Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony chwali się grami na wyłączność w 2015

31 postów w tym temacie

Na razie nie ma się czym chwalić. Taka sama bieda jak u MS. Dlatego na gwiazdkę nie kupowałem sobie PS4 z dwóch powodów. 1. Mega drogie gry + abo na multiplayer. 2. Znikoma ilość ciekawych gier. Lepszy był od nich tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Bloodborn, może ta gra przekona mnie do gier typu Dark Souls ;).

No i liczę po cichu na remaster wszystkich części Unchrted, bo nie miałem okazji grać w żadną część, a czwórka świetnie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na razie nie ma się czym chwalić. Taka sama bieda jak u MS. Dlatego na gwiazdkę nie kupowałem
> sobie PS4 z dwóch powodów. 1. Mega drogie gry + abo na multiplayer. 2. Znikoma ilość
> ciekawych gier. Lepszy był od nich tablet.

Właśnie ilość i jakoś zapowiadanych exclusivów to chyba jest największa w całej historii istnienia konsol. U sony jak na podkreślam Exclusive bo możesz nie wiedzieć co to jest to ten rok jest boski. Oczywiście jakość produkcji dowiemy się jak zagramy.

Tamten rok należał do Nintendo. Ten coś czuje że jeżeli chodzi o gry to będzie świetny dla Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 14:57, Hepe napisał:

Czekam na Bloodborn, może ta gra przekona mnie do gier typu Dark Souls ;).

No i liczę po cichu na remaster wszystkich części Unchrted, bo nie miałem okazji grać
w żadną część, a czwórka świetnie się zapowiada.


Też bym jeszcze raz zakupił całą trylogię Uncharted <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby byl remaster uncharted czy nowy the last of us w tym roku, bo naughty dog jest zajety uncharted 4. Nie wiedzialem ze No man sky jest na wylacznosc :o ja tam czekam tylko z tych 15 na uncharted 4 i the order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 15:13, Kafar napisał:

Właśnie ilość i jakoś zapowiadanych exclusivów to chyba jest największa w całej historii
istnienia konsol. U sony jak na podkreślam Exclusive bo możesz nie wiedzieć co to jest
to ten rok jest boski. Oczywiście jakość produkcji dowiemy się jak zagramy.

Tamten rok należał do Nintendo. Ten coś czuje że jeżeli chodzi o gry to będzie świetny
dla Sony.


Ciężko się czyta twoje posty. Dużo błędów. Z tego co udało mi się wyczytać, to chodzi ci o gry, które jeszcze nie mają swoich premier a one będą w przyszłości, dalekiej lub nie. Wiem co to jest exclusive. Za kogo ty mnie masz ? Mi chodziło o teraźniejszość. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych ciekawych produkcji, więc konsola by stała i się kurzyła :o A to już chyba rok po premierze PS4 a nadal pustki po tej "nowej generacji". Tylko Uncharted zawsze jest dobrą produkcją, chodź jak na dla mnie to spóźnili się z jej wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne, Uncharted 4, Until Dawn i The Order - pozostałe to gry które na PC trafiają do bundla lub za "polub mnie na FB". Więc gier nie jest 15, a 4, dla Sony coś się pomyliło, chyba nadal się jeszcze nie otrząsnęli po ataku na ich serwery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coby uniknąć oburzenia poniektórych, zacznę takimi słowami: Moim zdaniem - cienizna. Trzy czwarte tych gier wygląda jak podrasowane graficznie indyki, a reszta mnie nie interesuje. W Zniknięcie Ethana Cartera zagram na pewno, bo zainteresowała mnie ta gra; The Order: 1886 może jak stanieje przynajmniej o połowę. Gdzie reszta tych szumnie zapowiadanych next genowych gier? Póki co, obecna generacja stoi remasterami. Nie żałuję zakupu PS4, ale gdyby nie kierunek, w którym poszedł MS ze swoją konsolą, bez zastanowienia brałbym X1. Póki co, konsola Sony służy mi głównie do oglądania filmów na BluRay, a przecież nie o to w tym wszystkich chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 15:13, Kafar napisał:

U sony jak na podkreślam Exclusive bo możesz nie wiedzieć co to jest
to ten rok jest boski.


Zabawny tekst biorąc pod uwagę, że w materiale z newsa pojawiają się gry, których "ekskluzywność" oznacza "bo nie będzie na Xbox One"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2015 o 16:41, Bambusek napisał:

Zabawny tekst biorąc pod uwagę, że w materiale z newsa pojawiają się gry, których "ekskluzywność"
oznacza "bo nie będzie na Xbox One"


Co prawda, to prawda xD.
Chociaż jest to pewnego rodzaju ,,ekskluzywność''''.Pierwszym przykładem może być No man''s Sky, które pojawi się na PS4 i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawą jest i był Pecet. Odejmując to co wyjdzie też na niego tych exclusive się robi mało. Kupiłem właśnie X One z Kinectem dla dziecka. Fajne tańce, sporty i porąbane króliki. Póki co niewiele więcej. A dla mnie tylko zbiorówka Halo. Fanem Forzy i ścigałek nie jestem, a Sunset Overdrive wyjdzie na 50-70% na PC. Poczekam , zobaczę i kupię na klocka jak nie wyjdzie na PC. Ryse i Dead Rising 3 są już na PC. Knack to padło. Na PS4 sytuacja wyglądała podobnie. Gdybym miał grać tylko na konsoli to miałbym zagwozdkę co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować