Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obox spróbuje w tym roku podbić Północną Amerykę

14 postów w tym temacie

Piotr Bajda

To nie literówka. Obox to chińska konsola na Androidzie, która spróbuje dokonać sztuki poza zasięgiem dotychczasowych urządzeń tego typu - nie być bezużyteczną kupą plastiku. Pożyczy w tym celu to i owo od Xboksa.

Przeczytaj cały tekst "Obox spróbuje w tym roku podbić Północną Amerykę " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie, żadna konsola na androidzie, szans nie ma.
Nie gram w żadne gry na telefonach, tabletach itp.

Jak miałbym już kupować kolejną konsolę, to tylko Xbox One, mi brakuje.
Z tym, że na pewno bez Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak się Chińczycy rozpędzą to jeszcze wydadzą konsole z lepszymi podzespołami i optymalizacją
> niż Xbox i PS4 :D
wierz mi to nie bedzie trudne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była już jedna konsola na Androidzie(co prawda słabsza, ale jednak) i sukcesu to to nie odniosło :D
Gry na Androida przeważnie są na chwile, akurat żeby zagrać sobie w nie na szybko na telefonie czy tablecie, ale nie na całej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Była już jedna konsola na Androidzie(co prawda słabsza, ale jednak) i sukcesu to to nie
> odniosło :D
> Gry na Androida przeważnie są na chwile, akurat żeby zagrać sobie w nie na szybko na
> telefonie czy tablecie, ale nie na całej konsoli.
Ta konsola chodzi na systemie android co nie znaczy, że nie pójdzie nic innego. Tak przynajmniej rozumuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2015 o 17:08, Dariusvictour napisał:

Ta konsola chodzi na systemie android co nie znaczy, że nie pójdzie nic innego. Tak przynajmniej
rozumuję.


No chyba że tak, ale trudno chyba będzie oczekiwać jakiegoś porządnego tytułu, który skusi do kupna tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak się Chińczycy rozpędzą to jeszcze wydadzą konsole z lepszymi podzespołami i
> optymalizacją
> > niż Xbox i PS4 :D
> wierz mi to nie bedzie trudne xd
W sumie wystarczy, ze sklecą kompa za 2,5k i nazwą go konsolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalna nazwa i stylistyka konsoli, która z niczym się nie kojarzy. Raczej szału nie zrobi, podobnie jak pomysły rodzaju Gamestick i Ouya, bo przecież takie gierki równie dobrze można mieć na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 20:46, NemoTheEight napisał:

W sumie wystarczy, ze sklecą kompa za 2,5k i nazwą go konsolą :)

Proponuję zmniejszyć budżet do ceny konsoli, czyli 1600 zł...

I co to znaczy konsola z lepszą optymalizacją? Że gry na lepszym sprzęcie będą chodzić lepiej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować