Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30 lat Naughty Dog w 50 minut

12 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2014 o 10:33, Mackopff napisał:

Mało gier, za to każda wyjątkowa. Kto potrzebuje Ubisoftu, gdy istnieją tak wspaniałe
studia jak Naughty Dog


Ja potrzebuję :D widzę, że modne stało się teraz jechanie po Ubi, już nie EA jest największym wrogiem?
Kto potrzebuje pomidora, gdy istnieje tak wspaniałe warzywo jak ogórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi
Dziękuję Ci za to, że skradłeś godzinę z mojego życia ;)

Uwielbiam takie filmy, aż mi się łezka w oku zakręciła.
Ten film, opowiada właściwie o powstaniu "giganta", w stylu "From zero to Hero".
Historia ludzi z talentem, olbrzymią pasją, poświęceniem, wiara w sukces i do tego doskonale dobierających sobie współpracowników.
Te smaczki z początków, kiedy to było ich dwóch :))
Potem "studio" składało się z sześciu, osób, itd. super.
Nawet SONY, które obdarzyło Naughty Dog wielkim zaufaniem, nie spodziewało się, aż takich sukcesów.
Przebijanie każdego kolejnego tytułu, na kolejnych platformach SONY to wielka sprawa.
Aż się boję o realne możliwości "przebicia" The Last of US, ale oczywiście życzę Naughty Dog jak najlepiej.
Nie wiem czy za kolejne 30 lat będę jeszcze żył, a jeżeli tak, czy będę w stanie grać w gry, ale byłoby fajnie :)

Pepsi, jeszcze raz dziękuję, świetny materiał.

P.S.
Do tych, którzy porównywali SONY do Microsoftu w sprawie "zawłaszczenia" marki Tomb Raider.
Obejrzyjcie ten materiał, może zrozumiecie różnicę.
Naughty Dog to "dziecko" SONY, wychowane i wykarmione, wyrosło na postawnego człowieka sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mało gier, za to każda wyjątkowa. Kto potrzebuje Ubisoftu, gdy istnieją tak wspaniałe
>
> > studia jak Naughty Dog
>
> Ja potrzebuję :D widzę, że modne stało się teraz jechanie po Ubi, już nie EA jest największym
> wrogiem?
> Kto potrzebuje pomidora, gdy istnieje tak wspaniałe warzywo jak ogórek?

Spało się przez ostatnie miesiące? Jedyne propsy Ubi może dostać za Child of Light i Valiant Hearts. Reszta ich gier była albo masakrycznie przehajpowana i mocno średnia(Watch Dogs), albo nieskończona (Ass:Unity). Z gier AAA jedynie Far Cry 4 się jakoś ratuje, no ale co się dziwić skoro to trójka w himalajskiej skórce :). Do tego jeszcze dodać wszędzie obecne mikrotranskacje. Mam szczerą nadzieje, że ten rok ich zabolał i w przyszłym roku się bardziej postarają.

PS. I tak, o dziwo EA nie jest najgorszą firmą z branży gier w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja potrzebuję :D widzę, że modne stało się teraz jechanie po Ubi, już nie EA jest największym
> wrogiem?
> Kto potrzebuje pomidora, gdy istnieje tak wspaniałe warzywo jak ogórek?

Może dlatego, że w ostatnim czasie Ubisoft mocno obniżył sobie poprzeczkę, co gra to wpadka, oczywiście są wyjątki, ale te najgłośniejsze produkty z pod skrzydła Ubi są w tym roku mocno średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że sobie zerknę na ten filmik na zasadzie przeklikania... obejrzałem cały ;) Dobre studio widać że robią to z pasji i priorytetem nie jest to żeby tabelki w Excelu się zgadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować