Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 22:10, Tereska napisał:

A czy ty (zwracam sie do piero92) instalowales demo i jesli tak to czy miałes to samo co ja?


Tak instalowałem demo i miałem to samo ale można to naprawić (wpisz w tym temacie w wiszukiwarce "tag not found" i znajdziesz odpowiedź na to jak zrobić aby w demie były napisy)
POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:55, Bartuc napisał:

Możesz spokojnie zaktualizować grę do wersji 1.20 :)


Mam z tym drobny problemik: gdy pobieram patcha 1.11->1.20 to mniej więcej przy 70% wyskakuje komunikat, że nie można odczytać pliku źródłowego czy jakoś tak. Ktoś wie może co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 20:12, Abi Dalzim napisał:

Może spróbuj pobrać z innego źródła?


Dobry pomysł, dlaczego na to nie wpadłam? ;P Spróbuję i za jakąś godzinkę (tyle się u mnie pobiera 15MB...) dam znać czy działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:16, Magwisienka napisał:

Dobry pomysł, dlaczego na to nie wpadłam? ;P Spróbuję i za jakąś godzinkę (tyle się u mnie
pobiera 15MB...) dam znać czy działa :)


Jakbyś miała problemy z pobraniem tej aktualizacji, to daj znać - wrzucę do siebie na pewnego, stabilnego ftpa to sobie z niego zassasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:55, Bartuc napisał:

Jakbyś miała problemy z pobraniem tej aktualizacji, to daj znać - wrzucę do siebie na pewnego,
stabilnego ftpa to sobie z niego zassasz :)


Dzięki :) Póki co pobrałam patcha 1.11->1.15 a jutro zassam 1.15->1.20. Trochę okrężna droga ale wyjdzie na to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam pochwalić się moimi (skromnymi, ale to się zmieni;)) osiągnięciami:
przed chwilka pokonałam gorgony, jestem teraz w lokacji: droga do Aten, poziom-15, czas 9h 31min, zabite potwory-3468, mam 3 rzadkie przedmioty, walczę dwoma broniami, klasa mojej postaci to Mag Bojowy. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:13, Magwisienka napisał:

Co sądzicie?

Ciężko stwierdzić po takiej małej liczbie danych... Ile zgonów było? Jakie średnie obrażenia i obrażenia na sekundę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z patchem. Ściagnołem patcha (1.11-1.20, ściągałem ręcznie i przez gre) uruchomiłem instalacje patcha on się mnie spytał czy chcę spatchować grę, naciskam tak... i w tym momencie instalator się wyłącza (bez żadnej instalacji) włącza się gra a wersja jest stara (czyli 1.11) czy ktoś wie co z tym fantem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupilem ta gierke. Jak dla mnie jest super. Gralem w D2 bo to klasyk i nie zgninie, ale TQ jakos bardziej przykul moja uwage. Przeczytalem wiele recenzji i wiele wypowiedzi.
Jest mniej miodna od D2 ze wzgledu na mniej dopracowany MP (D2 mialo chyba najlepsze rozwiazanie), oraz to ze nie kazda klasa ma szanse pzrejsca gry na kazdym poziomie (co znaczy ze nie do konca jest zbalansowane - ale co sie dziwic skoro wychodzi kolo 25 polaczn (czyt. klas))
Gra sama w sobie wciaga grafika jak i systemem, nie bylo godnego nastepcy D2 wiec mozna potraktowac jako gre ktora ma w sobie duzy potencjal. Na D3 jeszcze sobie poczekamy (jesli w ogole doczekamy sie (czyt. hellgate i historia)), a w miedzy czasie to jest jedyny chyba godny "nastepca".

Jesli sa osoby ktora graja jeszcze ja jestem chetny na wspolne wyprawy etc.
Moje gg: 4144498

Dnia 06.01.2007 o 15:08, piero92 napisał:

Wczoraj przeszedłem tą gierkę i wedługł mnie zakończenie było do bani (żadnego intra nawet
nie było ;( )


Od kiedy na koncu gry jest intro??
To pewnie na poczatku bylo outro? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi że na końcu gry nie było rzadnego filmiku (w dużo grach jest)
No i po rozpoczęciu kampani też żadnego filmiku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może trochę uaktualnię: właśnie przybyłam do Egiptu, mam 18lvl, Obsydianowy Napierśnik-epicki, potwory- 5,478 , walczę dwoma rzadkimi broniami ulepszonymi o relikty, zaliczyłam 4 zgony, obrażenia na sekundę-91, średnie obrażenia-87, zbroja razem-150, czas gry-13h 26min, największe obrażenia-203. I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 20:13, piero92 napisał:

O to mi chodzi że na końcu gry nie było rzadnego filmiku (w dużo grach jest)
No i po rozpoczęciu kampani też żadnego filmiku nie było


Po wejsciu do gry pierwsza postacia z tego co pamietam jest intro. Moze amsz obcieta versje?
Ja mialem intro, i to za kazdym razem jak tworzylem nowa postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:29, Abi Dalzim napisał:

Jeżeli chodzi o Wojnę to pewnie idziesz w umiejętności związane z dwiema broniami. A w co inwestujesz
w Ziemi?

Na razie w nic. Skupiam się głównie na Wojnie. Mam 3/6 Cięcie poprzeczne, 6/6 Rąbnięcie i max Szał. Jeżeli coś dam w Ziemię to prawdopodobnie będzie to przywołanie Mieszkańca Jądra (jakkolwiek to brzmi ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeżeli na razie nic nie dałaś, to jest to czysty Wojownik :)
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się czy robić Maga Bitewnego. Lepszym wyjściem byłoby połączenie go z jakąś inną postacią walczącą wręcz, np z Łotrem czy Obrońcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować