Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Max? Park Jurajski? Western? Jaki motyw dla nowego Far Cry`a?

57 postów w tym temacie

Alaska!, Kanada... coś w tym rejonie, walka z przemytnikami narkotyków, polowanie na kłusowników i wypłaszanie z lasu bimbrowników, no i polowanie na wielką stopę. Już dawno o tym myślałem że to był by dobry rejon na rozgrywkę w kolejnym FarCry, ale może być też powrót na pustynię jak w FarCry2, więcej zabawy z ogniem, chcę wypalać całe lasy i łąki xD i polować... więcej walki o przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to troche mnie dziwi , ze tak malo osób jest za tematem dinozaury. Od czasów Trespasera , czyli 17 lat nie wyszla żadna dobra gra z Dino w roli głównej a Far Cry aż sie o to prosi by je tam usadowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych podanych wybieram sphagetti western.
od siebie:
Chciałbym zobaczyć Far Cry w średniowiecznych albo starożytnych realiach. Ciekawy byłby też setting w jakiejś bananowej republice ameryki łacińskiej, coś na styl pierwszego Just Cause. Rewolucje, dyktatorzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 15:06, Siriondel napisał:

Też jestem za Alaską - chciałbym, żeby Far Cry pozostało Far Cry, czyli grą action-adventure
umiejscowioną we współczesnej rzeczywistości, w której odwiedzamy odległe i niegościnne
zakątki planety. A wszystko z nutką szaleństwa + spotykanie starych znajomych. Żadnych
farmazonów typu sci-fi czy wampiry.

Zgadzam się, lubię jak serie gier zachowują charakterystyczne dla siebie cechy. Zmiana na sci-fi czy wampiry jak dla mnie byłaby bardzo nietrafiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.01.2015 o 18:00, Madoc napisał:

Zgadzam się, lubię jak serie gier zachowują charakterystyczne dla siebie cechy. Zmiana
na sci-fi czy wampiry jak dla mnie byłaby bardzo nietrafiona.


Far Cry 1 miał mutanty, więc odskocznia do sc-fi byłaby inaczej powrotem do korzeni :)

Far Cry i dinozaury - to mogłaby być miazga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 18:32, Andrzej15 napisał:

Far Cry 1 miał mutanty, więc odskocznia do sc-fi byłaby inaczej powrotem do korzeni :)
Far Cry i dinozaury - to mogłaby być miazga :)

Pierwsze trzy części serii były dosyć luźno ze sobą powiązane, dopiero 3 i 4 są podobne (może aż za bardzo). Chociaż dinozaury w jakiejś gęstej dżungli może też by pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 18:34, Madoc napisał:

> Far Cry 1 miał mutanty, więc odskocznia do sc-fi byłaby inaczej powrotem do korzeni
:)
> Far Cry i dinozaury - to mogłaby być miazga :)
Pierwsze trzy części serii były dosyć luźno ze sobą powiązane, dopiero 3 i 4 są podobne
(może aż za bardzo). Chociaż dinozaury w jakiejś gęstej dżungli może też by pasowały.

Ponoć 1 jest częściowo powiązana z 4, bo Longinus jest z miejsca, w którym rozgrywała się jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 16:53, Snafu napisał:

Hmm, Wietnam właśnie jest rzadkością wśród gier. Shelshock, Battlefield: Vietnam, jedna-dwie
misje w Black Ops i WaW i pomniejsze gierki. Ale czegoś większego chyba nie było.

Jeszcze o grze "Vietcong" było swego czasu głośno.


Z tych wymienionych to właśnie Wietnam bym chciał zobaczyć chociaż może już dość tych dżungli - najbardziej oklepany temat. Choć na dinozaury wyskakujące z zarośli bym się nie obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 02:24, killer112 napisał:

BLOOOD DRAGOOON ULTIMATE UBER POWER ZWEI !

Jeszcze jakby posty zostały napisane o tej samej godzinie mógłbym to uznać za błąd forum, ale to co ty tworzysz, to już ewidentny spam. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post Apo - Mad Max (troszke zmutowanych ludzi), zdobywanie nowych umiejetności/ zdolności za pomoca mutacji (jak grzybki/mikstury w "trójce" ale bardziej rozwinięte) troszke mroczniej i straszniej...

A może połączenie najpopularniejszych - post apokalipsa wcale nie musi byc pustynią... może cala ziemia byc "Alaską" :P - cos jak w filmie "Pojutrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować