Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - najbardziej wyczekiwana gra

21 postów w tym temacie

W zasadzie wszystkie wymienione tytuły są przeze mnie bardziej lub mniej oczekiwane. Pozwolę sobie jednak wybrać trzy - moim zdaniem - najlepiej zapowiadające się produkcje:

1. Batman: Arkham Knight

2. Uncharted 4: A Thief''s End

3. Tom Clancy''s: The Division

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy Batman i długo nic (Tomb Raidera nie wymieniam, póki oficjalnie wychodzi tylko na XOne).

Jak kupię PS4, pewnie do Gacka dołączy The Order: 1886 i Uncharted 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Rise TR.
Jakie inne wersje? czy to tak ciężko zrozumieć, że ta gra została już całkowitym nabytkiem Microsoftu i cały projekt jest przez niego w głównym stopniu finansowany?
I bardzo dobrze, bo tej konsolce (XO) należy się porządny adventure (nie interesuje mnie to czy była kiedyś multi - biznes is biznes) co najwyżej PC na święta 2016r. się w metce załapie (Wtedy kupię i tą wersję).
A gra będzie ryła beret bo po pierwsze: Crystal Dynamics to bardzo porządni i utalentowani ludzie (patrz 1 część 2013 i wogóle reszta od Legend w górę do Underworld), a z drugiej strony Microsoft Studios który co jak co, ale zdecydowanie najlepiej zna tą platformę od wewnątrz jako programiści.
Ja jeszcze po cichu liczę, że zostaną wogóle wykupieni jako ich first party, nie martwiąc się o swoją przyszłość w kwestiach budżetowych.
Anyway, życzę im jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wiedźmaka jakoś specjalnie nie czekam - jedynka miała fajny klimat, ale nie zrobiła na mnie dużego wrażnie i w rezultacie jej nie skończyłem. Może zmienię zdanie po zagraniu w dwójkę. Niemniej, czekam na dwie gry: Act of Aggresion i StarCraft II: Legacy of the Void. Ze wskazaniem na tę drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 12:37, NicoMarcin napisał:

A gdzie GTA na PC?

Dokładnie, GTA V na PC + Wiedźmin 3 obowiązkowo :)

1. GTA V PC
2. Wiedźmin 3: Dziki Gon
3. Star Wars: Battlefront
4. Tom Clancy''s: The Division

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pillars of Eternity
2. MGS & Wiedźmin
3. Bloodborne

Dodałbym pewnie jeszcze kilka innych, Division zapowiada się ciekawie, ale to Ubisoft, niech wydadzą ten tytuł w 2016 przynajmniej będzie szansa, że finalny produkt będzie zadowalającej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się czegokolwiek oczekiwać. Dwa lata temu najbardziej przeze mnie oczekiwanymi tytułami 2014 roku były Watch Dogs i AC: Unity. Jak brutalna okazała się rzeczywistość i jak owe gry miały się do swoich pokazów przedpremierowych, chyba nie muszę tłumaczyć. Niepokoi mnie Wiedźmin 3. Jasne, na CDPR można polegać, bubla nie wypuszczą, ale podejrzewam, że jak wielu innych developerów przeliczyli się z mocą obecnych generacji i pewnie gra w takiej formie jak pokazywali na e3 chodzi jak krew z nosa. Ostatni trailer był dla mnie jak kubeł lodowatej wody. Oprócz tego, czekam na nowe Uncharted, bo ND nie zawodzą, ale podobnie jak z ww tytułami - lekki downgrade dał już o sobie znać. Tak, że w tym roku czekam, ale umiarkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 będzie za free na xbox 360 w drugiej połowie stycznia. Wcześniej nie zetknąłem się z tą serią. Jak mi się spodoba, na pewno zakupię trójkę na Xbox One :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełny obaw i braku zaufania do Disneya i EA czekam na Battlefronta. Będzie megahit albo Battlefield-kopiuj-wklej ze skinami ze Star Warsów.

@UP Polecam zapoznać się wpierw z jedynką na PC, bo dwójka bez jedynki to nie będzie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować