłacił za te "podsumowanie roku" jest wiele gier za darmo które wywyższają się od tych co podaliście.
Dziwi mnie dlaczego nie zjawiła się tutaj gra "Dungeon Hunter 4".
Ta gra pod względem fabuły, grafiki wywyższa wszystkie gry które tutaj podaliście w sumie można powiedzieć ,że to Diablo III.
Obok World Of Tanks powinno się znaleźć Base Busters bardzo dobra alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś komuś zapłacił za te "podsumowanie roku" jest wiele gier za darmo które wywyższają
> się od tych co podaliście.
> Dziwi mnie dlaczego nie zjawiła się tutaj gra "Dungeon Hunter 4".
> Ta gra pod względem fabuły, grafiki wywyższa wszystkie gry które tutaj podaliście w sumie
> można powiedzieć ,że to Diablo III.
> Obok World Of Tanks powinno się znaleźć Base Busters bardzo dobra alternatywa.

Sformułowanie "wywyższa się" w tych zdaniach nie ma sensu. Nie chcę Cie obrazić, ale pisząc w ten sposób, możesz być kiedyś całkowicie źle zrozumiany. Twoje zdania powinny wyglądać mniej więcej tak:

"Ktoś komuś zapłacił za to "podsumowanie roku". Jest wiele gier za darmo które przewyższają te, które podaliście."

"Ta gra pod względem fabuły i grafiki przewyższa wszystkie inne, które tutaj podaliście. Można w sumie powiedzieć, że to takie Diablo III."

Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego negatywnie. Pozdro

Co do samego tematu, to subiektywnie brakuje mi tutaj Final Fantasy VI i nie podoba mi się ignorowanie Windows Phone :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś komuś zapłacił za te "podsumowanie roku" jest wiele gier za darmo które wywyższają
> się od tych co podaliście.
> Dziwi mnie dlaczego nie zjawiła się tutaj gra "Dungeon Hunter 4".
> Ta gra pod względem fabuły, grafiki wywyższa wszystkie gry które tutaj podaliście w sumie
> można powiedzieć ,że to Diablo III.
> Obok World Of Tanks powinno się znaleźć Base Busters bardzo dobra alternatywa.

Jak dla mnie to Blitz nijak się ma do Base Busters, to nie są gry, które można porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo tego wszystkiego jest kiedy to zdążymy przetestować :P
Ale ogólnie rzecz biorąc chyba mało jest takich którzy co chwile maja coś nowego na tel. Sam u Siebie wiem i od kilku znajomych że jak się cos juz zainstaluje na telefon to to jest i jest i jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 18:40, zuchantek napisał:

Ktoś komuś zapłacił za te "podsumowanie roku" jest wiele gier za darmo które wywyższają
się od tych co podaliście.
Dziwi mnie dlaczego nie zjawiła się tutaj gra "Dungeon Hunter 4".
Ta gra pod względem fabuły, grafiki wywyższa wszystkie gry które tutaj podaliście w sumie
można powiedzieć ,że to Diablo III.
Obok World Of Tanks powinno się znaleźć Base Busters bardzo dobra alternatywa.


Artykuł nie był sponsorowany ;) Odnośnie Dungeon Hunter 4 bardzo fajna gra, na mojej nokii śmiga aż miło. Tylko pamiętaj o mikropłatnościach :P chociaż oczywiście da się grać bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 15:54, Levario napisał:

Pierwsza gra jest niezgodna z Xperią Z2

Ale już niedługo, Blizzard szykuje również wersję na smartphony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 18:48, Kadaj napisał:

Mój smartfon świetnie sobie radzi bez żadnych gier. : >

Hah, mam podobnie. Na smartfonie bardzo mało czasu spędziłem nad grami, jakoś ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego. Nudny grind, reklamy, dodatkowe płatności (nieraz nawet w grach, za które na starcie trzeba zapłacić) też skutecznie zniechęcają, co w sumie też się pokrywa z moją opinią o podobnych grach na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować