Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Max? Park Jurajski? Western? Jaki motyw dla nowego Far Cry`a?

57 postów w tym temacie

A ja powiem (napiszę) tak: oby wygrała jakaś nieoklepana opcja, czyli zombiakom, Wietnamowi, sci-fi i kontynuacjom dziękujemy. Mad Maksa też lepiej zostawić Mad Maksowi, który przecież debiutuje w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja powiem (napiszę) tak: oby wygrała jakaś nieoklepana opcja, czyli zombiakom, Wietnamowi,
> sci-fi i kontynuacjom dziękujemy. Mad Maksa też lepiej zostawić Mad Maksowi, który przecież
> debiutuje w tym roku.
> A ja powiem (napiszę) tak: oby wygrała jakaś nieoklepana opcja, czyli zombiakom, Wietnamowi,
> sci-fi i kontynuacjom dziękujemy. Mad Maksa też lepiej zostawić Mad Maksowi, który przecież
> debiutuje w tym roku.
więc co proponujesz? steampunk? jakaś chora wizja przeszłości? inna planeta?;p jak tak miałbym pomyśleć nad czymś nowym to ciężko to pogodzić z rozgrywką jaką oferuję ta gra(przede wszystkim strzelanie na otwartych, pustych przestrzeniach). myślę, że post apo pasuje idealnie;) byle był w miarę oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Alaską - chciałbym, żeby Far Cry pozostało Far Cry, czyli grą action-adventure umiejscowioną we współczesnej rzeczywistości, w której odwiedzamy odległe i niegościnne zakątki planety. A wszystko z nutką szaleństwa + spotykanie starych znajomych. Żadnych farmazonów typu sci-fi czy wampiry. Co to, zrobili Afrykę, Himalaje, fikcyjne tropikalne wyspy i już skończyły im się egzotyczne miejsca na świecie?
Chociaż dinozaury też byłyby niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> więc co proponujesz?

pasowałaby mi którakolwiek z pozostałych propozycji ;) Alaska, Peru, dinozaury, wampiry, western.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alaska byłaby niezła tylko żeby ten survival wyglądał jak survival a nie upolowanie jelenia na początku gry i wyjęcie kawałka pręta z brzucha a potem radosne mordowanie z łuku wszystkiego co się rusza. Z fabułą też trochę ciężko bo ubi potrafi wymyśleć zabugowane historie o templariuszach albo obalanie dyktatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze jakas mieszanka, futurystyczne sci-fi w klimacie dzikiego zachodu? Cos w stylu firefly? Jakby dobrze ogarneli to bylby ciekawy temat, bo gier w tym klimacie raczej malo, o ile w ogole sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję świat po zagładzie, opanowany przez cybernetycznie zmodyfikowane dinozaury. I żeby było tak śmiesznie jak w Blood Dragonie. I koniecznie misja w której jednym z celów będzie "Penetrate rear entrance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to niech zrobią DLC gdzie można wybrać stronę Pagan Mina i przejąć władzę na Kyratem. Bo w grze ciągle o tym się trąbi a koniec końców nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór ale obstawiałbym jedną z tym :
Dobry survival na Alasce gdzie naprawdę trzeba byłoby dbać o pożywienie, schronienie itp.
Dinozaury, czyli taki nowy Turok :D < to chyba najbliższe mechanice obecnemu FC
Ciężki post-apokaliptyczny klimat w jakimś dużym "opuszczonym" zrujnowanym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 14:40, pepsi napisał:

A ja powiem (napiszę) tak: oby wygrała jakaś nieoklepana opcja, czyli zombiakom, Wietnamowi,
sci-fi i kontynuacjom dziękujemy. Mad Maksa też lepiej zostawić Mad Maksowi, który przecież
debiutuje w tym roku.



Hmm, Wietnam właśnie jest rzadkością wśród gier. Shelshock, Battlefield: Vietnam, jedna-dwie misje w Black Ops i WaW i pomniejsze gierki. Ale czegoś większego chyba nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego mogę jedynie wybrać Alaskę. Jakiś przedsmak tego był już w "czwórce", mam na myśli rzecz jasna misje "górskie". Dodać do tego jakąś normalną fabułę i koniecznie realistyczne elementy survivalowe (których nie było wcale w tych misjach), powinno być dobrze.
Oczywiście zombie-apo odpada! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować