Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony chwali się grami na wyłączność w 2015

31 postów w tym temacie

Zaginięcie Ethana Cartera zapowiada się całkiem smakowicie, klimat wgniótł mnie w deski. Miło widzieć otwarty świat, który naprawdę jest otwarty, głód eksploracji jest gigantyczny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na razie nie ma się czym chwalić. Taka sama bieda jak u MS. Dlatego na gwiazdkę nie kupowałem
> sobie PS4 z dwóch powodów. 1. Mega drogie gry + abo na multiplayer. 2. Znikoma ilość
> ciekawych gier. Lepszy był od nich tablet.

1. Granie na PS4 czy X1 to najtańsze z możliwych. Wersje pudełkowe można wymieniać/sprzedawać i w takim wypadku koszt grania to grosze.
2. W ciągu roku wychodzi dosłownie kilka gier 3A(na PC tylko Battlefield, CoD, AC i może coś jeszcze, w zeszłym roku Watch Dogs i Dragon Age). A na PS4 samych 3A exclusive''ów będzie aż 3!!!
3. Na tablecie nie ma ani jednej fajnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupiłem w grudniu 2014 i jest ciężko, ogrywam remastery bo nie miałem okazji zagrać wcześniej. Ten rok zapowiada się trochę lepiej, jestem fanem DkS więc czekam na Bloodborne''a, możliwe że w przyszłości kupię Uncharted 4 gdy cena zmaleje. Wcześniej przeglądałem materiały z The Order i o ile na pokazach zrobił na mnie ogromne wrażenie, tak z każdym zwiastunem mój zapał uciekał, aż zmalał do minimum.

A ethan carter taki ekskluzywny? Toż już dawno mam to na steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnie ciekawego, co by mogło skłonić do kupna tej konsoli. Do tego niektóre z tych gier już trafiły lub później trafią na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te gry nie są ciekawe to chyba nie ma gier, które by coniketórych tutaj zainteresowały. Przekrój wielu gatunków imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 08:54, ozoqq napisał:

Jeśli te gry nie są ciekawe to chyba nie ma gier, które by coniketórych tutaj zainteresowały.
Przekrój wielu gatunków imponujący.


Uncharted i Bloodborne ok, można spodziewać się, że będą to bardzo dobre gry. The Order po tym co widziałem i czytałem mocno przereklamowany. Dalej już tylko mniejsze produkcje i indyki. The Vanishing of Ethan Carter zbiera bardzo dobre recenzje, a to dlatego, że już jest na PC, więc to taki typowy "exclusivie" na miarę dzisiejszych czasów ;) No Man''s Sky wygląda ciekawe, ale pewnie i tak pojawi się na PC. Poza Rime już nic nie zwróciło mojej uwagi. Brakuje FPSa, ścigałki samochodwej i bijatyki, więc przekrój gatunków nawet jak na konsole raczej mizerny niż imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 02:47, Arcling napisał:

Nic szczególnie ciekawego, co by mogło skłonić do kupna tej konsoli. Do tego niektóre
z tych gier już trafiły lub później trafią na PC.

Nie wszyscy grają na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2015 o 17:03, HiddenNick napisał:

2. W ciągu roku wychodzi dosłownie kilka gier 3A(na PC tylko Battlefield, CoD, AC i może
coś jeszcze, w zeszłym roku Watch Dogs i Dragon Age). A na PS4 samych 3A exclusive''ów
będzie aż 3!!!


Niespodzianka, w zeszłym roku praktycznie wszystkie tytuły, które można było zaliczyć do segmentu AAA pojawiły się na PC i nie inaczej będzie w roku 2015 (poza kilkoma wyjątkami, w przypadku PS4 aż, a raczej tylko 3). W dodatku na PC pojawiło się kilka perełek niedostępnych na konsole. Co prawda trudno je zaliczyć do gier typu AAA, ale mimo wszystko wyśmienitych przedstawicieli we własnych gatunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować