Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w styczniu 2015 roku - najciekawsze premiery miesiąca

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jesienią do sklepów trafiło naprawdę sporo gier, ale wydawcy nie próżnują i w styczniu uraczą nas kolejnymi, świetnymi produkcjami. Styczeń wielu graczom upłynie głównie pod znakiem Grand Theft Auto V i Dying Light.

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w styczniu 2015 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście GTA V - chyba najważniejsza premiera dla mnie w tym roku.
Poza tym może jeszcze ogram odświeżone Heroes of Might & Magic III: HD Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu będę głównie nadrabiał zaległości no, a od 30 grał w Dying Lighta.

A tak się składa, że GTA dzisiaj ukończyłem :D.Wszystkich graczy PCtowych zapewniam, że jest na co czekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie priorytetem zdecydowanie jest GTA V, mimo posiadania wersji na X360 (którą, nota bene, wczoraj przeszedłem całą, znowu). wersja X360 pożegna się ze mną niedługo, a jej miejsce zajmie edycja PC ;-)

drugie w kolejności jest Dying Light. czekam na nią, staram się nie "hajpować", a bardzo jestem ciekaw, jakie pomysły Techland dodał w porównaniu z Dead Island. się okaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam GTA będzie mieć poślizg i poleci na walentynki tak aby każda kobieta miała tylko jedną słuszną opcje zakupu prezentu dla faceta oczywiście plus ona sama cała :) BTW ciekawym tytułem może być też Life is Strange, Remember Me strasznie podobało mi się stąd duża doza zaufania dla nowej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naraz się nie da więc Dying Light albo Grand Theft Auto V.Ale dopiero jakiś czas po premierze,jak już będzie wiadomo jak bardzo są zabugowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na GTA V, Grim Fandango Remastered, Raven''s Cry i Heroes of Might & Magic III: HD Edition.

Priorytetem i zapewne szybkim zakupem jest dla mnie GTA V i Grim Fandango. Raven''s Cry pewnie zostanie przesunięty, a H3 kupię dopiero, jak będzie razem z dodatkami (a póki co, to czekam na stronę w sklepie Steam, żęby zobaczyć, jakie acziki dadzą do gry.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować