• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrekmysza

znikający obraz

Pytanie

Siemanko wszystkim. Mój problem polega na tym, że podczas grania całkowicie wyłącza mi się obraz (dioda od monitora nagle zaczyna migać), co dziwne gdy mam włączoną muzykę i gaśnie mi ten ekran, to ona dalej gra. W czym twki problem ? To wina sprzętu czy może coś z oprogramowaniem ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jakim śrubokrętem? Praktycznie każdy wiatraczek można zatrzymać bezpiecznie naciskając na środek palcem. Jeszcze nie widziałem żeby któryś po takim czymś padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W przypadku tej karty tylko zdejmując cały plastik z chłodzenia a skoro już ją złożył i wsadził to chyba najprostszy sposób, co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komputer piszczy, ponieważ temperatura procesora jest zbyt duża(osiąga limit) - tego raczej jestem pewien. Jutro zakupie pastę termoprzewodząca z pewnością, to powinno zmniejszyć temperaturę, bo nie wymieniałem jej od nowości(5 lat?). Po wyczyszczeniu karty graficznej tak jak juz zresztą pisałem - temperatura spadła o 20 stopni - położe jeszcze tą pastę i pewnie jeszcze spadnie. Będzie zabawnie jeżeli to nie temperatura jest powodem gasnącego obrazu...
Dzięki wszystkim wam za pomoc. Jutro dam znać co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Póki co jest dobrze. Temperatura jest już ok. Pogram trochę i zobaczymy czy problem dalej występuje. A jeżeli występuje to raczej już nie wina temperatury. Dzięki za pomoc raz jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować