Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozrywka bez prądu w sklepie gram.pl! Gry planszowe i puzzle w atrakcyjnych cenach!

8 postów w tym temacie

gram.pl

W ofercie sklepu gram.pl nie zabrakło również propozycji dla miłośników zabawy bez prądu. Dostępne są zarówno wiedźmińskie puzzle, jak i wciągające gry planszowe, a wśród nich m.in. Wiedźmin: Gra Przygodowa.

Przeczytaj cały tekst "Rozrywka bez prądu w sklepie gram.pl! Gry planszowe i puzzle w atrakcyjnych cenach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jednym sklepie(nie wiem, czy mogę podać nazwę) widziałem planszówkę Wiedźmina za 149zł. Więc u was zbytniej promocji na ten produkt nie ma. A tak swoją drogą to polecam kupić cyfrową wersję planszówki, bo także jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 00:13, Zdzichacz napisał:

Ostatnio w jednym sklepie(nie wiem, czy mogę podać nazwę) widziałem planszówkę Wiedźmina
za 149zł. Więc u was zbytniej promocji na ten produkt nie ma. A tak swoją drogą to polecam
kupić cyfrową wersję planszówki, bo także jest dobra.


Ale wtedy nie będzie to gra bez prądu :P A chodzi o to, żeby grać bez komputerów, tabletów itp itd. Zwykły papier i kieliszek soku pomarańczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale wtedy nie będzie to gra bez prądu :P A chodzi o to, żeby grać bez komputerów, tabletów
> itp itd. Zwykły papier i kieliszek soku pomarańczowego.

Wiem i rozumiem, ale polecić można :) A za 149 była wersja fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam Lords of Waterdeep- gram ze znajomymi sporo i naprawdę fajna gra. Nie jest to może party game jak Kolejka (chyba, że masz ludzi w klimacie fantasy, wtedy tak), ale naprawdę zacna i dość prosta strategia. Jest trochę myślenia, trochę śmiechu i trochę dokopywania sobie wzajemnie. Polecam jakby ktoś szukał planszówki w klimacie fantasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina odradzam. Błędy na kartach, żetonach oraz w instrukcji. Znikoma interakcja, długi czas oczekiwania na swoją turę oraz niezgodności ze światem wiedźmińskim.
Za taką cenę można kupić bardzo dobrą planszówkę. Szkoda, bo fajna gra z Geraltem to byłoby coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40zł za puzzle z Wiedźmina 3 to dobra cena. Z chęcią ułożę ze znajomymi i gotowe powieszę gdzieś na ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować