Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kurczakowa czapka świątecznym prezentem od Hideo Kojimy

16 postów w tym temacie

Just wow. Newsy na gram.pl zaczynają się pojawiać w stosunku do reszty serwisów coraz wolniej. Ten news to chyba nowy rekord. Prawie dwa tygodnie po fakcie. Good job

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Just wow. Newsy na gram.pl zaczynają się pojawiać w stosunku do reszty serwisów coraz
> wolniej. Ten news to chyba nowy rekord. Prawie dwa tygodnie po fakcie. Good job
Ale wyłącz Adblocka! Przecież robią kawał dobrej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak,konsolowca to pewnie rozbawi.A ja myslałem że to bedzie poważna gra.Ale to i
> tak nie psuje tej gry tak bardzo jak te baloniki.
Ni stąd, ni zowąd konsolowcy mają całkowicie inne poczucie humoru niż pecetowcy. Dobrze wiedzieć.
Te baloniki mają swoją nazwę i radzę jej używać, żeby nie wyjść na kompletnego ignoranta i półgłówka.
http://en.wikipedia.org/wiki/Fulton_surface-to-air_recovery_system
No, ale wiadomo, że to tylko gupi Kojima i jego z palca wyssane pomysły. Wgłębiając się w artykuł można również wyczytać, że system pojawił się nie tylko w poprzedniej odsłonie(do, której GZ/PP jest sequelem), ale i w hurr durr hiper poważnym Splinter Cell(co prawda w innej formie, ale wciąż. Bezczelne chamy :< )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No tak,konsolowca to pewnie rozbawi.A ja myslałem że to bedzie poważna gra.Ale
> to i
> > tak nie psuje tej gry tak bardzo jak te baloniki.
> Ni stąd, ni zowąd konsolowcy mają całkowicie inne poczucie humoru niż pecetowcy. Dobrze
> wiedzieć.
> Te baloniki mają swoją nazwę i radzę jej używać, żeby nie wyjść na kompletnego ignoranta
> i półgłówka.
> http://en.wikipedia.org/wiki/Fulton_surface-to-air_recovery_system
> No, ale wiadomo, że to tylko gupi Kojima i jego z palca wyssane pomysły. Wgłębiając się
> w artykuł można również wyczytać, że system pojawił się nie tylko w poprzedniej odsłonie(do,
> której GZ/PP jest sequelem), ale i w hurr durr hiper poważnym Splinter Cell(co prawda
> w innej formie, ale wciąż. Bezczelne chamy :< )
No dobrze,te baloniki przełapuje samolot.Wiem że totylko gra,ale żeby taki balonik wyniosł osła w powietrze to juz przesada,albo ciało .Mowie o grze oczywiscie,Kojima przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wcale nie musisz tego w grze robić. A Kojima w swoich grach umieszcza wiele smaczków, których nawet na pierwszy rzut oka nie widać, a i tak bawią. Kojima zawsze w swoich grach takie rzeczy umieszczał. Chociażby walka z Psycho Mantisem tego przykładem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak,konsolowca to pewnie rozbawi.A ja myslałem że to bedzie poważna gra.Ale to i
> tak nie psuje tej gry tak bardzo jak te baloniki.
Dziwne. Prawie nigdy nie grałem na konsoli, a mnie też bawi. Może dlatego, że dla mnie gry to rozgrywka i się nie spinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zapowie drugie demo MGS V :) Tym razem, da pół misji drugiej za 80 zł :D Kojima idź na emeryturę, bo tym skokiem na kasę pokazałeś, że jesteś jak EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 14:05, Ksywiarz napisał:

> No tak,konsolowca to pewnie rozbawi.A ja myslałem że to bedzie poważna gra.Ale
to i
> tak nie psuje tej gry tak bardzo jak te baloniki.
Ni stąd, ni zowąd konsolowcy mają całkowicie inne poczucie humoru niż pecetowcy. Dobrze
wiedzieć.
Te baloniki mają swoją nazwę i radzę jej używać, żeby nie wyjść na kompletnego ignoranta
i półgłówka.
http://en.wikipedia.org/wiki/Fulton_surface-to-air_recovery_system
No, ale wiadomo, że to tylko gupi Kojima i jego z palca wyssane pomysły. Wgłębiając się
w artykuł można również wyczytać, że system pojawił się nie tylko w poprzedniej odsłonie(do,
której GZ/PP jest sequelem), ale i w hurr durr hiper poważnym Splinter Cell(co prawda
w innej formie, ale wciąż. Bezczelne chamy :< )

E, tam. Johnny Who miał w grze białe gołębie z powodu, ze lubił i nie było problemu. To nie kwestia ignorancji, tylko poczucia humoru W PayDayu są śmieszne maski (albo nieśmieszne, jak ktoś chce). W TF są śmieszne czapki. Tu jest 1 czapka kurczaka. W Wieśku 2 był dziób. Gry to rozrywka. Czasem można zażartować. Byłem zapalonym graczem, ale zawsze śmieszyli mnie ludzie, któzy gry traktowali śmiertelnie poważnie, prawie bardziej jak religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno płatne demo (będące prologiem do właściwej gry) nie czyni z Kojimy aż takiego bandyty -_-
I nic nie wskazuje jak na razie, by MGS5 miał być "drugą połówką tego pierwszego" za 80zł, więc może zamiast fantazjować poczekasz na recenzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak,konsolowca to pewnie rozbawi.A ja myslałem że to bedzie poważna gra.Ale to i
> tak nie psuje tej gry tak bardzo jak te baloniki.

Noworoczna napinka? Odetkaj się bolek bo wychodzi na to, że w tym temacie to nie kurczakowa czapka jest śmieszna, tylko Twoje komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 14:44, Blutoniumboy napisał:

No dobrze,te baloniki przełapuje samolot.Wiem że totylko gra,ale żeby taki balonik wyniosł
osła w powietrze to juz przesada,albo ciało .Mowie o grze oczywiscie,Kojima przesadza.

Nie przesadza. Pierwsze (udane) próby wynoszenia ludzi za pomocą Fultona przeprowadzone były w latach 50.
A tak w ogóle te "baloniki" pojawiają się w jednym momencie Battlefieldzie 4.

EDIT:
PS. Lol, właśnie widać, że PCtowcy nie ogarniają MGSa. To nie jest w pełni poważna gra. Nigdy taka nie była i nigdy taka nie będzie. Możesz bezpiecznie wracać do ARMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 13:01, Blutoniumboy napisał:

No tak,konsolowca to pewnie rozbawi.A ja myslałem że to bedzie poważna gra.Ale to i
tak nie psuje tej gry tak bardzo jak te baloniki.


Wygląd czapki ma ośmieszac tego który z niej korzysta. Kara za ułatwianie sobie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować