Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Hej a nie spotkaliscie sie z postacia taka jaka ja mam tzn woj/storm?bo ja gdzies tam na necie widziałem taka postac i sprawowała sie nad podziw dobrze:)chociaz zeby dojsc do "ognika burzy" i "gwałtownej burzy" skili jakie chciałbym uzywac to potrzeba troche punktów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest, ale zawsze jest jakies ale,podobnie jak w diablo barb i "szał" to tez duze obrazenia i niesamowita szybkosc lecz czasami zawodzi:)a barb z tarcza radził sobie tam gdzie szał nie dal rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:14, Abi Dalzim napisał:

Dla woja z dwiema broniami max szybkości ataku jest 171%. A dla kogoś z bronią i tarczą? Ile?


Już chciałem powiedzieć, że jakieś herezje prawisz, ale wpierw sprawdziłem i rzeczywiście: (nie będę pisał po polsku, bo nie wiem jak jest poprawnie :P) two weapons = 171%; broń+tarcza = 190% :) (to też sprawdziłem :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój piromanta.
Zaklęcie ziemi, kamienna skóra, Niestabilność - max, siarka 1
Wulkaniczna kula, odłamki, Erupcja - max, pożoga 1
Mieszkaniec jadra, wewnetrzny ogień, ogniki, metamorfoza -max
Krąg ognia, Zmiększanie metalu - max
Flame Arch, barrage,Flame surge - max
i zostaje jeszcze parę punktów do rozdania - według uznania.
Sorry za angielskie nazwy na końcu, ale się spieszyłem i juz po polsku nie zdążyłem spisać.
Zaklęcie ziemi właczone na stałe. Na jednym przycisku myszy Wulkaniczna kula na drugim Erupcja. Reszta na pasku.
Mieszkaniec jądra wiąze nam przeciwników, a my ich z boku wykańczamy.
Ważne aby mieć ubrane cos co pozwala nam szybko sie poruszac i zwiększa szybkość broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 12:52, Abi Dalzim napisał:

> Trochę się rozpisałem, ale to takie przemyslenia dotyczące tej gry.
To jaka postać (klasy, skille) jest , wg Ciebie, najlepsza do przejście całej gry w miarę bezstresowo?

Postaram Ci odpowiedziec na Twoje pytanie do soboty.
Powiem na podstawie tych postci którymi grałem.
Bo mam jeszcze kilka pomysłów na inne którymi warto według mnie pograć.
Tak przy okazji nie wiem czy nie będziesz musiał na nowo zaopatrzyć się w grę - chodzi o dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 11:52, Gomesz napisał:

Bo mam jeszcze kilka pomysłów na inne którymi warto według mnie pograć.

Ja też mam kilka pomysłów i chciałem oblookać czy myślimy podobnie :)

Dnia 11.01.2007 o 11:52, Gomesz napisał:

Tak przy okazji nie wiem czy nie będziesz musiał na nowo zaopatrzyć się w grę - chodzi o dodatek.

Nie no, nie będę znowu kupował gry, którą sprzedałem. Najwyżej kupię tylko dodatek, a grę pożyczę od kumpla, bo on i tak w nią nie gra (znudziła go tak jak mnie po kilku tygodniach grania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 10:45, Abi Dalzim napisał:

> (to też sprawdziłem :) ).
A można wiedzieć gdzie te informacje sprawdzałeś?


Hehe jasne ;) Odpaliłem TQ, włączyłem swoją najlepszą postać, założyłem najlepsze bonusy do szybkości ataku i odczytałem dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój egzemplarz pożyczyłem na czas ..... hmmm ma trzymać dopóki mu się też nie znudzi :), no ale poczekam na recenzję dodatku, lub kupię grę LOKI :) bo dla jednego nowego miestrzostwa i trochę większej mapy to się nie opłaca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 12:39, Mindflyer napisał:

lub kupię grę LOKI :)

Popatrzyłem na screeny i powiem Ci, że nie za bardzo widzi mi się ta gra... Wizualnie TQ jest ładniejszy (zwłaszcza jak masz dobry sprzęt i możesz wszystko ma maxa ustawić). Nie wiem jak będzie z grywalnością tego tytułu. Kto u nas będzie ją wydawał?

Poza tym ja czekam na Wiedźmina ;)

Dnia 11.01.2007 o 12:39, Mindflyer napisał:

bo dla jednego nowego miestrzostwa i trochę większej mapy to się nie opłaca.....

Też dochodzę chyba powoli do tego wniosku. Poza tym mistrzostwo SEN będzie się pewnie opierało na magii, więc to nie dla mnie, bo preferuję postaci melee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:20, Kazhaam napisał:

Z tego co w wywiadze powiedzieli tworcy gry nowe mistrzostwo ma byc polaczeniem mele + magic.

To akurat nie wnosi nic nowego.... bo przecież samą istotą tej gry jest łączenie mistrzostw ...

Abi> A co do screenów to D2 dopiero w dodatku osiągnął oszałamiająca rozdzielczość 800/600 :) :), ja widziałem gdzieś filmik z gry ( tech demo? ) i całkiem ciekawie silnik wyglądał.. ( np. bardzo się chwalą, że jak fireball leci to dookoła niego powietrze faluje od gorąca - rzeczywiście na filmie to widać ... ), no ale grafika to mniej niz połowo sukcesu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co w wywiadze powiedzieli tworcy gry nowe mistrzostwo ma byc polaczeniem mele + magic.
To akurat nie wnosi nic nowego.... bo przecież samą istotą tej gry jest łączenie mistrzostw ...

Niekoniecznie.
Dream mastery mozliwe ze jest dopelnieniem kazdego z mistrzostw (support)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:04, Kazhaam napisał:

Dream mastery mozliwe ze jest dopelnieniem kazdego z mistrzostw (support)

Każdego? Niby jak to sobie wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:18, Palmerex napisał:

Jakie pliki trzeba bylo pozmieniac zeby z angielskiej wersji zrobila sie Polska?


Gra jest odrazu po polsku

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować