Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SDK Xboksa One usprawione - potwierdzają to twórcy Dying Light

26 postów w tym temacie

Póki co to ty mi zalecałeś sprawdzenie wzroku... Jak mówiłem, grałem w RDR''a dosyć długo na PS3 i nie doświadczyłem spadków animacji które pogarszały rozgrywkę. Mało tego, nie zaobserwowałem żadnego "pokazu slajdów" czy innych tego typu zdarzeń. Mówię co widziałem, dawno przestałem zwracać uwagę na różnicę kilku pikseli, bo nie to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie da się grać w grę, która wygląda gorzej (bo sam grałem na poprzedniej generacji w większości na PS3). Ale mówienie że różnic nie ma, jest już przesadą, bo one są i są widoczne. Równie dobrze możemy mówić, że między 30 a 60 latkami różnic nie ma a takie różnice w tej generacji już się zdarzały parę razy (pierwszy z brzegu Tomb Raider: Definitive Edition).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 19:26, Henrar napisał:

Ja nie mówię, że nie da się grać w grę, która wygląda gorzej (bo sam grałem na poprzedniej
generacji w większości na PS3). Ale mówienie że różnic nie ma, jest już przesadą, bo
one są i są widoczne. Równie dobrze możemy mówić, że między 30 a 60 latkami różnic nie
ma a takie różnice w tej generacji już się zdarzały parę razy (pierwszy z brzegu Tomb
Raider: Definitive Edition).


Racja, ale w obu przypadkach można grać i czerpać tą samą przyjemność. Chyba że ktoś odpala sobie benchmarka i liczy klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzieciaki znowu się kłócą. :D
Jak dla mnie to gry definiują konsole. Co mi po super wydajnej konsoli, jak nie ma na nią fajnych gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W końcu wszystko wróci do normy i to PS4 będzie uznawane za słabszą konsolę.
> MS nie bez powodu dał DDR3+ESRAM, zamiast po prostu GDDR5, jak to po najmniejszej linii
> oporu zrobiło Sony.
Linii najmniejszego oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 12:15, Dandzialf napisał:

Widzę, że dzieciaki znowu się kłócą. :D
Jak dla mnie to gry definiują konsole. Co mi po super wydajnej konsoli, jak nie ma na
nią fajnych gier. :)


Zgadzam się. Co nie zmienia faktu, że lepiej za wydane pieniądze otrzymać więcej wydajności niż mniej ;) Niech obie strony poprawiają co tylko mogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować