Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hatred z zielonym światłem na Steamie

14 postów w tym temacie

Nie jestem zainteresowany tą produkcją w ogóle, ale z ciekawością poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie i co okaże się po premierze.
Jest przecież możliwe, jak napisał autor artykułu, "dużo hałasu o nic".
Czy gra spełni pokładane w niej nadzieje ludzi z "instynktem mordercy" ?
Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 13:08, elmartin napisał:

Nie jestem zainteresowany tą produkcją w ogóle, ale z ciekawością poczekam i zobaczę
co z tego wyjdzie i co okaże się po premierze.

To znaczy, że jednak jesteś nią zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/71xjmL2yFg4
podzielam punkt widzenia z opinią wyrażoną w tym vlogu.
Mordujemy prawie w każdej grze, ale czepiamy się tej która w żaden sposób tego nie usprawiedliwia. Ja czekam i mam nadzieję, że oprócz hałasu wokół tej produkcji dostaniemy dobrze zrobioną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haters gonna hate xD
Nie mogłem się powstrzymać...

Co do samej gry - co tu dużo mówić, pożyjemy zobaczymy. może być ciekawym odstresowywaczem - zwłaszcza po świętach, gdzie wejście do jakiegokolwiek marketu po chleb i mleko to istna przeprawa jak w poszukiwaczach zaginionej arki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 21:15, Vojtas napisał:

Mam nadzieję, że GOG również grę klepnie u siebie.


Pewnie po premierze zobaczą jak wskakuje mnożnik $ i wtedy się zdecydują. Ich pochopnej decyzje nic nie zmyje. Jako wydawca gier cyfrowych ma ogromny minus za takie zachowanie. Cieszę się, że głupcy zrozumieli swój błąd a nasza rodzima produkcja ma rzesze czkających na nią fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cieszę się, że głupcy zrozumieli swój błąd a nasza rodzima produkcja ma rzesze czkających
> na nią fanów :)

Zrozumieli błąd? Po prostu stwierdzili ze przygarną te dolary. Pytanie czy to nie brudne dolary, ale jak widać nie wszystkim to przeszkadza. I nie łudź sie ze ta gra posiada dużą grupę fanów. Jest mała grupa psychopatow którzy na nią czekają i tysiące internautów którzy alergicznie reaguja na słowo "nie", i tylko dla zasady są przeciw próbom blokowania czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować